Вареничніца• 30 марта в 19:54

Прочитала повідомлення мами своїй приятельці

Переїхали тимчасово до мами. Так склалися обставини. У неї великий дім, а ми жили доволі в небезпечній області. Я, чоловік і троє дітей.
Чоловік мій, якби так сказати - не ідеал. Але за сукупністю обставин мама в курсі, що наразі, за поточних умов, мені краще із ним, ніж без нього. В мене до нього в цілому добре відношення, і я ціную нашу сім´ю в тому вигляді, в якому вона є наразі. Чоловік - ну така собі доволі егоїстична особистість, як сказати в цілому. Може ляпнути якусь гидоту. Типу: "Як би ми були щасливі, як би жили без мами і дітей." Питаю: "Ти усім смерті бажаєш, чи що?" "Та ні, просто якщо б мама жила окремо, а діти вже були дорослі, і теж окремо." З фінансами у нас складно. То він може зжерти те, що мама з пенсії купила дітям - фрукти чи солоденьке. Ну, тобто такі особливості має. Працювати не любить, робить це без ентузіазму, змінив купу робіт, скрізь йому чи важко, чи самого наженуть. Але все ж таки вдома не сидить і працює. Тобто по факту гроші привозить, дітей возить по справах, сидить із ними, коли вихідний, обслуговує наші машини, ну й від домашньої роботи в цілому не відмовляється. Мені 42, і черга до мене не стоїть, але на думку мами - я принцеса невимовної краси, так їй сказали усі її подруги, і гідна якогось прекрасного високоморального молодого міліонера, який мріє про мене і моїх милих діточок. Я зараз в декреті, не працюю, вчусь на денному відділенні, здобуваю освіту, що близька мені до серця і корисна. Із дітьми сидить мама, коли вона не може, то чоловік, і коли вже ніхто зовсім ніхто не може, і прогуляти неможна, то доводиться експлуатувати старшого сина (я в курсі, що народжувала не йому, що він мені нічим не винен, і оцеє все).

Ну так ось. Нещодавно мама попросила дещо налаштувати їй в телезі, і я випадково залізла в її переписку з подругою, і прочитала останнє повідомлення мами. Виглядало воно десь так:
"Я люблю свою дочку, але ми надзвичайно різні. Вона занадто терпляча. А як на мене - краще одній, чим з таким чоловіком, ніж в неї. Не розумію, як вона терпить усі його витівки."
PORKA• 30 марта в 20:18
Это ваш муж, вариантов у вас других нет, работы нет, поэтому съезжайте от мамы и живите своей семьёй.
Ешьте бананы, колбасу как хотите, а не как мама разрешает.
Печенюшка• 30 марта в 20:18
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
желаю вам любящего нового мужа. этот не тянет.
А три прицепа куда девать?
кнопкодав• 30 марта в 20:18
Ответ дляВареничніца
Старший не його.
Багато дітей хотіла я, а не він.
Він хотів тільки середню, на молодшого, скажімо так, скоріш погодився, ніж був ініціатором.
Я права, справжній олень))
Блакитне небо• 30 марта в 20:21
Ответ дляПеченюшка
А три прицепа куда девать?
По легенде, принцы и просто успешные бизнесмены обожают женщин с детьми
PORKA• 30 марта в 20:22
Ответ дляБлакитне небо
Надо искать дубайского шейха, он уже заждался
автор Вареничніца • 30 марта в 20:22
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вже другий чоловік вас не достойний?
Десь так, да. Перший був адський токс, якого я терпіла 15 років. Разів 50 розходилася і зходилася із ним. Це, може, зовсім неадекватно виглядатиме, але я ще й вдячна поточному чоловікові, що витяг мене з тих відносин. В один із моментів розходу ми познайомилися, і дуже швидко почали жити разом, що колишній не вспів оговтатися, інакше він мене просто з розуму звів би.
Марічка• 30 марта в 20:23
’він може зжерти те, що мама з пенсії купила дітям - фрукти чи солоденьке’

Ой, бл....Какое дно....
Мандолина Бу• 30 марта в 20:23
Ответ дляВареничніца
Цікавлюся і лаюся із ним з цього приводу, звісно. ’Я не знав, що це дітям. Думав, це просто ковбаса і ковбаса’ - наприклад. Чи: ’Ну а я теж хотів банан узяти на роботу. То купи мені, щоб і в мене було.’
такое впечатление,что ваш муж не повзрослел.ответы,как у ребенка.
Мозговая пилочка• 30 марта в 20:23
Ответ дляВареничніца
Так, я це й зазначила. Що незважаючи на недоліки, все ж таки працює і утримує.
То звідки з таким чоловіком два авто? Чи ві спеціально ігнорите це питання, яке ставили вище?
Історія або не повна або вигадана?
Печенюшка• 30 марта в 20:24
Ответ дляБлакитне небо
Легенда советчицы
автор Вареничніца • 30 марта в 20:24
Ответ дляМозговая пилочка
Історія або не повна або вигадана?
Одне ще до шлюбу купила. Інше в шлюбі. Китайські машини, 15го і 8го років. В цьому є щось дивне?
ЗавЛабСнаб• 30 марта в 20:25
Ответ дляМарічка

