nennsi• 28 марта в 18:07

Эх, Донецк... (фото)

Донецк. Военное кладбище (47.94163, 37.84303) продолжает расти бешеными темпами.
Уже только за март - новый сектор и куча заготовок под новых ’героев СВО’. Настоящий геноцид вымышленного россиянами ’народа Домбаса’ продолжается. При Украине эти люди были бы живы, а россия их настроила против Украины и отправила на убой.
автор nennsi • 28 марта в 18:08
Ни жизни..ни жилья.ни процветания..ни свободы
автор nennsi • 28 марта в 18:10
Вот тебе надо был тот путин и та россия.Продай хату-выедь за 50км в Ростов обл купи жилье и мастурбируй сиди на’ святую землю’
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 марта в 18:27
не нужно жалеть ни врагов, ни предателей Украины
owl62• 28 марта в 18:44
Как оказалось зря донецкие боялись бандеровцев. Бояться надо было ’русской весны’ и ’освободителей’
Asteroidea• 28 марта в 18:47
Ответ дляnennsi
Не хотіли вони продавати хати, вони хотіли жити в своїх рідних домівках, але «так гарно як в расіі». Вони чомусь вірили в казки про високі зарплати та пенсії,материнські капітали, гарну медицину, соціальні програми та все інше.
На жаль і зараз на території України досі є ті, хто в це вірить і згодні жити під рашкою. Але вони не розуміють, що жити вони будуть не як мацква чи пітер, що жити вони будуть як Донецьк
Vitalgorl• 28 марта в 18:55
Кожний сам обирає свій шлях! Люди нікому не потрібні!
Ми виїхали ще в 2014 році. Більше вдома не були. І вже не вірю, що колись побачу свій дім. Дві квартири там залишили, які не сьогодні-завтра націоналізують.
Але і в нашій державі ми нікому не потрібні. Пройшло вже більше 10!!! років… я не можу повірити… не живу, а тупо існую…
owl62• 28 марта в 18:57
Ответ дляAsteroidea
Тут форумчанка писала, що на окупованій території, пенсія у бабусі 15 тис. руб, а встановити лічильник на воду -13 тис. В Україні встановити лічильник на воду біля 1 тис. грн, якщо на рублі, то це меньше 3тис. рублів.
Vitalgorl• 28 марта в 18:59
Ответ дляAsteroidea
Удалено администрацией...
owl62• 28 марта в 19:02
Ответ дляVitalgorl
Удалено администрацией...
То чому Ви не повернетесь в Донецьк? Тим більше - там є де жити. Думаєте, що не пройдете фільтрацію в шереметьєво?
Vitalgorl• 28 марта в 19:04
Удалено администрацией...
Vitalgorl• 28 марта в 19:06
Ответ дляowl62
Я не для того тинялася з малолітньою дитиною з 2014 року, щоб повернутися в ту бананову республіку!
Asteroidea• 28 марта в 19:06
Ответ дляVitalgorl
Удалено администрацией...
Звідки ви про це знаєте? Нічого там не відбудовується. Усі великі підприємства стоять, держслужбовці зарплати отримують, але навіть в Туреччину полетіти відпочивати не можуть, їм заборонено. Освіти там немає, вона закінчується на школі. Хіба що ПТУ та технікуми. Дипломи вишів це просто папірець, його визнають лише на расіі. Тому нічого не залишається як їхати навчатись в Ростов. Від Донецька на жаль залишилась лише назва.
А повертати території звісно ніхто не збирається і це вже давно зрозуміло
Vitalgorl• 28 марта в 19:08
Ответ дляAsteroidea
Рідня там залишилася, знайомі. Але спілкуватися на тему війни з ними немає сенсу. Більше 10 років мізки промили їм капітально.
spart-5037• 28 марта в 19:09
Ответ дляVitalgorl
Зато вы в Украине. Как и хотели. Каждый выбирает сам свою дорогу.
Asteroidea• 28 марта в 19:09
Ответ дляVitalgorl
Удалено администрацией...
Які будинки? Звичайні картонні панелькі?
Vitalgorl• 28 марта в 19:10
Ответ дляspart-5037
Так. І це навіть не обговорювалося. Я в своїй країні. якби хотіли в рашку, виїхали б ще до 2014 року.
