Сосиска_Втесте• Изменено 29 марта 2025
симпатичные босоножки?
кожа
Результат:
вже голосів:
91 (61.07%)
нет
42 (28.19%)
да
16 (10.74%)
не знаю
Снежнакомка• 29 марта 2025
Ні. Не люблю, коли мизинець стирчить. Якщо буде спека і нога спітніє, то може виїзжати вперед, на асфальт.
Удальонка• 29 марта 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
ну вы девки даете, я думала они стильные. а вы зафукали
Спробуйте жити своїм розумом, а не чужим.
Сиреневая цапля• 29 марта 2025
Не подобається дуже відкритий перед, думаю будуть виїзджати пальці
Невгамовна сила• 29 марта 2025
Просто на гарній вузенькій ступні сфоткані. Рідко в кого така буває
Дай подивлюся• 29 марта 2025
але коли заходить так високо на ногу саме на згині, то не дуже зручно
Сосиска_Втесте
• 29 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Удалено администрацией...
Твоя космішна• 29 марта 2025
Вони нічого але під довжину яка вище ніж по щиколотку я їх не уявляю, будуть різати ногу
Телефон Рубика• 29 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
о, тапки деда, второй сезон)
Особенно с подстреленными штанами
IndividualForce• 29 марта 2025
це Массімо ?
Мені не дуже, але дивлячись який у вас стиль одягу, якщо вписується і вам самій подобаються, то чом би й ні))
Творческий типаж• 29 марта 2025
Мне нравятся уже только потому, что очень люблю именно такую застёжку на щиколотке.
Мои в прошлом году тоже зафукали, но я давно ничего удобнее не носила
Удальонка• 30 марта 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Так ви ж прийшли за порадою?))
Ну отримуйте))
Бачу у вашому УМІ певні проблеми з причинно наслідкові ми зв´язками?)))
Сосиска_Втесте
• 30 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Так ви ж прийшли за порадою?))
Ну отримуйте))
не знаю как в моем, но в вашем уме с чувством юмора совсем туго)))
Удальонка• 30 марта 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ааа, то ви вважаєте заяву ´не давайте мені порад!!!’ в темі -дайте мені пораду гарним жартом?)))
Ну ну)