Рву и мечу• Изменено 28 марта в 16:41

Все таки наші люди...

Для себе переконалася , що таких злих людей як нас , українців, немає ніде
Це можна побачити у любому обговоренні і форумі
Сьогодні задала одне і те питання на форумі і на закордонному , тут окрім осудження не отримала жодної відповіді
Там , отримала безліч відповідей і просто рекомендацій , 0 осудження
Для чого цей форум ? Може його потрібно перейменувати? ,, Порадниця,, назва для нього так собі
Новорічна пальма• 28 марта в 18:21
Ответ дляЛижТолько
О Боже, некоторым людям надо прямо разжевать. Дама с официальным визитом была в поездке и 2 или 3 дня подряд была в одном и тоже трикотажном платье и с немытой головой. Не буду же я вам писать на немецком, все равно не поймёте
Чому не зрозумію, чудово зрозумію.
Форс мажор• 28 марта в 18:23
А для чого сюди йти, якщо тут так погано? але ж все одно їсте той кактус
Первоклашка Я• 28 марта в 18:25
Ответ дляПробілНеПрацює
Почему нет? Те же россияне. Я еще до войны замечала, что они холоднее, противнее как-то жестче , чем мы. Не веет от них теплом, холодные. Возможно, потому что страна огромная. Много регионов, где большая концентрация сидельцев и отсидевших. Много мигрантов и тп. Мы все равно как-то мягче и теплее, чем они.
Вони не тільки холодні, а ще всі з короною на голові. Вєлікая расєя їм не дає покоя.... І саме смішне що наші, які там по 20 років, теж прийняті цим імперіалізмом. І це я кажу не з огляду, що зараз вони окупанти. Це саме їхня суть була завжди. Зараз я взагалі не хочу з ними діла мати, навіть з харошими руськими.
автор Рву и мечу • 28 марта в 18:25
Якщо що то я назву теми не змінювала , напевно це зробили модератори
Але будьте трохи добрішими , коли люди питають порад, то саме на це і розраховують ! Розраховують на ваш досвід , розум , а отримують негатив !
Вони обирають саме запитати поради тут, і якщо ви бачите це , то це не просто так , хіба важко зробити ДОБРО ? Хоча б підтримати !
Співчуття , підтримка -це те , що робить нас людьми
Лапка• 28 марта в 18:31
Ответ дляРоздратована шкіра
Не узагальнюйте. Тут сидить насправді горстка одних і тих же, які просто так розважаються. Насправді, в реальному житті, наші люди дуже щирі і готові завжди допомогти, знаю, мала досвід. А те шо пишуть-ну таке, і ви комусь напишіть гадость 😜
А я коли бачу, що людина неадекватна, навіть якщо вона відповідає не мені, відразу блокую.
автор Рву и мечу • 28 марта в 18:33
Ответ дляЛапка
А ви можете мені пояснити чому вони дуже часто пишуть , що автор теми троль , якщо навіть як на мене нормальна тема … навіщо взагалі людині створювати тему просто так ? Хто такі ті тролі
Було , колись , я скинула результати аналізів , там була анемія , а вони накинулись , що я троль 😂
OksanaYN• 28 марта в 18:39
Люди в большинстве своем все же добрые и мы тоже. Но у нас нет культуры, как справляться с эмоциями, завистью, горем.
Суть форумов и общих чатов - общаться и делиться опытом. У нас же к этому прибавляется - слив негатива, а анонимность только масла в огонь подливает. Плюс всегда можно оправдаться, что ’довели людей’, война, ПМС и ’у меня такой характер’.
Томатико• 28 марта в 18:42
Ответ дляРву и мечу
Не цікаво ) я не з тих , хто без потреби днями сидить на форумі
А тут не отримаєш порад , так що , будь ласка
Нащо ви обісрали українців?
Ви ще не стикалися на пособіях з німцями?
Колись дійде.
Ручки-Крючки• 28 марта в 18:59
Ответ дляАнонимба
Це наша національна родзинка.
Разве это повод гордиться? Вся Европа уже увидели добрых украинцев, ссанымм тряпками скоро погонят
Ручки-Крючки• 28 марта в 19:01
Ответ дляЛюблю_смаколики
Да шо ж такое, почему они такие там вежливые и спокойный, а мы агрессивные. Может потому что над нами ракеты летают, а ночами спать не дают шахеды??? Та не, херня какая-то, просто мы говно, а там люди
А до ракет было повышение цен виновато, экология, жара, холод, луна в крокодиле
Ручки-Крючки• 28 марта в 19:02
Ответ дляБарабасиха
Що ж нейметься нашим біженкам?
