Чеширская кошечка• 29 марта 2025

Легкий укус собаки, чи варто робити щеплення?

Вкусив сусідський собака, укус легкий
Є синець від зубів і здерта шкіра , але крові не було
Хто розуміється , чи є необхідність робити вакцину від правця? Собака не була щеплена 😓
Тоскующая• 29 марта 2025
Якщо пес сусідський, то ви можете за ним спостерігати.
Непонятно• 29 марта 2025
Пес не навіжениц? Домашній. Який сенс?
Джонсонюк• 29 марта 2025
Коли сусідський пес вкусив дитину
Ми їхали одразу до лікаря.
Непонятно• 29 марта 2025
Так від цього пса не щеплюють
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляДжонсонюк
Коли сусідський пес вкусив дитину
Ми їхали одразу до лікаря.
І що лікар назначив? Спостерігати?
автор Чеширская кошечка • 29 марта 2025
Ответ дляНепонятно
Пес не навіжениц? Домашній. Який сенс?
Живе в сусідів, типу домашній
Але ходить на вулицю і є агресивним весь час, кидається на людей..
ХуАнита• 29 марта 2025
Ответ дляДжонсонюк
Коли сусідський пес вкусив дитину
Ми їхали одразу до лікаря.
И что сказал доктор?
Тоскующая• 29 марта 2025
А вас цікавить від правця, а не від сказу. Про це краще в лікаря спитати.
автор Чеширская кошечка • 29 марта 2025
Ответ дляТоскующая
Була в лікаря чергового, але лікар ніби молодий студент був
І все що він сказав , що по протоколу краще від правця для профілактики зробити щеплення
Хоча в заключенні і написав що це лише поцарапана шкіра а не прокушена
ОноВамнадо• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Живе в сусідів, типу домашній
Невихований просто. Жахливі у вас сусіди.
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Живе в сусідів, типу домашній
Те, що кидається на людей не симптом бєшенства. Що ще?
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляОноВамнадо
Ага
Непонятно• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
А дитині ще не робили від правця?
Невловимий Джо• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Живе в сусідів, типу домашній
Якщо весь час, то це характер, а не сказ
ОноВамнадо• 29 марта 2025
Ответ дляНепонятно
Не симптом. Кидається на людей він все життя, бо охороняє господаря і вважає територію своєю.
дожену і ощасливлю• 29 марта 2025
Мене колись на вулиці якийсь пес вкусив, підбіг ззаду і цапнув за ногу. Синяк був величезний фіолетовий, і царапинка. Звернулась в приймальне відділення, з мене там посміялись і сказали йодову сітку малювати щоб синець зійшов.
автор Чеширская кошечка • 29 марта 2025
Цікаво що по факту він в штанах дірку не зробив
Шкіра здерта, але джинс цілий
І місце по якому він вкусив болить ніби великий синець там , хоча на вигляд не досить великий ..
По факту мало шансів чомусь потрапити в поцарапану шкіру
Тому хотілось запити думки інших, хто в цьому розуміється
Бо на прийомі молодий лікар просто діяв по протоколу - укус собаки - щеплення від правця
І треба вирішити чи дійсно треба робити те щеплення 😓
ХуАнита• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Шкіра здерта, але джинс цілий
Почитайте сначала что такое столбняк и при каких условиях он может жить и размножаться
Розбещена цяточка• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Шкіра здерта, але джинс цілий
Від правця кожних 10 років потрібно вакцинуватись . Але при чому оте що сталось до правця -загадка
автор Чеширская кошечка • 29 марта 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Типу що при такій ситуації немає ризику отримати правець?
Карамелька• 29 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Если есть повреждение кожи, то и риск есть. Даже через ссадину есть риск. Вряд ли высокий, но все деб Я бы вакцинировалась и не парилась. И ещё убедилась бы, что собачка жива-здорова ближайшие недели 2, или даже с месяц. Агрессия - не обязательно признак бешенства, но и заразный животное становится дней за 10 до появления первых симптомов (которые ещё и не всегда четкие).
Астановитесь• 29 марта 2025
Я думала прививки ДО делаются, а не после... что бы выработался иммунитет. А какой смымл после не пойму. Эх, пошла гуглить