Так точно!• 28 марта в 17:50

Хто має сивину, яка погано зафарбовується

І виходить рудою 🫣Фарбую тон шоколад
БезПаспортаНеПродаю• 28 марта в 17:52
Я, роблю освітлення в тих зонах
Моя улюблена страшко• 28 марта в 17:55
то фарба погана.. у мене вся сивина зафарбовуъться
Кубик Рубика• 28 марта в 17:55
Сивину краще зафарбовувати в досвідченого перукаря професійною фарбою
автор Так точно! • 28 марта в 17:56
Ответ дляКубик Рубика
Я не можу ходити кожні 2 тижні. Та і фарба вже недешева 🫣
автор Так точно! • 28 марта в 17:57
Ответ дляМоя улюблена страшко
Яка у вас фарба. Я користуюсь дуже давно. Просто вже сивини багато
Кубик Рубика• 28 марта в 18:00
Ответ дляТак точно!
Тоді міняти колір, так щоб відростаюча сивина була менш помітною, користуватися шампунями чи спреями для тонування відростаючих коренів, все що зафарбовує сивину в домашщніх умовах, це дуже агресивні фарби, які тим паче не слід виокристовувати що 2 тижні.
Ноунэйм• 28 марта в 18:02
Ответ дляМоя улюблена страшко
Можливо з меншим вмістом аміаку. Але тут вже обирати між двох зол.
автор Так точно! • 28 марта в 18:03
Ответ дляНоунэйм
Безаміачну беру Кастінг
Ноунэйм• 28 марта в 18:05
Ответ дляТак точно!
Безаміачну беру Кастінг
Тому погано зафарбовує, або швидко змивається. Але як на мене краще вже без аміаку ніж з ним.
автор Так точно! • 28 марта в 18:06
Ответ дляНоунэйм
Перед цим взяла Лореаль аміачну , теж саме 🫣
З царем в голові• 28 марта в 18:07
Моя вообще не закрашивается, хожу в блонде
Ноунэйм• 28 марта в 18:08
Ответ дляКубик Рубика
Я фарбуюсь у майстра (фарба професійна) і все одно швидко вимивається.
Ноунэйм• 28 марта в 18:08
Ответ дляТак точно!
Тоді змиритись 🥺
Кубик Рубика• 28 марта в 18:13
Ответ дляНоунэйм
Це питання до майстра, в мене норм тримається, а є ділянки дуже сиві
Ноунэйм• 28 марта в 18:30
Ответ дляКубик Рубика
Змінювала і майстрів, і салони. Тримається тільки, якщо високий вміст аміаку. Але для мене це 🫸🛑
Кубик Рубика• 28 марта в 18:33
Ответ дляНоунэйм
Хто зна, може особливості волосся, я фарбуюсь з низьким вмістом аміаку і норм тримається, але знаю, що перукар, щось в неї додає, саме окремо для ділянок, де багато сивини.
Мяо мой мяо• 28 марта в 18:37
Ответ дляТак точно!
Безаміачну беру Кастінг
Ну так естественно, безамиачная не способна закрасить седину
МашМааш• 28 марта в 19:50
Безамиачные не закрашивают седину.
Покупайте с аммиаком, нг профессиональные. И окислитель 6-9%. У меня от проф краски пусть даже с аммиаком и большим процентом окислителя намного лучше волосы, чем от якобы более щадящей Лореаль и тд
Беру кайпро краску, но вариантов много, можно подобрать (сходите в соло, если есть в вашем городе)