Фісташкова кава• 30 марта 2025
Чоловіки терпіти не можуть, не поважають ні грама тих жінок, які жадають їх
Яка б красива,чудова по характеру жінка не була б,але якщо вона жадає уваги,подарунків,кохання,вірності від того чи іншого чоловіка,то може особливо на нього не розраховувати.Ну не люблять чоловіки таких.Потрібно це прийняти і змиритись з цим,жінки і дівчата.
Фісташкова кава
• 30 марта 2025
Ответ дляПишна молодиця
Правильно думаете.
Ну да,если бы вы писали - А почему он на меня внимания не обращает,а почему он меня игнорирует,тогда такие мысли были бы у него о вас,а не у вас о нём.
Фісташкова кава
• 30 марта 2025
Ответ дляМиззери
Перефразируйте тогда что себя надо любить всегда больше и ставить в приоритет. Про ожидания это не совсем про это , нормально ждать к себе хорошего отношения
Да.Но не жаждить.
Фісташкова кава
• 30 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
Правильно. Любить и задаривать настоящий мужчина может только маму.
Неверное мнение.
Ответ дляМиззери
Тут не про любов до себе, а про те шо людині має бути цікаве ше шось крім об´єкта кохання і насідати на когось це зло. І взагалі не ставити любов на п´єдестал а як приємне доповнення.
Фісташкова кава
• 30 марта 2025
Ответ дляlilul990
Надмірна прив´язаність, слюні і любов це зло. Я навіть противник поцілунків на публіці, прикіньте
Якщо цілуються інші люди - я не те,що противник,але мені байдуже.Але сама я не люблю цього також.
Фісташкова кава
• 30 марта 2025
Ответ дляlilul990
Це точно.Скільки тут тем - А чому він мене ігнорує,а чому він не відповідає,хоча прочитав,а чоловік переписується на сайті знайомств з якоюсь блондинкою,а чому він мені не подзвонив і т.д і т.п?Я і сама раніше була така,але прийняла той факт,що чим більше у мене було подібних думок,тим більше мене уникали чоловіки і взагалі люди.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Мне тоже очень долго не хотелось с этим фактом мирится и принимать его.Но к сожалению,это правда :-(
Если женщине очень сильно нужен тот или иной мужчина,то он на неё внимания не обратит.
Це ваш особистий досвід. У нас інакше.
А я кумедна• 30 марта 2025
Ну вам надо, вы принимайте и смиряйтесь. А мы как - нибудь обойдёмся)
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Це ваш особистий досвід. У нас інакше.
Тобто ви мені намагаєтесь довести,що ви дуже сильно жадаєте чоловіка,і випрошуєте його уваги,а він її дає?
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляА я кумедна
А я то думаю откуда столько постов на форуме о плачущих девушках о безответной любви.
А я кумедна• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
От таких же троллей как вы. Откуда ещё )))
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляА я кумедна
Удалено администрацией...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Нестиковка в слові випрошувати. Правильно інформувати про своє бажання. Я хочу.
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Це інше.