Янка-угомонись• 30 марта в 21:17

Парень дочки

Ему 23 ей 25. Живут 2 года. Квартира его матери.
Дочке пора замуж, он не чешется, говорит детей не хочет, его мать тоже считает, что пока дети ни к чему.
Я пришла вчера, принесла зефир. Он не вышел поздороваться, типа работал, потом вышел, мы пили чай, Я говорю бери зефир, он отвечает Я не ем зефир, сделал себе кофе , бустеры и ушел в комнату, т.е. с нами не захотел сидеть.

Мне он кажется не серьезным, как будто он одиночка, друзей у него мало, с мамой хорошие отношения, общается в основном с ней.
Мама тоже у него странная, на своей волне, тоже ничего не надо, пришла-ушла. Тоже зашла вчера с собакой, собака лазит по квартире, Я говорю, что лапы грязные, она говорит на улице сухо. Принесла с собой котлеты, балык, красную рыбу. Я говорю вы боитесь, что они голодают. Она такая - нет, захотела и принесла. Сын любит. Вы же тоже зефир дочке принесли.
Дочке сказала, что с этим надо решать, она говорит чтобы не лезла, а мне кажется она тратит свою жизнь и вообще лучше за границу ехать жить.
В рот не ложи• 30 марта в 21:38
Ответ дляРадуга-дуга
Колись і я так вважала. Років десять тому племінниця (у 20 років) закомандувала заміж! Сестра як її не відмовляла- хочу заміж, люблю , не лізь, кожному своє і т.д Але сестра не відступала - сказала добре тільки не спіши з дітьми і при будь якій можливості просила її бути обережною і не завагітніти. Почали жити разом- вона вчиться, пише диплом, він гуляє, вона вдома він з друзяками.....через три-чотири місяці розійшлись як в морі кораблі. Все-таки батьки щось бачать і розуміють. Тому обережно але потрібно і прислухатись і придивлятись
Так ось дивіться, вони пожили, вони придивилася і прийняла своє рішення!!! А якби заважали, то так все життя і тягнулася б до нього
Телефон Рубика• 30 марта в 21:43
Ответ дляВ рот не ложи
Щоб люди знали ….. оце лізуть зі своїм «пора заміж, пора дітей, тоді пора розводитися бо зять не вгодив» , а далі жінки самі дітей виховують…. Бо мама вирішила , що «пора»
та неее, тут скорее чтоб женился и жилье отписал. вы ж прочли про балык)
Налитое яблочко• 30 марта в 21:45
Тролль, вы уже создавали такую тему
ТАЗератти• 30 марта в 22:11
Ответ дляПедиатор_я
А нащо їй виконувати обов´язки дружини нею не будучи?
А можно список этих обязанностей?
Гравіцапа• 30 марта в 22:24
Ответ дляПацаааааааан
До того ж йому 23, він ще дуже молодий і можливо на даний час не хоче сімейного життя, а чи влаштовує це вашу доньку, то вже питання до неї. Можливо їх погляди на це однакові, ви її про це не питали?
а нащо йому женитись, коли й так все є без ніяких зобов’язань? Надумає женитись - знайде ту, на котрій захоче женитись
Гравіцапа• 30 марта в 22:24
Ответ дляЯнка-угомонись
Ей все равно, она говорит, что именно замуж не хочет, ее так устраивает
звичайно, все одно ж не пропонують) а так надіється досидіти/дотиснути
Гравіцапа• 30 марта в 22:26
Ответ дляРадуга-дуга
Донька живе на ЇХній території, тому мама його себе так і веде (что хочу то и делаю), А донька почувається винною, бо мовчить на чужій території.....ситуація не дуже, спостерігайте, явно не вмішуйтесь, але якось відводьте її з тієї квартири- запрошуйте частіше до себе, прогулюйтеся по місту може кіно. Вона повинна бути вільною, А в тій квартирі щось не то
но-но, яке відводьте? квартиру треба сторожити, ой, хлопця
Дадосвидания• 30 марта в 22:26
Ответ дляРадуга-дуга
Шо не то ? мама принесла свекруза червону рибку і балик , нямка, а теща зефір .. мені б свекруха чи мама зефір принесли - я б також не їла- терпіти йог о не можу , от проблема .
Гравіцапа• 30 марта в 22:27
Ответ дляКлептоманка
Че же вы ногой не топнули, когда дочурка в 21 год к парню жить пошла? Не лягли на пороге особняка- до свадьбы, мол, никакого блуда!
шо???? яке топнула? А квартира?
Заместитель Анонима• 30 марта в 22:44
А зачем вы той маме задаёте такие токсичные вопросы? Про еду, типа что не голодают. Так агрессивно. Вы просто палитесь. Видно что вы очень не довольны всем происходящим, но ничего сделать не можете. Если вам так не нравится ситуация, зачем вы туда ходите? Говорите с дочкой на нейтральной территории . Она не обязана вам подчиняться уже, и ваше присутствие видно настолько не приятно, что и парень не имел желания с вами общаться, вы же несёте свое осуждение и агрессию вместе с собой, это не скроешь.
Займитесь собой и оставьте дочь в покое, все что можно было ей дать в плане воспитания и жизненной базы вы дали, остальное она решит сама. Если прийдёт к вам за советом тогда посоветуете, а не вот эти дивные токсичные приходы
Пацаааааааан• 30 марта в 23:03
Ответ дляГравіцапа
А хіба шлюб щось змінює чи оковує якимись зобовʼязаннями?))
Він і одружившись як захоче то знайде іншу🙄
Н@Диете• 30 марта в 23:08
Мамо, все ви правильно робите, що турбуєтеся. Я зараз згадую часи, коли мені було приблизно як вашій дочці. І тоді в моєму оточенні були хлопці-однолітки, які одружувалися у 24-25, тому що хотіли цього (а не з-за вагітності дівчини). І багато було хлопців, які вважали, що їм ще зарано. Так з останніх одружені у +-40 лише 20%. Але якщо вашій доньці це дійсно не потрібно зараз, то краще не чіпати, а якщо вона замислюється на цю тему, то краще іншого шукати
Затишне кубло• 30 марта в 23:09
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну это они по возрасту взрослые, а никакого жизненного опыта нет
А як вони його набудуть,якщо ви будете вмішуватись?
Якщо що я теж мама, але вибір моєї дитини, то вибір моєї дитини, а не мій.
Спитають поради дам, не спитають не даю.

Вам подобається, коли ваша свекруха лізе до вас з порадами і вказує як жити? У неї досвід більший ніж у вас.