Чтооооооооооо?• 28 марта в 13:31
какие есть лайфхаки по экономии?
надо как то перейти на осознанное потребление, вот сегодня пирожков не купила. И полтинник сэкономила и лишнего не съела
ПуГоФФка• 28 марта в 13:47
Ответ дляОмлетик
1) составлять список покупок вдумчиво, на трезвую голову, так сказать, и в магазине четко покупать только то, что запланировали
2) готовить себе еду на работу/в поездки. Тоже самое с напитками, водой. Берете все с собой.
3) искать акции, распродажи.
4) упор на сезонные, местные продукты.
5) если молочка, - то фермерская у хозяина, а не магазинная.
6) нафиг выпечку, кондитерку, полуфабрикаты, консервы. Хочется сладкого, - готовим сами что попроще и побыстрее.
3) искать акции, распродажи.
4) упор на сезонные, местные продукты.
Тааак за молочку ранком купила домашні вершки ідеальні, густі 120грн за 0.5 л баночку, повезу мамі на гостинець. Мама називає ці вершки ’рідке масло’
Байрактара• 28 марта в 13:48
Ответ дляТишком_нишком
Как можно меньше выходить из дома
Да. Лучшее и самое экономное развлечение для взрослых - спать в постельке
Дякую_аж_підскакую• 28 марта в 13:48
Ответ дляПописанная парта
Насправді дієта це дорого.
Я там сиділа
Їм те саме, що і раніше, тільки значно меншими порціями. Півтора місяця -7 кг, але я ще спорт додала
Байрактара• 28 марта в 13:48
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ще перестала пити каву не дома - на день економитьмся 150-200 грн
Ого, а сколько сейчас кофе в кофейне стоит?
ПуГоФФка• 28 марта в 13:48
Ответ дляБайрактара
Прекрасна розвага!
Омлетик• 28 марта в 13:49
Ответ дляПуГоФФка
Так, не порівняти з магазинними. І корисно, і вигідно. Я купую за 100 півлітрову баночку, бо у знайомого молочника.
ПуГоФФка• 28 марта в 13:49
Ответ дляБайрактара
На жд вокзалі в Києві 45-50 грн в барі,і. 28-30 в автоматі коло того ж бару
Викликаю на дебати• 28 марта в 13:49
Ответ дляЧтооооооооооо?
да, кстати, еда на работе много забирает. Надо с собой брать
Ну если на начну экономить на еде,для меня это самое худшее.Но мы маникюр и педикюр умеем сами,с 18 лет,купили инструменты и хорошая экономия.Шмотья много не покупаем,но мы онлайн,кроссы и костюм.Ааа, ещё экономим на косметолога.Есть доступ к профке по цене косметолога,и губыбровиресницы и уколы не стану делать ни за какие деньги.
Дякую_аж_підскакую• 28 марта в 13:49
Ответ дляБайрактара
70-100 грн лате. Це я ще на звичайному п´ю без всяких кокосових і вівсяних
ПуГоФФка• 28 марта в 13:50
Ответ дляОмлетик
Ну під Києвом молочка не дешева, такі вершки там 150 грн
Вбигудях• 28 марта в 13:50
Ответ дляБез комплексів
Да, это основа экономии кстати)))
Допомагає уникнути зайвих трат на різні дрібнички, іграшки, солодке
Байрактара• 28 марта в 13:50
Ответ дляПуГоФФка
Это вы по 3-4 стаканчика в день пили? Я кофе никогда особо не пила, поэтому сложно оценить, но разве это не много?
ПуГоФФка• 28 марта в 13:50
Ответ дляБайрактара
Я каву взагалі не вживаю. Це мій чоловік сьорбає часто. Заробляє-має право
ПуГоФФка• 28 марта в 13:51
Ответ дляБайрактара
,Много для мене, а він заробляє, то три чашечки на день для нього мінімум.
Байрактара• 28 марта в 13:52
Ответ дляПуГоФФка
Та дело же не в деньгах, а здоровье. Хоть не курит?
ОдинРазНадетое• 28 марта в 13:52
Заходжу зранку в Траш в забираю молочку -40-50%. Замовляю кондитерку некондицію. Замість гелю для гоління використовую звичайне мило. Побутову хімію беру різну. Наприклад, для посуду Фейрі і Галакс. Фейрі тільки на жирний посуд, а просто тарілки перемити можна дешевим засобом. Із пранням те саме. На те, щоб освіжити, дешевий засіб. На щось реально брудне дорогий засіб. Користуюсь кешбеком з Єви. Готую дома нагетси і піцу. Ковбаси беру рідко, дешевше корисніше і смачніше готувати самому із м´яса. По молоко ходжу на базар. Хліб печу вдома у хлібопічці. Манікюр гігієнічний роблю, чоловіка стрижу, собі підстригаю чолку вдома. Не купую доглядових засобів для шкіри, бо з доступного мені цінового сегменту ефекту нуль. Користуюся багаторазовими щоденними прокладками. Звісно, кафе, кава на вулиці не купується. Але сину-підлітку кишенькові даю, щоб він міг купити собі те, що й компанія під час прогулянки. Інтернет із сусідами на двох. Олію беру найдешевшу у великих баклажках. Якщо є потреба щось купити - моніторю ціни, можу взяти бу дрібну техніку чи телефон. Все, що вже не потрібне, намагаюся продати хоч за скільки.
Викликаю на дебати• 28 марта в 13:52
Ответ дляПуГоФФка
Не драконьте,я эту баночку могу приложить за один присест.
ПуГоФФка• 28 марта в 13:52
Ответ дляБайрактара
Палить. Єдине що не вживає алкоголь . А я ЗОЖ
. Не можу і вже не хочу з ним сперечатися
ПуГоФФка• 28 марта в 13:53
Ответ дляВикликаю на дебати
Я теж. Але тримаюся. Сьогодні в обід з колегою: хлібчик, вершки, шуча ікра, нямка. І такі щасливі, що на маслі зекономили
Пописанная парта• 28 марта в 13:53
Провести аудит своїх фінансів.
Скільки заробляєте , скільки витрачаєте, без чого можна обійтись не втрачаючи якості життя.
Без комплексів• 28 марта в 13:54
Ответ дляВерСаСе
надо больше зарабатывать
на пирожках экономить - это кринж
Толку больше зарабатывать, если каждый раз спускать эти деньги неизвестно на что?
ПуГоФФка• 28 марта в 13:54
Ответ дляСhanelKa
Я коли не виходжу з дому - не витрачаю
Все інше - не працює
В мене сама більша економія за правилом: спочатку витрачаємо гроші чоловіка, потім кожен свої
Викликаю на дебати• 28 марта в 13:54
Ответ дляПуГоФФка
Странная штука,но таки да.В Обухове дороже,коров нет по сёлам,а в Киев везут из Черниговской обл-ти и дешевле.
Mrs.Sexuality• 28 марта в 13:54
Ответ дляПуГоФФка
Це так з Борисполя . Жаль що мало електричок
і з Боярки, але електричок вистачає. і бачу як люди масово пересіли на електрички, в метро більшість виходить на Вокзальній і Святошино. При цьому маршрутки ходять напівпусті
ПуГоФФка• 28 марта в 13:54
Ответ дляБез комплексів
Золоті слова
ВерСаСе• 28 марта в 13:55
Ответ дляБез комплексів
так это и есть жизнь
Байрактара• 28 марта в 13:55
Ответ дляПуГоФФка
Инь и янь))
ПуГоФФка• 28 марта в 13:55
Ответ дляMrs.Sexuality
На тому напрямку завжди більше електричок було.