sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - Вторые блюда
anonim_171
Ноу коммент• 16 марта в 15:34

Вирішила сама ліпити пельмені та вареники, бо купувати готові дорого стало

Дівчата, є ще такі хто ліпить сам?
Минулого разу зважила, що з 1 кг фаршу (180 грн), виходить 2 кг пельменів і кілька чебуреків. А купити готові домашні пельмені 1 кг 220 грн
Ну але мука, цибуля, і час..
От думаю для економії часу купити спеціальну штуку пельменницю.
Яка у вас?
Я б хотіла пластикову, бо алюміній якийсь такий неякісний здавалося
woman_facepalming 1 clapping_hands 7
98 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:35
1
Ну і домашні свої смачніші ніж куповані
clapping_hands 11 like 3
anonim_140
Я не тону• 16 марта в 15:36
2
Я только сама леплю, никогда покупное не брала. У меня форма на пельмени, раскатала, фарш, выдавила. 19 шт готово) муж катает тесто я фарш кладу)
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 2 like 17
anonim_11
Найщасливіша• 16 марта в 15:36
3
Делать вам нечего
clown_face 4 like 13 woman_facepalming 11
noavatar
Аnnеt• 16 марта в 15:36
4
мне проще купить. возиться дома нет ни желания, ни времени
clown_face 4 like 18
anonim_45
Локшина на вухах• 16 марта в 15:36
5
Я руками леплю, пельменницу не признаю. Но это я.
like 9 woman_facepalming 9
anonim_185
ЗабежАЛОЧКА• 16 марта в 15:37
6
Ну так в фарш вже робіть самостійно, з нормального мʼяса. Чого покупний взяли? Раз економите, економте до кінця
face_vomiting 2 like 10 woman_facepalming 4
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:37
7
Ответ дляЯ не тону
Я только сама леплю, никогда покупное не брала. У меня форма на пельмени, раскатала, фарш, выдавила. 19 шт готово) муж катает тесто я фарш кладу)
А яка у вас форма? Алюмінієва? У мами була колись алюмінієва але така добротна. А тепер в магазинах таке неякісне.
like 8 woman_facepalming 3
anonim_11
Найщасливіша• 16 марта в 15:37
8
Ответ дляАnnеt
мне проще купить. возиться дома нет ни желания, ни времени
Куча времени, видимо, у людей. Ходить по магазинам, все это делать, вручную лепить, потом намывать после всего. Жесть
dislike 1 woman_facepalming 13 face_vomiting 3 like 19
anonim_140
Я не тону• 16 марта в 15:37
9
Ответ дляНоу коммент
А яка у вас форма? Алюмінієва? У мами була колись алюмінієва але така добротна. А тепер в магазинах таке неякісне.
Да, старая от родителей досталась, я покупала новые так там маленькие ответсия и я ею не пользуюсь.
clapping_hands 2
anonim_79
ЯяяКакаджамбо• 16 марта в 15:38
10
Хоть вкусное поедите. Покупные мерзкие, особенно в парк фуд своя продукция( жк парковый), выбросила все, я такого 💩 не ела ни разу.
clapping_hands 9 like 4
anonim_185
ЗабежАЛОЧКА• 16 марта в 15:38
11
Ответ дляНоу коммент
А яка у вас форма? Алюмінієва? У мами була колись алюмінієва але така добротна. А тепер в магазинах таке неякісне.
Совєтскоє качєствоооо…
clown_face 3 face_with_tears_of_joy 8 pouting_face 1 woman_facepalming 15
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:38
12
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну так в фарш вже робіть самостійно, з нормального мʼяса. Чого покупний взяли? Раз економите, економте до кінця
Фарш завжди сама молю і зараз і до економії. Люблю мілкіший помол ніж в магазині.
Гуляш купую і мелю
clapping_hands 7
anonim_19
Чумачечая Весна• 16 марта в 15:38
13
Роблю сама, як завжди
Хто і з чого ліпив - хз, а так купила підходяще м´ясо, зробила фарш.
До речі, з формою набагато швидше + задіяні усі члени сім´ї в процесі 🙂
face_with_tears_of_joy 2 clapping_hands 11
anonim_11
Найщасливіша• 16 марта в 15:38
14
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну так в фарш вже робіть самостійно, з нормального мʼяса. Чого покупний взяли? Раз економите, економте до кінця
Точно. И свежее прям, желательно. Да и чтобы эко все было.
clown_face 7 like 2 woman_facepalming 1
anonim_161
Замороженная селедка• 16 марта в 15:38
15
Я не рахую вартість.
