Щас ухожу• 28 марта в 10:00
Хто пече паски?
Підкажіть в рецепті на 400 мл. молока, 1 кг муки і 10 жовтків - 100 гр дріждів це не забагато?
дама_из_декрета• 28 марта в 11:51
Ответ дляЩас ухожу
ого у вас багато масла, певно дуже смачна паска і так мало дріждів. Дайте весь рецепт
Вам максимум 70 грам дріжджів треба судячи з рецептів,і як погуглити, то треба жовтки, білок псує структуру здоби.
Значить дивіться рецепт з іншими
пропорціямт
Дорогая редакция!
Спасибо вам за рецепт.
Авокадо мы заменили отварным
картофелем, а креветки — поджаренным
салом, но в целом ваш рецепт салата из авокадо с креветками нам очень понравился
Значить дивіться рецепт з іншими
пропорціямт
Дорогая редакция!
Спасибо вам за рецепт.
Авокадо мы заменили отварным
картофелем, а креветки — поджаренным
_Злата Ibra_• 09 апреля в 20:23
Ответ длякороткопамятна
дивуючь тим, хто ще над цим заморочується
а якщо по ділу. робіть великодні паски, я не проти, але ... глютен, дріжді, цукор - це зло для нашог організму
Как вы живёте в этом мире