Щас ухожу• 21 марта в 17:10
Порадьте комплексну вакцину для собак
Є в планах відвезти на щеплення 10-11 місячну собачку (не нашу, допомогаю знайомій) на комплексне щеплення. Окрім від сказу, треба зробити від чуми м’ясоїдних, парвовірусного ентериту, вірусного гепатиту, парагрипу та лептоспірозу... Яку саме вакцину обрати? Якого виробника? Бажано більш менш бюджетну, бо у мене мало фінансів.
Хочу наперед почитати рекомендації, щоб вет не нарадив саму дорогу.
Дякую.
P. S: собака буде скоро ще обов´язково стерилізована.
Дякую.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 марта в 17:20
Ответ дляМадам Подлинник
Самі будете колоть?
не колите сами. это было очнеь печально для моей собаки. впоследствии смертельно. и обязательно проконсультируйтесь с ветеринаром про саму вакцину
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 марта в 17:21
не экономьте на вакцине. только по рекомендации ветеринара. мой личный очнеь горький опыт и вина, что я делала сама
Мадам Подлинник• 21 марта в 17:21
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Співчуваю😢
я не колю. Це я в автора цікавилася
Щас ухожу
• 21 марта в 17:24
Ответ дляМадам Подлинник
Самі будете колоть?
Поки не знаю.
Собака буде по програмі на стерилізації+вакцина від сказу у приватній клініці. Спитаємо ціну питання.
Якщо не потягнемо, то самі. Хазяйка мед сестра в минулому, то вколе.
На КТП працівниця сказала, що більшість волонтерів у них так роблять, щоб економити, самі колять.
Мені, звичайно, не дуже цей варіант подобається, але у мене бюджет обмежений на допомогу цій собаці (вакцину колоти 2 рази). А хазяйка взагалі не потягне зараз. У неї за станом здоров´я зараз дууууже великі витрати.
Поки я дала Симаріку Тріо, чекаю чергу на стерилізацію по благодійній програмі, і ось думаю, що все таки ж треба нормально вакцинувати...
Хочу послухати, що кололи вашим собакам. Щоб ветиренари не навішали дуже дорогу вакцину.
Околовита• 21 марта в 17:24
Приедете в клинику, там всё сделают. Ветеринары лучше знают, что нужно колоть.
Пс, у меня ни разу мысли не возникло спросить об этом на форуме)
Околовита• 21 марта в 17:27
Ответ дляЩас ухожу
Поки не знаю.
Может киньте клич в соцсетях со сбором. Ну это точно не то, на чем нужно сэкономить.
В ТТ снимите видео с собакой
Щас ухожу
• 21 марта в 17:27
Ответ дляОколовита
Якщо ветеринар скаже дуже дорогу вакцинацмну і не дасть дешевої альтернативи, я не буду оплачувати і собака буде без вакцинації.
Моя допомога має межі.
Тому і питаю людей, що можуть допомогти порадою.
Моя допомога має межі.
Мадам Подлинник• 21 марта в 17:28
Ответ дляЩас ухожу
Поки не знаю.
Від глистів дати треба за 2 тижні. Нам кололи комплексну Нобівак . Від сказу Рабізин
Мадам Подлинник• 21 марта в 17:29
Ответ дляЩас ухожу
Моя допомога має межі.
Так скрізь +- однакові. Я не знаю, які це дорогі. Ніхто на вибір не пропонував
Щас ухожу
• 21 марта в 17:30
Ответ дляОколовита
В ТТ снимите видео с собакой
Як варіант.
Але ж там є хазяйка, і скажуть амне треба було брати (скоріше підбирати), хай віддасть, а на що вона розраховувала? Це реалії коментарі з ФБ, якщо що. Люди дуже токсичні і люблять вигуляти біле пальто.
Але за ідею дякую.
Знаю одну групу взаємодопомоги, то Там дійсно можуть допомогти без читання моралей.
Але за ідею дякую.
Околовита• 21 марта в 17:31
Ответ дляМадам Подлинник
Я от бешенства не помню, а от всего остального тоже Нобивак.
