inna_1• 30 марта в 18:57

Порадьте досвідченого нейрохірурга

Вітаю.
Порадьте, будь ласка, досвідченого нейрохірурга. Проблема в наступному, маю грижу 7 мм. в поперековому відділі, йде ставлення нервового корінця- від чого маю оніміння в стопі та біль в нозі. Ходила на реабілітацію та масаж, але після цих процедур було тільки гірше. Один лікар сказав, тільки операцію робити. Хочу послухати думку іншого спеціаліста.
Kate AGO• 30 марта в 19:04
Січінава Вахтанг нейрохірург працює в місті Київ у лікарні швидкої допомоги на лівому березі. Він є у хелсі додатку.
Lubanj• 30 марта в 19:04
Институт им. Ромаданова. Именно по вашему случаю специалистпа не подскажу, но попробуйте туда.
автор inna_1 • 30 марта в 19:37
Ответ дляKate AGO
Ви лікувалися у нього?
Kate AGO• 30 марта в 20:11
Ответ дляinna_1
Ви лікувалися у нього?
Так, мені робив блокаду нерва. В мене був інший випадок. Мені його знайома порекомендувала, яка там працювала на той час. Вам туди треба звонить питать в нейрохірургію
Kate AGO• 30 марта в 20:13
Знайома тоді сказала що гарний лікар. Мені він поміг, бо я пройшла багатьох і був 0 результат. Я хоть почала норм жити, а не мучитись. Але у вас інше, то хз. Але він чесно сказав що мрт не роби розвод нерв не побачим той. Бо у віві мене на мрт посилали, я вперта зробила і скажу нічого там на мрт не знайшли дійсно, а біль була.Мрт було гроші на вітер.