Масяня Я• 30 марта 2025
Есть проблемы, но жалко денег на психолога
На психолога, 2000 грн сеанс. Реально жалко за час.
Кто обращался к психологу, вам денег не жалко?
руки_Крюги• 30 марта 2025
Ответ дляМасяня Я
Нет нормального отдыха, если есть проблемы. Когда я например на отдыхе, а проблемы давят, но проблемы эти не реальные, они в голове. От этого нужно и можно избавиться
Это правда.. отдых телом - ерунда, если в мыслях цунами...
Міні-бікіні• 30 марта 2025
З власного досвіду: мене так приперло, що на гроші було пофігу вже. Зараз вже супер, сама іншим допомагаю, після того, через що пройшла))
жижифреймут• 30 марта 2025
Ответ дляруки_Крюги
Ага и медики шарлатаны, и все профессии.. ВЫ кем работаете? Это тоже шарлатанство.. зря платят деньги всем...
Не ровняйте психолог не медик
Не пью, не курю• 30 марта 2025
Не пам´ятаю чи було тоді шкода, мабуть було, бо мала доволі обмежені фінанси.
Але саме через терапію я собі нарешті дозволила жити повноцінним життям і як особистість, і як бізнесмен: мати зайву вагу і вважати себе гарною, піднімати ціни на посуги і вважати себе цінною, а не баригою, казати людям ні і не почуватися хабалкою.
ВВажаю що це були вкладення у моє ментальне здоров´я і вони давно відбилися.