Щас ухожу
• 21 марта в 17:31
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую. Якраз нещодавно дали СімпарікоюТріо.
Сарафанное радио• 21 марта в 17:31
Ответ дляЩас ухожу
Моя допомога має межі.
Ветеринар будет колоть то, что есть в наличии. Обзвоните несколько ветеринарок, сколько будет стоить вакцинация, в том числе в государственной узнайте.
Мадам Подлинник• 21 марта в 17:32
Ответ дляОколовита
Я в паспорті подивилася
Щас ухожу
• 21 марта в 17:34
Ответ дляМадам Подлинник
Від сказу, як я зрозуміла, вважай безкоштовно прив´ють по програмі.
То без питань взагалі.
Мадам Подлинник• 21 марта в 17:35
Ответ дляЩас ухожу
То без питань взагалі.
Точно. Тоді Нобівак коплексну. Вона нормальна по якості і по ціні
Щас ухожу
• 21 марта в 17:38
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую! Тоді під час стерилізації спитаю, яка ціна у приватній буде.
Якщо не потягну, то подзвоню в держ вет лікарню (але вона у чорта на рогах) може там буде вигідніше вколоти.
Околовита• 21 марта в 17:39
Ответ дляМадам Подлинник
Я в паспорті подивилася
У меня паспорт лежит, но куда-то так хорошо засунула, чтоб на глаза не попадался, пёсель уже умер, не отпускает пока.
Нобивак точно помню, а второе не помню вообще
Мадам Подлинник• 21 марта в 17:39
Ответ дляЩас ухожу
Фото старе, там вона менша.🤭
Зараз вже вимахала дівуля.
Гарнюня🥰 а вуха які))) просто няшка🥰🥰🥰
Околовита• 21 марта в 17:40
Ответ дляЩас ухожу
Фото старе, там вона менша.🤭
Зараз вже вимахала дівуля.
Какая классная, ушастик такой😀
Щас ухожу
• 21 марта в 17:46
Ответ дляМадам Подлинник
Гарнюня🥰 а вуха які))) просто няшка🥰🥰🥰
Ага. Я не знаю, як її можна було завезти і кинути у полі у 3 місяці? Прм спеції 35+.
Люди їхали з села в місто і зупинилися відпочити. Побачили її і забрали. З першого дня виявилося що вона знає, як стяти на пеленку. Значить була домашня.
Але у них є свій великий пес і кіт. І мала не вписувалася в їх ритм життя і через місяць вона знову стала зайва.
Нова хазяйка її забрала на диван в квартиру, любить, добре годує, але потребує допомоги з активним вигулом і мед обслуговуванням.
Просто я не впевнена що хтось інший знову б цю малу не кинув... А ця хазяйка аж трясеться над нею.
В государственой комплексная вакцина 500 грн, 750 грн, это с печатью в ветпаспорт. Хотя если в Шиншилке заказать сама вакцина 150-200 грн ;)
Если есть время, то в апреле обычно бесплатно проводят вакцинацию домашних животных, во всяком случае в Харькове график, когда и в каком районе колят вакцину.
Могу посоветовать Биокан,Вангард Плюс,Нобівак.
Некомильфо• 21 марта в 19:13
Мне вет, которого много лет знаю и доверяю, рекомендовала вангард плюс. Нею она мою собаку и вакцинирует.
Встречала негативные отзывы о вакцине Биокан (собака погибла).
В сентябре за ревакцинацию вангард плюс и дефенсор (от бешенства) заплатила то ли 600, то ли 800грн, частная клиника, Харьков.
П.с. Да, это ж, само собой, с печатью в паспорт. И цена вместе с работой врача, т е колет врач.
Щас ухожу
• 21 марта в 19:50
Ответ дляMierda
Бесплатно колят только от бешенства или и комплексную?
В Полтаве только от бешенства колят каждую весну. Про комплексную не слышала.
Ответ дляЩас ухожу
Только от бешенства, это государственная програма. От чумки и т.п. можно самому купить, найти знакому медсестру что бы уколола.