Vitalgorl• 28 марта в 19:12
Ответ дляAsteroidea
Так в панельках, вірніше, в хрущовках жили. І добре жили поки рашисти не прийшли.
owl62• 28 марта в 19:15
Ответ дляVitalgorl
Внаслідок бойових дій багато людей з дітьми тиняються по світах. І продати їм немає чого, бо житло зруйнували ’освободітелі’. Так що у Вас ще не самий поганий варіант, пару років можна буде перебути в банановій рееспубліці, потім продати нерухомість і можна буде переїхати в іншу країну. Паспорт громадянина України Ви ж зберегли?
Vitalgorl• 28 марта в 19:19
Ответ дляowl62
Ви взагалі не в курсі, що там відбувається? До чого український паспорт в банановій республіці?
У кого немає громадянства рашки, ні продати, ні купити нічого там вже не можуть. Одну квартиру нам обстріляли декілька раз ще в серпні 2014 року, будинок аварійний, в іншій невідомо хто живе. Тому повертатися немає куди.
Vitalgorl• 28 марта в 19:21
Ответ дляowl62
Кому зруйнували житло з 2022 року, люди отримують кошти на ремонти, нове житло. А хто тиняється з 2014 року, тим нічого. Допоможіть собі самі.
owl62• 28 марта в 19:27
Ответ дляVitalgorl
Український паспорт в банановій республіці треба ховати далеко.Ви ж вище писали, що життя в Донецьку більш меньш стерпне. Невже так важко отримати громадянство раші? Пишуть, що на окупованих територіях,паспорт раші майже насильно впихують
Tatianyshka• 28 марта в 19:27
Ответ дляVitalgorl
Так, маю квартиру в Донецьку, як валіза без ручки.
Продати не можу, фільтрацію навряд чи пройду і рос паспорта не маю
Marossa• 28 марта в 19:28
Ответ дляAsteroidea
Нам завезли массовку с флагами, все было прокручено рашей. К сожалению, ничем повлиять не могли. Другой вопрос, что спокойно заезжали наши военные до мая месяца, что ж не дали команду очистить все это?
Vitalgorl• 28 марта в 19:28
Ответ дляowl62
Я вище писала, що виїхали ще в 2014 році і більше вдома не були. І дома вже немає.
Чи ви бачите тільки те, що хочете бачити?
Vitalgorl• 28 марта в 19:31
Ответ дляMarossa
Да, привезли две калеки, три чумы из ж. мы рашки. И никто не мог поверить, что украинская власть это все не остановит и что нужно все бросать и уезжать.
У нас в мае по центру города чеченцы с автоматами ходили.
Marossa• 28 марта в 19:33
Ответ дляVitalgorl
Привезли нормально так народу, стояли автобусы от площади Ленина и дальше до крытого. Вдоль трамвая. Нам стало ясно все сразу ((
Vitalgorl• 28 марта в 19:35
Ответ дляAsteroidea
До речі знайома звідти поїхала в Туреччину на відпочинок, а дочка живе в Україні, теж туди приїхали, щоб побачитися. Дуже задоволені були, зустрілися.
Тому їздять, нормально.
owl62• 28 марта в 19:36
Ответ дляMarossa
Вот не верю, что 50 тыс. шахтеров и металлургов в Донецке не могли выгнать эту тысячу, завезенных с раши.Как, например, в Чернигове с местного рынка грузчики гнали этих ’вестников русского мира’ пинками. Другое дело, что местные просто не хотели этого делать, понадеялись на ’русский мир’ и большие деньги от кацапов. Типа, что они будут ’задабривать’ местных, чтобы те не бастовали.
Vitalgorl• 28 марта в 19:40
Ответ дляowl62
Никто не мог поверить, что украинская власть это допустит!
Кум возглавлял Донецкую проукраинскую областную организацию «Свободы», поэтому знаю как все происходило. Собирали людей, митинги за Украину возле ОГА. В итоге довели, умер в конце 2014 года.
Vitalgorl• 28 марта в 19:42
Ответ дляowl62
Что шахтер мог сделать против чеченцев с автоматами, когда правоохранительные органы ничего не делали. С дубинкой на них пойти