Чеширская кошечка• 29 марта 2025
Легкий укус собаки, чи варто робити щеплення?
Вкусив сусідський собака, укус легкий
Є синець від зубів і здерта шкіра , але крові не було
Хто розуміється , чи є необхідність робити вакцину від правця? Собака не була щеплена 😓
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляДжонсонюк
Коли сусідський пес вкусив дитину
Ми їхали одразу до лікаря.
І що лікар назначив? Спостерігати?
Чеширская кошечка
• 29 марта 2025
Ответ дляНепонятно
Пес не навіжениц? Домашній. Який сенс?
Живе в сусідів, типу домашній
Але ходить на вулицю і є агресивним весь час, кидається на людей..
ХуАнита• 29 марта 2025
Ответ дляДжонсонюк
Коли сусідський пес вкусив дитину
Ми їхали одразу до лікаря.
И что сказал доктор?
Тоскующая• 29 марта 2025
А вас цікавить від правця, а не від сказу. Про це краще в лікаря спитати.
Чеширская кошечка
• 29 марта 2025
Ответ дляТоскующая
Якщо пес сусідський, то ви можете за ним спостерігати.
Була в лікаря чергового, але лікар ніби молодий студент був
І все що він сказав , що по протоколу краще від правця для профілактики зробити щеплення
Хоча в заключенні і написав що це лише поцарапана шкіра а не прокушена
ОноВамнадо• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Живе в сусідів, типу домашній
Невихований просто. Жахливі у вас сусіди.
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Живе в сусідів, типу домашній
Те, що кидається на людей не симптом бєшенства. Що ще?
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
А дитині ще не робили від правця?
Невловимий Джо• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Живе в сусідів, типу домашній
Якщо весь час, то це характер, а не сказ
ОноВамнадо• 29 марта 2025
Ответ дляНепонятно
Не симптом. Кидається на людей він все життя, бо охороняє господаря і вважає територію своєю.
дожену і ощасливлю• 29 марта 2025
Мене колись на вулиці якийсь пес вкусив, підбіг ззаду і цапнув за ногу. Синяк був величезний фіолетовий, і царапинка. Звернулась в приймальне відділення, з мене там посміялись і сказали йодову сітку малювати щоб синець зійшов.
Чеширская кошечка
• 29 марта 2025
Цікаво що по факту він в штанах дірку не зробив
Шкіра здерта, але джинс цілий
І місце по якому він вкусив болить ніби великий синець там , хоча на вигляд не досить великий ..
По факту мало шансів чомусь потрапити в поцарапану шкіру
Тому хотілось запити думки інших, хто в цьому розуміється
Бо на прийомі молодий лікар просто діяв по протоколу - укус собаки - щеплення від правця
І треба вирішити чи дійсно треба робити те щеплення 😓
Шкіра здерта, але джинс цілий
ХуАнита• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Шкіра здерта, але джинс цілий
Почитайте сначала что такое столбняк и при каких условиях он может жить и размножаться
Розбещена цяточка• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Шкіра здерта, але джинс цілий
Від правця кожних 10 років потрібно вакцинуватись . Але при чому оте що сталось до правця -загадка
Чеширская кошечка
• 29 марта 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Типу що при такій ситуації немає ризику отримати правець?
Карамелька• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Если есть повреждение кожи, то и риск есть. Даже через ссадину есть риск. Вряд ли высокий, но все деб Я бы вакцинировалась и не парилась. И ещё убедилась бы, что собачка жива-здорова ближайшие недели 2, или даже с месяц. Агрессия - не обязательно признак бешенства, но и заразный животное становится дней за 10 до появления первых симптомов (которые ещё и не всегда четкие).
Астановитесь• 29 марта 2025
Я думала прививки ДО делаются, а не после... что бы выработался иммунитет. А какой смымл после не пойму. Эх, пошла гуглить