Аноним НаВсеГда• 30 марта в 21:17

Зарплаты в органах местного самоуправления

Это издевательство , или соц эксперимент - выживи на 12 тысяч . Госслужбе поднимают , поднимают опять с нового года, а мы ? Это по всей Украине такие зарплаты у специалистов? Хотя у моего начальника 20, тоже … такое …
ПадаюВреверансах• 30 марта в 21:23
Я би пішла на таку роботу, бо вона під домом. Але ж туди фіг попадеш, всі свої лесятиліттями сидять і не здвинеш.
Чого ж їх не смущая зп маленька?
А мені аби з дому і близько.
Щоб я в 17.30 вже вдома уроки провіряла в дітейі вечерю готувала
автор Аноним НаВсеГда • 30 марта в 21:25
Ответ дляПадаюВреверансах
Чого ж їх не смущая зп маленька?
А мені аби з дому і близько.
Да , 80 проц свои , как и кругом , и госслужба. И частник
Кіна не буде• 30 марта в 21:37
Не по всей, в районах активных боевых действий - коэффициент 2 к окладу, в возможных 1.5,а на него уже все выплаты насчитываются. Если его убрать, то совсем грустно будет
Корсет_на_шурупах• 30 марта в 22:02
Зачем идти к примеру библиотекарем,если там не платили,не платят,и не будут платить нормальных зарплат.
Ядвига Юсьлегко• 30 марта в 22:08
Якій держслужбі піднімають? верхам?
Покорительная• 30 марта в 22:15
Я работник министерства и никто нам не поднимает. Это только работникам суда поднимают зарплаты и надбавки за выслугу
66сезон666серия• 30 марта в 22:15
Де як. У мого керівника 80 тис в місяць, прибиральниця 12 тис
Соображалочка• 30 марта в 22:19
В нас нещодавно з 12 підняли до 16
автор Аноним НаВсеГда • 30 марта в 22:20
Ответ дляПокорительная
Со след года приняли закон
автор Аноним НаВсеГда • 30 марта в 22:21
Ответ дляКорсет_на_шурупах
От без выходи
Ответ дляСоображалочка
В нас нещодавно з 12 підняли до 16
Ух ты
Соображалочка• 30 марта в 22:28
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ух ты
Сама була в шоці. Мій начальник має більше 30 років стажу, то в неї десь 27.
Покорительная• 30 марта в 22:33
Ответ дляАноним НаВсеГда
Со след года приняли закон
дайте ссылку, я только про работников суда нашла, хоть и журналисты в заголовке статьи писали о всех госслужащих
Белая и пушистая• 30 марта в 22:37
Зпвидуйте мовчки.. дерє служба 9800 оклад + вислуга за 20 років 30 процентів кому шо там підняли ? Хто там біля дому хоче в садочок ? А працювати за 5пятерих не хочете? Бо вакансій пів відділу?
Покорительная• 30 марта в 22:39
Если эта новость, то для специалистов министерств никаких плюсов не будет, даже наоборот

11 березня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8222 про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад
А з 1 січня 2026 року зарплата керівників державних органів, що працюють на загальнодержавному рівні, не зможе перевищувати 15 окладів держслужбовців, які працюють на рівні районів або міст.

Висновки

Зарплати держслужбовців зростуть, але із суворими обмеженнями. Мінімальний оклад не буде нижчим за 7570 грн, а премії обмежать 30% річного фонду зарплати.
Система оплати стане прозорішою. Посади класифікують за рівнями та сім’ями, а премії будуть залежати від результатів роботи.
Судові працівники отримають додаткові надбавки. Підвищення зарплат у судах здійснюватиметься за рахунок спеціального фонду бюджету та зміни юрисдикції судів.
Відпустки та компенсації залишаються. Держслужбовці зможуть розраховувати на 30-денну відпустку та матеріальну допомогу при її наданні.
Зміни у класифікації посад та окладів запрацюють у два етапи. У 2025 році діятиме спеціальний алгоритм в умовах воєнного стану, а з 2026 року запрацюють нові правила, які встановлюють обмеження для зарплат держслужбовців.
Швидкоруч• 10 апреля в 14:34
Не забудьте підписати петицію!https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7692

П´ять днів залишилося до завершення збору підписів. Не будьте байдужими!
автор Аноним НаВсеГда • 10 апреля в 14:54
Ответ дляБелая и пушистая
Ну так на вакансії ж беруть своїх тільки , того вони і відкриті
Інно4каа• 22 апреля в 11:40
зп бенетежить,але чомусь на таких посадах,люди сидять роками
Масяня Я• 01 мая в 14:13
мамка, папка, бабка, кум, сват, брат хрін попадеш туди