У них якась фізіологічна потреба регулярно приходити на укр форум і обзивати всіх українок відьмами і гадюками.
Они просто поняли, что есть другая форма общения - френдли
Анонимба• 28 марта в 19:02
Ответ дляРучки-Крючки
Звичайно, в нас такий норов, ми агонь у всьому, роботі, коханні, спілкуванні!
Люблю_смаколики• 28 марта в 19:05
Ответ дляРучки-Крючки
Боже мой, какой йумар искрометный. Вау (Нит)
МадамОхмури• 28 марта в 19:17
Ответ дляСамоучка
Дайте, будь ласка, посилання на англомовний. Цікаво. Бо тут також помітила, що все більше негативу.
https://de.quora.com/
Це якщо більше загальні питання.
Дружная семейка• 28 марта в 19:46
Ответ дляСизоока бестія
В Україні зараз живуть самі нещасні люди в Європі. А Ви тут порівнюєте
Некрасиво, автор
Можно подумать, что до полномасштабной на форуме была идиллия
Дружная семейка• 28 марта в 19:47
Ответ дляЛюблю_смаколики
И до войны тут такое было, так что мимо
Ручки-Крючки• 28 марта в 20:02
Ответ дляАнонимба
Это не норов, не путайте тёплое с мягким
СирОжино пирОжино• 28 марта в 20:24
Вы это только сейчас поняли? Я и без форума охеревала всегда от наших людей, а как увидела что под анонимном здесь пишут так вообще 0хуел@
Стрекозей• 28 марта в 20:31
Ответ дляПаспортний стіл
До бану 3...2...1...
За что бан? Вы на всю правду бежите стучать и жаловаться?
Стрекозей• 28 марта в 20:32
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так завжди тут було. Сидять зірочки, негатив звіт зливають
Нет, не всегда. Пока форум не стал популярным, так не было.
Прокачую сідниці• 28 марта в 20:48
Ответ дляЗаздрість то погано
вы не очень правы. да, есть и агрессия и злость, которая проявляется в ответах. при чем здесь форум, если каждый человек решает сам как себя проявлять.
Кожна людина вирішує , але Наді з нами вже нема
Заздрість то погано• 28 марта в 20:48
Ответ дляПрокачую сідниці
не понятно о ком вы..
Пи Пи Пилюля• 28 марта в 21:19
Ответ дляРучки-Крючки
Так и есть. Наши пытаются на..ть своих же за границей по полной программе, работать без налогов, но выплаты законные получать. Про поведение наших дам история умалчивает, кое-то, не ВСЕ, берегов вообще не видит. Вспоминаю Интердевочку. Я просто 1 год выезжала и в прошлом, страна та же, отношение настолько изменилось. Это уметь надо.
Тюрюнь_Тюнь• 28 марта в 21:46
Так йдіть на закордонний форум, а то вас иностранок все сюда тянет))
Мороженная курица• 28 марта в 21:57
Згодна. Щось є таке. В нас було важке життя. Може тому.... не знаю
Напланетянка• 28 марта в 22:08
Ответ дляМороженная курица
Мені 58
Створила тему
Своя ситуація з мужчиною
Боже
Що вони мені писали
І троль
І ціцьки до пояса
Не хочу навіть переписувати ту хвору уяву
Та вони всі і пʼяти моєї не варті
А чи доживуть до мого віку і будуть мати таке здоровʼя і здоровий вигляд як я - спірно
Але сім сторінок @івна лили на мене
І це ж молодь то все пише
Алесс• 28 марта в 22:38
Ответ дляПаспортний стіл
До бану 3...2...1...
А за шо бан?
автор Рву и мечу • 28 марта в 22:41
Ответ дляТоматико
Нащо ви обісрали українців?
Колись дійде.
Я на виплатах ніколи ніде не сиділа , це по перше
По друге , я не у Європі
Я в дамках• 28 марта в 23:00
Ответ дляГолубка миру
Зараз біле пальто заляпаєте
А що неправду пише автор?
О_Юми• 28 марта в 23:08
Напевно не дарма кажуть, що основу українського менталітету добре ілюструє прислів´я ’у сусіда корова здохла - дрібниця, але приємно’. Але насправді, таке відверто хамське і зневажливе ставлення до співрозмовників спостерігаю лише тут, якось в інших чатах всі спілкуються більш-менш нормально