НаБалКоніХодять• 29 марта в 11:39
Пубертатні запалення на обличчі - які засоби порадите?
Підліток, 12 років, до косметолога категорично "Ні!". Поки вмовляю, а обличчя з кожним днем жахливіше. Які засоби можна на мейк ап замовити, щоб трохи допомогти зняти запалення? Буду вдячна за поради.
Не зви чайна• 29 марта в 11:46
Ось. Поліпшення побачите на 3-4 день. Рекомендую дуже.
2 роки ходінь по лікарях і вуаля. Оці засоби зробили ідеальну шкіру. Гель чи пінка і червоний лосьон. Зранку і увечері. Крем то таке.він просто зволожує. Нам підійшло і тепер купую окремо то і то.
Пробували дієти.таблетки.чистки.лікарі.мішок грошей. І ніякого толку. Ой, ще це попробуйте. І це. А кожний засіб 500-700 грн. А тепер 2 засоби і чиста шкіра вже 1 рік. До косметологів не ходимо.чорних точок нема
Ще маємо їх мило.якщо прищі на спині чи грудях- за тиждень не буде
НаБалКоніХодять
• 29 марта в 11:49
Ответ дляДрібка щастя
пересмотр питания и питьевого режима в первую очередь.
Так, однозначно. Але все рівно зараз дуже сильне запалення на обличчі. Треба трохи засобами полегшити стан.
Дрібка щастя• 29 марта в 11:51
Ответ дляНаБалКоніХодять
любая подходящая по типу кожи пенка для умывания. И держать руки подальше от лица. Днй через 5 увидите первые результаты.
НаБалКоніХодять
• 29 марта в 11:52
Ответ дляНе зви чайна
Дякую. Да, на спині теж. Дитину шкода, важкий період і психологічно і фізіологічно.
Не зви чайна• 29 марта в 11:52
Ответ дляДрібка щастя
Не любая. Уж сколтко мы перепробовпли...ля рош.пеларт.авене. ну чуточку лучше. А вот аут убрало все
НаБалКоніХодять
• 29 марта в 11:54
Ответ дляДрібка щастя
Шукаю щось ще крім вмивання. Саме на висипи мастити на ніч, щоб знімало та прискорювало.
НаБалКоніХодять
• 29 марта в 11:55
Ответ дляХочу на Балі
Моя зараз таким користується, шкіра стала краща.
Дякую.
Не зви чайна• 29 марта в 11:55
Ответ дляНаБалКоніХодять
Купуйте це.не пошкодуєте. Бо в мене була з таким дівчинка. Уявляєте.тепер красуня в 12 р був триндець. Звичайно не об’їдатися мівіною і шоколадом. Тут головне гель доя вмивпння і червоний лосьон. Зранку і увечері регулярно. І побачите. Набор цей для того щоб попробувати. Разом пінка і лосьон десь 1300.виходить крем в подарунок. Цього вистачить десь на 3 тижні щоб оцінити. Засоби авене.ля рош не дешевші а чи допоможуть...
Не зви чайна• 29 марта в 11:57
Ответ дляХочу на Балі
Краща але не іднальна. Все це пробувпли. А з акне аут стала ідеальна
Не зви чайна• 29 марта в 12:01
Ответ дляНаБалКоніХодять
Нам рекомендували гель дерива с в аптеці. Дерматолог теж. Ну все одно купа висипань. І літом ним не можна користуватись. Допомогало але не так вже. Тільки більше намастиш і шкіра шелушиться. Короче оцей лосьон з киснем він лікуаальний. Ми повикидали все мазі і креми. Гель нанести на шкіру чи пінку тримати 30 сек масажувати. Змити. Далі лосьон лікувальний.він наноситься точечно.але ми вже рік протираємо все лице. І більше нічого не треба. Цей лосьон і є лікування.
Зайдіть на сайт акне аут і подивіться відео. В їх засобах нема кислот і т .д. там активний кисень. Аони все розповідають як користуватись і чим. Бо прищі різні. Все доступно для розуміння і дієво
Ответ дляНе зви чайна
Тоник со спиртом. Крем с минеральными маслами( забивают аожу, силиконами( закрытые комедоны). Вам повезло. Могло посыпать ещё больше.
Из всего состава 3х продуктов - хороша только молочная кислота. Которая очищает и отшелушивает кожу. Но, её можно использовать отдельно купить. Составы средств далеки от нормы для лечения проблемной кожи.
Мозговая пилочка• 29 марта в 13:30
Ответ дляНе зви чайна
Это 💩
Лосьон пересушит всю кожу, один спирт в составе
Крем с парафином еще больше забьет поры.
Не зви чайна• 29 марта в 21:42
Ответ дляМозговая пилочка
Это 💩
Не говорите херни и маразма. У нас было страшное лицо и уже 1.5 года идеальнейшее. Почитайте отзывы. Там люди в восторге. Мы перепробовали все. И авене и пеларт.и медик8 .и ля рош.и ренью и анну лотан. Ноль.а это огромнве деньги. Сейчас чистейшее лицо без единого изьяна. Посоветовпла куме для дочки. Она мне спастбо не устает говорить.
Moon shine• 29 марта в 23:16
Я за Вiotrade. Много ушло денег и времени на врачей , мази, кремы, чистки. Хотели пробовать ретиноиды. Врач кожвена посоветовала Акне Аут пенку. Взяла сначала ее. Улучшения были через неделю.Потом докупила лосьон.Да, именно красный. Через месяц было чистое лицо. В общем, все ля роши и прочее сгребла в охапку и в мусор .И теперь уже больше года мы не ходим на чистки. Нет черных точек, лицо чистое. Это фантастика. Просто 2 средства. На лето докуплю крем с спф этой же тм.
Пробовали дорогущие маски, даже аппаратные процедуры. Ноль. Дай Бог здоровья тому, кто придумала линейку Акне Аут.