Такі як моя сім´я їсть, зможу зліпити тільки сама.
Тісто на домашніх яйцях, мука цільнозернова, м’ясо кроля, телятина чи індичка.
Через форму мої не люблять
woman_facepalming 4 like 13 clown_face 5
anonim_185
ЗабежАЛОЧКА• 16 марта в 15:39
16
Ответ дляНоу коммент
Фарш завжди сама молю і зараз і до економії. Люблю мілкіший помол ніж в магазині.
Гуляш купую і мелю
А з якого мʼяса у вас вийшов фарш 180 грн/кг?
like 3 clown_face 1 woman_facepalming 5
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:39
17
Ответ дляЧумачечая Весна
Роблю сама, як завжди
Хто і з чого ліпив - хз, а так купила підходяще м´ясо, зробила фарш.
До речі, з формою набагато швидше + задіяні усі члени сім´ї в процесі 🙂
І мені донька допомагає)
Форма алюміеієва чи пластик?
clapping_hands 3
anonim_156
Істеріомама• 16 марта в 15:39
18
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А з якого мʼяса у вас вийшов фарш 180 грн/кг?
Свинина
Курятина
Индейка
Разве на 180 грн не сделать кг фарша ?
clapping_hands 1 like 11
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:40
19
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Совєтскоє качєствоооо…
Купила б в ікеї, якби шведи знали що таке пельмені)
Але на жаль, доведеться шукати мамину.
face_with_tears_of_joy 6 woman_facepalming 1
anonim_150
Тантрический кекс• 16 марта в 15:40
20
Всю жизнь леплю только сама и только на пельменнице.
Плвстиковая - фигня, и тонкая алюминиевая тоже. У меня алюминиевая, но та, что потолще и потяжелее, мне на нкй удобней, не переворачивается
heart 2
anonim_19
Чумачечая Весна• 16 марта в 15:40
21
Ответ дляНоу коммент
І мені донька допомагає)
Форма алюміеієва чи пластик?
Алюмінієва
Пластикова ’тікає’ коли розкачуєш, бо легка дуже
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:40
22
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А з якого мʼяса у вас вийшов фарш 180 грн/кг?
Гуляш
like 4
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:42
23
Ответ дляНайщасливіша
Куча времени, видимо, у людей. Ходить по магазинам, все это делать, вручную лепить, потом намывать после всего. Жесть
А ви що робите в цій темі?
Тема вам не близька, ви цього не розумієте, але витрачаєте час доказуючи щось іншим.
Купа часу і у вас, як я бачу
like 2 clapping_hands 17
anonim_83
мадам Везувий• 16 марта в 15:42
24
Вручну роблю але я так по 500 грам фаршу роблю,ось як раз ввечері зроблю .З магазину мені не смачні
clapping_hands 5 like 4
anonim_185
ЗабежАЛОЧКА• 16 марта в 15:42
25
Ответ дляІстеріомама
Свинина
Курятина
Индейка
Разве на 180 грн не сделать кг фарша ?
У нас индейка 240 грн/кг
clown_face 2
anonim_108
АсобеннАя• 16 марта в 15:42
26
Я с тестом не дружу как-то. А так время есть. Но желания нет особо, честно говоря.
clown_face 2
anonim_156
Істеріомама• 16 марта в 15:43
27
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У нас индейка 240 грн/кг
Гуляш дешевле
Ну и можно сделать фарш ассорти -курица+индейка
clapping_hands 2
anonim_11
Найщасливіша• 16 марта в 15:43
28
Ответ дляНоу коммент
А ви що робите в цій темі?
Тема вам не близька, ви цього не розумієте, але витрачаєте час доказуючи щось іншим.
Купа часу і у вас, як я бачу
Имею полное право высказать свое мнение.
face_vomiting 13
anonim_171
автор Ноу коммент • 16 марта в 15:44
29
Ответ длямадам Везувий
Вручну роблю але я так по 500 грам фаршу роблю,ось як раз ввечері зроблю .З магазину мені не смачні
І я так буду)
Бо як почала з 1 кг робити то аж заморилася))
clapping_hands 4 face_with_tears_of_joy 1
anonim_175
МинерАлочка• 16 марта в 15:44
30
Я би просто відмовилась від даної страви, але ліпити не стала б.
Я краще на тренування схожу чи приділю час своїм хобі.
Але кругла з дірочками пельменниця дійсно швидше-використовуємо іноді для пельмень-паті)
like 4 clown_face 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff