Сонячний зайчик• 30 марта 2025

Стоит ли писать малознакомым военнослужащим? типа как он там и все ли в порядке?

И вообще, есть ли у них там время на общение и переписки? Находится в прифронтовом сильно обстреливаемом месте
Редисочка• 31 марта 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Та известней. Сыграл яркою роль в сучасній Україні
Зеля?
автор Сонячний зайчик • 31 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
То що вас зупиняє від сплкування, не дуже зрозуміла?
Я скма по себе общительная. Могу просто так писать как дела и пр. Но вот не знаю как это воспринимают собеседники . Я или общительная и общаюсь по дружески, или максимально морожусь от человека если он мне никак не интересен
Рожева юбка• 22 апреля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Интересно мне
Всі запрошують потім до себе(найближче місто до місця служби) на рюмку чаю і таких дівчат у них віночок
Рожева юбка• 22 апреля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ещё я не пойму психологию мужчины. Вон он, известный человек. Познакомился с женщиной. Ну посидели кофе попили, если она ему не интересна - будет ли он просить номер ее?
Сенс, якомога ширше закидати сітку
З однією буде лише побачення
З другою лише секс на раз
З третьою секс за його бажанням, тобто коли він вільний і проїздить десь поруч
З четвертою стосунки (в голові дівчини серйозні стосунки, які мають привести до того, що вони родина)
З п´ятою офіційний шлюб уже 20 років діти, майно і вона його чекає вдома
І у чоловіка все це разом і одночасно. Де дають, там і бере
фрау Гітта• 22 апреля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Познакомился он со мной .
То познайомився чи ви малознайомі?
фрау Гітта• 22 апреля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Люди на грани выживания, а ей ’интересно’.
Вчера видела мальчика молодого после ранения, его родные на рынок привезли. Там были взрослые женщины, девушка сестра или жена. И попросили его её сумку подержать, пока она что-то будет мерять. И тут началась истерика: зачем ты сумку взяла, если ты думала мерять. Вот так у нас на позиции один взял большой рюкзак всякой фигни, был обстрел, он не смог бежать и т.д.
Вот казалось бы, подержать сумку, простая просьба, а спровоцировала истерику.
Бедный мальчик, бедные его родные.
Я рыдала из-за увиденного.
Так что, автор, лучше не лезьте к людям в тяжёлых жизненных ситуациях
Це не «бедний мальчік», воно як було гімно, таке і лишилося, сумніваюсь що до служби він був вихований і терпимий.
Якщо що, мій теперішній чоловік служить три роки, сподіваюсь оформить інвалідність і спишуть, бо вже немає живого місця, і колишній чоловік відслужив десять років, був в АТО, отримав поранення у 2014 році, демобілізований у 2017 році, з початку повномасштабного вторгнення знову пішов до війська
фрау Гітта• 22 апреля 2025
Ответ дляУхахайкина
Дуже публічний ? Жадан ?
Теж подумала про нього, але він, як брати капранови, десь у Києві, тільки розповідають що служать