Будьте так ласкаві• 30 марта в 23:35
Чи можна ці окуляри носити, чи все відстій?
Вся суть у питанні.
Результат:
вже голосів:
41 (41.84%)
24 (24.49%)
18 (18.37%)
Все жахливо
15 (15.31%)
Результат
Будьте так ласкаві
• 30 марта в 23:38
Ответ дляФляшунька
Вы очень миловидная. Вторые нравятся больше, но первые тоже ничего
Мені здавалися вони завеликі. А перші, начебто пишуть в інеті, що для чоловіків. Тому я і питаю
Будьте так ласкаві
• 30 марта в 23:49
Ответ дляФляшунька
Дякую!
Слава Українi• 31 марта в 00:08
Первые слишком попсовые, вторые на Вас лучше смотрятся, но я бы поискала более изящные. У вас милое лицо.
40каградусная• 31 марта в 00:22
Окремо мені подобаються перші а на вас другі. Але і ті, і ті можна носити.