Носки на подтяжках• Изменено сегодня в 08:36
Болить поперек, перекосило таз. Невролог не допоміг
Ще з початку осені страждаю на біль в попереку з лівої сторони при рухах, останнім часом почало перекошувати таз, і віддавати печінням вверх по продовгувастому м´язу. Як полежу - біль минає. Робила мрт - тільки протрузії.Невропатолог призначав моваліс і міорелаксанти, було легше на період лікування і все. Робила лфк- на розтягнення, розслаблення- не допомогло. Потім пробувала курс лікувального масажу - дуже класно допомагав, але знову ж таки, після припинення все повернулося. В мене вже опускаються руки. Я не знаю, куди звертатись аби вилікувати. Живу поруч з Києвом. Може в когось були подібні проблеми, можете дати пораду?
Мамина квіточка• сегодня в 08:40
Укріпляйте м´язи спини. Чуда від лікарів не буде.
На нижню частину хребта мені велосипед прекрасно
Застряла• сегодня в 08:40
первое, невропатолог ( и любой другой врач) не один в нашей жизни, надо искать врача, я ребенка через полстраны возила.
Второе, подружка массаж делает раз в неделю, чтоб нормально жить.
И третье, без зарядок никуда. спину надо поддерживать и без этого толком ничего не поможет(. ищите грамотного реабилитолога в том числе. Это самое сложное, найти специалиста. ( кстати в поликлинике лфк прекрасно помогло, таки там работают специалисты)
Добротная• сегодня в 08:45
Вы за один курс массажа и ЛФК не вылечите ничего, это надо делать на постоянной основе
Попробуйте остеопата ещё
Незнакомлюся• сегодня в 08:48
Підтримую дівчат. Якщо вже є проблема, то Вам на постійній основі треба ЛФК і масажі (якщо можна масажі, це повинен лікар сказати по результатам мрт) з грамотним реабілітологом. Закачувати свій м´язовий корсет, щоб Ваше тіло трималося на м´язах а не на кістках. Якщо є зайва вага, позбутися. Ліки тільки полегшують стан.
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 09:00
Массаж не курс и забыть, а раз в 7-10 дней. Зарядка постоянно. И поискать советую реабилитолога, который со спортсменами работает.
Физрукая• сегодня в 09:09
шукайте гарного мануального, (бажано лікаря,а не бабку. ). прості масажі радикально не допоможуть, Мед.хімія-тимчасово. ( МРТ защемлення нерва мало коли показує коли воно є. А у вас всі симптоми..,з часом і ногу будете тягати... ((.)
Физрукая• сегодня в 09:16
А неврологи не люблять посилати пацієнтів до мануальних.,бо так можна і без роботи залишитись..---
Одна справа,коли мозок проблеми та нервова система -це одна справа.., а коли тупо зажатий нерв і пішов набряк та больовий ефект .., тут тільки фізично потрібно убрати причину, а не тупо знімати запалення..
Бесбардак• сегодня в 09:45
Ответ дляДобротная
Попробуйте остеопата ещё
Остеопат це не лікар. Буквально на нях бачила новину, як після остеопата дівчину паралізувало, пошкодив артерії на шиї, коли крутив її. Дівчину спасли, але мозок довго був без кисню.
Це шарлатани без медичної освіти.
Бесбардак• сегодня в 09:46
Ответ дляФизрукая
Є лікар травматолог, мануалього лікаря нема
Бесбардак• сегодня в 09:48
Ответ дляФизрукая
Зажатий чим? Остеофітами на хребцях? І чим в такому випадку допоможе мануальщик? Люди самі гробять своє здоров´я
Блакитне небо• сегодня в 09:48
В Вінниці знайомій лікар таз ставив на місце
Теж ніякі лікування не помогли.
Вам треба костоправ
Теж ніякі лікування не помогли.
Вам треба костоправ
Физрукая• сегодня в 10:03
Ответ дляБесбардак
Це шарлатани без медичної освіти.
чому і наголошувала,щоб шукався лікар. травматоги проходять навик мануального...( тільки питання в тім,як навчався..)
