Оце таке має по кацапстану летіти. Дівчата, ви як?
Mary8478580• 28 марта в 22:26
Ответ дляKaramelka-Ольга
Я сбилась со счёту, сколько уже было взрывов 😥
Около 20(
Mary8478580• 28 марта в 22:26
Ответ дляМанула
По фото пожежі у різних локаціях, напевно не тільки приліт у Бартоломео
Не только. И тц и дом жилой
Дніпрята тримайтеся! Треба по цим кацапським тварям відповідати дзеркально! Бити по їх халупам по чім попало! Запускати на них наші дрони вдень і вночі! Цей світ розуміє лише позицію сильних! Досить бути добрими і не бити по їх мирняку! Їх мирняк - це родичі цих тварюк, що вбивають наших дітей!
Ответ дляПиона
наши ’дорогие’ партрнеры не разрешают
Ответ дляПиона
Ну ви же знаєте, що не буде нашої дзеркальної відповіді ... Тут хоч би було чим бити по військовим об´єктам ZZ-агресора ((