Ой, бл....Какое дно....
Ви думаєте там була на продуктах бірка- куплено на мамину пенсію?
Кусачая Я• 30 марта в 20:26
Ответ дляТану на сонці
Той випадок, коли мама розумніша
Гм, ну, дружина не працює, чоловік утримує сім´ю, часом сидить з дітьми... Думаю, свекруха могла б і гірше написати
Кусачая Я• 30 марта в 20:27
Ответ дляЗвездолётчица
Вы решаете мужа проблемы, а он их еще и создает … мама права
Які проблеми чоловіка? Це він у 42 вирішив іти вчитися, коли з третьою дитиною часом нікому сидіти?
PORKA• 30 марта в 20:27
Я вообще этого не понимаю, купила с пенсии. Ну купила и что? Это какая то священная корова? Написала это для внуков, не трогай убьет? А если он купит и скажет не жрать, это мое.
Я так считаю или не покупай или пусть ест кто хочет.
PORKA• 30 марта в 20:28
Ответ дляЗвездолётчица
Какие он проблемы создаёт? Печеньку съел, купленную на мамину пенсию?
Мандолина Бу• 30 марта в 20:28
другими словами, мама подруге сказала,что у меня не умная дочка.только зачем это говорить постороннему человеку?!
Кусачая Я• 30 марта в 20:28
Ответ дляАстоновитесь!
То у вас не 3, а 4 дітей
5 бо одна он тільки шукає себе
Мозговая пилочка• 30 марта в 20:30
Ответ дляВареничніца
’Працювати не любить, робить це без ентузіазму, змінив купу робіт, скрізь йому чи важко, чи самого наженуть. Але все ж таки вдома не сидить і працює’ - з урахуванням цих слів з вашого посту навряд чи такий цінний кадр, який постійно змінює роботи і якого виганяють заробляє достатньо, щоб обслуговувати два авто, заправляти їх, утримувати трьох дітей, дружину і себе.
І про з´їдений банан не клеїться - не вистачає на їжу, але обслуговуються два авто (навіть, якщо це лише запчастини, олії, фільтра, резина, тощо - дороге задоволення).
PORKA• 30 марта в 20:31
Да, что у вас с финансами? Есть деньги купить бананы на всех? Или вкусненькое только с бабушкиной пенсии?
Самохвалова• 30 марта в 20:31
Мне 38, но мышлением как ваша мама!
Я спокойно развеялась, имея много недостатков, но нашла нормального мужчину!
Как у вашего мужчины поворачивается при маме говорить такую грязь???Всмысле, если б мы жили без мамы??? Это шутки тупые или он такой??? Если б мой мужчина такое выдал при моей маме, ну катился б далеко. Неуважение к себе я не прощаю, лучше одна буду!
Всмысле сожрал фрукты и сладости, купленные мамой на пенсию? Не подавился? Мой знает, я б так и ответила!
Я не сижу на шее мужчины, но он обязан и домой приносить и дома делать! А есть с той несчастной пенсии…. Ну слов нет, в каком я шоке!
Но мама права, вы терпила, вы придумали что этот сморщенный корнишон вам необходим в жизни, позволяете унижать и себя при маме, да и маму свою…
Смысл темы? Вы же будете терпеть и дальше, ведь диван не обрсцал, надо держаться, хороший мужик🤦‍♀️
Жесть так жить…. И зарабатывать он не усеет, пародия на мужика… у теши живет, унижает ее дочь и продукты жрет….
Для мамы вы были и есть лучшая. Цените маму! Она единственная вас ценит!
Пысы: а в декрете вы с третьим, чтоб корнишон спасти? Скажите что нет, пожалуйста 🙏
Кусачая Я• 30 марта в 20:32
Ответ дляМозговая пилочка
Врахуйте ще, що автор теми вчитися (явно не на бюджеті), за це теж платить той чоловік, який ’працює без ентузіазму’? Авто з ентузіазмом вагітніє ф потім з дітьми сидить їїї мама, чоловік, старший син
Мозговая пилочка• 30 марта в 20:33
Ответ дляКусачая Я
Тема летить в пропасть і розвалюється на ходу
Дайте подуться• 30 марта в 20:33
Ответ дляВареничніца
Більше не хочу. Народила стільки, скільки хотіла особисто собі. Під час останнього КР зробила перетин труб.
Скажу так,вы все там волшебные,жалко детей и маму вашу.
Блакитне небо• 30 марта в 20:34
Ответ дляPORKA
Я тоже не поняла что у него за грехи такие - подумаешь хотел взять банан на работу
автор Вареничніца • 30 марта в 20:34
Ответ дляМандолина Бу
Це мені теж не сподобалося. Тим більше, я терпіти не можу, щоб мене жаліли, особливо незнайомі.
ДолькиКабана• 30 марта в 20:34
Ответ дляТану на сонці
Той випадок, коли мама розумніша
В корне не согласна. У меня лично в этой истории претензии только к автору. В 40+ рожать такому мужику третьего ребенка в нищету (раз фрукты детям покупает бабушка), что бы потом его повесить на всех окружающих и заниматься образованием и поисками себя. Просто феерическая инфантильность.
Блакитне небо• 30 марта в 20:35
Ответ дляКусачая Я
ДолькиКабана• 30 марта в 20:36
Ответ дляМerida
Автора не очень. Раз пишет, что с ним не лучше.
Ну без мужа автор с 3 мя детьми и своими большими амбициями сядет на мамину шею полностью. Просто мама этого еще не понимает.
ЧупакабраЗеБест• 30 марта в 20:40
Ответ дляВареничніца
автор, я не знаю какие обстоятельства вас заставляют с ним жить, но это не мужчина а какая то гнида. я бы не смогла.
а в чем именно ваш вопрос, какой совет вы ждете, вы пж просто не написали