Бесбардак• сегодня в 10:03
Ответ дляФизрукая
Нема такої спеціальности в мед вузах, це ж гуглиться легко
Физрукая• сегодня в 10:04
Ответ дляБесбардак
точно.легко.
’Обзор от ИИ
Мануальний терапевт — це лікар, який за допомогою спеціальних ручних технік діагностує та лікує захворювання опорно-рухового апарату, усуваючи біль, спазми та відновлюючи рухливість суглобів і хребта. Він працює з міжхребцевими грижами, протрузіями, сколіозом, остеохондрозом та головними болями, покращуючи кровообіг і нервову провідність.
Основні напрямки роботи та переваги:
Лікування спини: Усунення защемлень, болю в спині, попереку та шиї.
Відновлення суглобів: Повернення рухливості при артрозах та після травм.
Корекція постави: Лікування викривлень хребта, включаючи сколіоз.
Безмедикаментозний метод: Лікування відбувається виключно руками, що забезпечує високу ефективність при м´язових затисках та блоках.
Мануальний терапевт часто допомагає при станах, що супроводжуються головним болем, запамороченням та онімінням кінцівок.
Коли варто звернутися:
Гострий або хронічний біль у хребті (шийний простріл, радикуліт).
Обмежена рухливість суглобів.
Часті головні болі та шум у вухах.
Наслідки травм та сидячого способу життя.
Перед початком терапії, яка базується на глибоких знаннях анатомії, фахівець проводить діагностику та складає індивідуальний план лікування. ’
’Обзор от ИИ
Основні напрямки роботи та переваги:
Коли варто звернутися:
Обмежена рухливість суглобів.
Часті головні болі та шум у вухах.
Бесбардак• сегодня в 10:06
Ответ дляФизрукая
точно.легко.
’Обзор от ИИ
Основні напрямки роботи та переваги:
Коли варто звернутися:
Обмежена рухливість суглобів.
Часті головні болі та шум у вухах.
’Обзор от ИИ
Основні напрямки роботи та переваги:
Коли варто звернутися:
Обмежена рухливість суглобів.
Часті головні болі та шум у вухах.
Окремої лікарської спеціальності «мануальний терапевт» у переліку МОЗ України наразі не існує. Це означає, що ви не знайдете в медичному університеті окремого факультету або інтернатури з «мануальної терапії».
Весела моль• сегодня в 10:11
Ох вам и насоветовали!
Вам нужно заниматься с реабилитологом-кинезитерапевтом
Вы должны понимать, что сейчас у вас страдает не только поясница
Идёт большая нагрузка на колено
И грудной отдел перекосило тоже (это всегда как компенсация перекоса в тазу)
Идёт большая нагрузка на колено
Физрукая• сегодня в 10:12
Ответ дляБесбардак
і де то вони усі набрались... самозванці?
Нога на ногу• сегодня в 10:16
Мені допомогли ортопедичні інд устілки та тренажерний зал. Не в сенсі штанги тчгать, а вправи на м´язи спини. З неважкими вагами але тричі на на тижлень. Для розуміння я прийшла в зал з паличкою, важко і боляче бцло ходити, з грижами ппц.
Тому спорт зал та устілки моя рекомендація.
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 11:36
Ответ дляБесбардак
Це шарлатани без медичної освіти.
Вы остеопата с костоправом путаете. Остеопат нормальный с мед образованием не крутит. Они очень аккуратно по точкам делают свою работу. Девушке сочувствую. Потому что знаю такую историю про массажиста очень известного в своем городе. Там он ее и крутил, и живот мял (тут вообще без слов). И итог у нее инвалидность. Долгий путь судов, реабилитаций и много всего.
Не пью, не курю• сегодня в 11:38
Могу порекомендовать, сама пью другим советую))
Для костно-мышечной системы это просто клад.
МастерЮля• 2 часа назад
Просто курс массажа, это ни о чем, деньги на ветер. Вам нужен хороший остеопат, следовать его рекомендации после, укрепить мышцы спины и поддерживать это все постоянно! Одним уколом или таблеткой вы ситуацию не исправите.Еще обратите внимание на позу сна.