Рву и мечу• Изменено 28 марта в 16:41

Все таки наші люди...

Для себе переконалася , що таких злих людей як нас , українців, немає ніде
Це можна побачити у любому обговоренні і форумі
Сьогодні задала одне і те питання на форумі і на закордонному , тут окрім осудження не отримала жодної відповіді
Там , отримала безліч відповідей і просто рекомендацій , 0 осудження
Для чого цей форум ? Може його потрібно перейменувати? ,, Порадниця,, назва для нього так собі
Мороженная курица• 28 марта в 23:32
Ответ дляНапланетянка
Мені 58
Створила тему
Своя ситуація з мужчиною
Боже
Що вони мені писали
І троль
І ціцьки до пояса
Не хочу навіть переписувати ту хвору уяву
Та вони всі і пʼяти моєї не варті
А чи доживуть до мого віку і будуть мати таке здоровʼя і здоровий вигляд як я - спірно
Але сім сторінок @івна лили на мене
І це ж молодь то все пише
Не звертайте уваги на хворих. Все у вас буде круто
Барабасиха• 29 марта в 10:07
Ответ дляРучки-Крючки
Они просто поняли, что есть другая форма общения - френдли
Так почему они с таким упорством лезут туда, где unfriendly?
Ручки-Крючки• 29 марта в 11:03
Ответ дляOksanaYN
Люди в большинстве своем все же добрые и мы тоже. Но у нас нет культуры, как справляться с эмоциями, завистью, горем.
Суть форумов и общих чатов - общаться и делиться опытом. У нас же к этому прибавляется - слив негатива, а анонимность только масла в огонь подливает. Плюс всегда можно оправдаться, что ’довели людей’, война, ПМС и ’у меня такой характер’.
Сейчас они говорят - мы незламни, имеем право добивать, потому что мы из стали, с яйцами, бей своих, что б чужие боялись