Обижулька• 15 марта в 00:01

Стоит ли обращаться к врачу, если нет денег особо?

На прием 500-1000 грн найдется. Но поможет ли врач мне или направит на кучу других обследований? Мучают блуждающие боли по телу, головные боли
В кого тако було• 15 марта в 00:01
Идите в гос.
Алина-1240• 15 марта в 00:02
Конечно стоит.просто с направлениями в гос дольше мороки
жінка незаміжня• 15 марта в 00:02
Ви питаєте на форумі чи йти вам до лікаря?😂 Це таке важке рішення?
автор Обижулька • 15 марта в 00:02
Ответ дляВ кого тако було
Идите в гос.
Гос рядом нет, а частная в моем доме. Но сеть клиник дорогая
автор Обижулька • 15 марта в 00:03
Ответ дляжінка незаміжня
Як би це було безкоштовно, то пішла би до всіх, а так…..
В кого тако було• 15 марта в 00:03
Ответ дляОбижулька
А поднять свою попу не пробовали и дойти до гос?Или вы дальше своего дома не ходите?
ReintTycha• 15 марта в 00:04
Так. В Україні поки це можливо. На щастя. Декларація з сімейним. Коли щось не ясно- дзвінок на гарячу лінію моз.
Є приватні лабораторії, де безкоштовні аналізи при назначенні від сімейного.Сінево, наприклад.
Я реально вдячна Богу, що маю сімейного в Україні.
автор Обижулька • 15 марта в 00:04
Ответ дляВ кого тако було
Да, представляете, когда хреновое самочувствие не могу дойти.
Корсет_на_шурупах• 15 марта в 00:05
Авторе, я в такій самій ситуації. Треба йти до лікаря. Ви хоча б будете знати які кроки робити далі і скільки це коштує.. але обирайте лікаря правильно будь ласка. Я так сходила до хама, якому заплатила тисячу грн(((( пішла ні з чим
В кого тако було• 15 марта в 00:05
Ответ дляОбижулька
А хреновое оно у вас всегда,да?
автор Обижулька • 15 марта в 00:06
Ответ дляВ кого тако було
А хреновое оно у вас всегда,да?
Последнюю неделю да. А раньше надобности не было по врачам бегать
жінка незаміжня• 15 марта в 00:06
Ответ дляОбижулька
В поліклініках теж є лікарі
Ворожу на каві• 15 марта в 00:07
С ваше проблемой к психиатру бесплатно, даже направление не надо.
Святатабожа• 15 марта в 00:08
Тобто є кому готувати, прибирати і працювати. А ще є громадський транспорт.
жінка незаміжня• 15 марта в 00:08
Ответ дляОбижулька
Прикиньте, я киянка і в державну їду на траліку.
Чи ви думаєте, що всі жителі країни живуть біля поліклінік?
175см55кг19лет (она)• 15 марта в 00:08
Ответ дляОбижулька
Сходіть в гос, що далеко від вас. Вас направлять до невропатолога. Там теж назначать якесь обстеження, але хоч прийом лікарів безкоштовно.
Фіфачка• 15 марта в 00:09
Ответ дляОбижулька
Так это бесплатно. Если есть частная в городе, то гос подавно. Но вы просто нытик походу
Великий сатирик• 15 марта в 00:09
Ну если уверены в враче, то стоит. Я так ходила и потратила деньги с кредитки впустую, врачи в частной клинике были бестолковые. Так и живу с болями
автор Обижулька • 15 марта в 00:09
Ответ дляСвятатабожа
Убрать для меня не проблема, живу одна не засыраюсь, везде порядок все на своих местах.
Еда чаще быстрого приготовления, то что за 5 мин и готово
жінка незаміжня• 15 марта в 00:10
Ответ дляОбижулька
Інсульт чи тиск?
В кого тако було• 15 марта в 00:10
Ответ дляОбижулька
Мивина?
Почекуха• 15 марта в 00:10
Піти, гроші віддати хрін знає за що. Якщо зовсім торба, то уже ідіть, може хтось толковий попадеться. Але я була в багатьох неврологів, ті, що в приватних - повна фігня.
ReintTycha• 15 марта в 00:10
А ще стоматолога маю в держполіклініці. Дяка Богу
автор Обижулька • 15 марта в 00:11
Ответ дляжінка незаміжня
Інсульт чи тиск?
Ни то, ни другое. Просыпаюсь уже с головной болью, болят руки ноги, как ломит тело. Но простудами я не болею
автор Обижулька • 15 марта в 00:12
Ответ дляВ кого тако було
Мивина?
Нет, котлеты, пельмени, вареники. Но могу и чипсами обойтись в день или бутербродами
ReintTycha• 15 марта в 00:12
Ответ дляОбижулька
До сімейного. Направить до неврохірурга.Ренгент позвонка..і- вирішення проблем
Все безкоштовно.
Лише розчитання знімку якісь копійки, наче гривень 40.
Кастрюлька• 15 марта в 00:14
Ответ дляReintTycha
Не в Украине это всегда без денег возможно
( кроме стоматолога )
В кого тако було• 15 марта в 00:14
Ответ дляОбижулька
Вы прямо как мой муж.Спит целыми днями и голова у него раскалывается.Вот последнюю неделю так,и ноги болят.Может какой-то новый вирус?
Почекуха• 15 марта в 00:15
Ответ дляОбижулька
В мене дуже боліти ноги, як інтоксикація при хворобі і кості нили, але я не хворіла. Була в невролога, кардіолога, а виявилось - тиреотоксикоз, надлишок гормонів і вони труять організм. Зверніть увагу на пульс, якщо підвищений - гормони щитовидної здавайте. Там такі різноманітні симптоми, що навіть не хочу перечисляти
автор Обижулька • 15 марта в 00:16
Ответ дляВ кого тако було
Я не сплю целыми днями. Наоборот стала рано просыпаться хотя никуда не нужно, состояние разбитое потом