Железобетон• 31 марта в 09:48
Болгария летом. СтОит ли?
Никогда не была в Болгарии. Выбирали обычно другие моря. Сейчас смотрю цены, просто капец...едем почти на все лето. Смотрю Болгарию может? Основной вопрос, есть ли медузы в море, и где лучше жить, чтоб не многолюдно, без тусовок. Любим отдыхать чтоб на пляже было как раньше в нашем Приморске))) в радиусе десятка метров без соседей:))) ну и ещё без машины будем. С ребенком. То есть совсем дикие места не подойдут...
Янка-угомонись• 31 марта в 09:49
Ответ дляРаз одела не бу
Много русского мира там…
не настільки, як у Туреччині
Раз одела не бу• 31 марта в 09:50
Ответ дляЯнка-угомонись
не настільки, як у Туреччині
Ну это само собой
Турция уже как турецкая губерния параши
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 марта в 09:50
Ответ дляРаз одела не бу
Много русского мира там…
вы про Варну-русс. город?
ОноВамнадо• 31 марта в 09:50
Так, багато росіян, є медузи, в нелюдних місцях я не була, не знаю, чи вони існують.
В принципі Болгарія сервіс такий собі, якщо ви невибагливі, то можна ризикнути.
Раз одела не бу• 31 марта в 09:51
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы про Варну-русс. город?
В целом Болгария
Ламборджини• 31 марта в 09:51
Були тричі і медуз не було. Не знаю, чи бувають.
Тихий Свєті Влас.
З купою народу Сонячний берег. Але пляжі широкі, місця вистачало.
По клімату схоже на Залізний порт на Херсонщині мені.
Тихий Свєті Влас.
Телепузик• 31 марта в 09:53
Ответ дляЯнка-угомонись
була один раз , медузи були, дитина не хотіла купатися з-за них
Була двічі. Медузи були, бувають холодні течії і тоді у море не зайти
ГейТуда• 31 марта в 09:54
Отдыхали в том году 2 месяца , мне вообще не понравилось, так я была на машине много ездили. Мне и детям не зашло больше в Болгарию не поеду . Месяц жили в Солнечном берегу многолюдно ужасно , второй месяц Святий Влас там лучше только что людей меньше . Отдыхали Июнь и Июль медуз не было , но в июле черные как морские блохи кусачие были
Пампушечка• 31 марта в 09:54
Жодного разу на медуз не потрапляла, як бюджет обмежений, Болгарія -гарний вибір. Мені подобається Созополь й взагалі південь
Стоит, но описанного вами не будет. Как вы себе представляете хорошее место и без людей, да еще и без машины? Это физически невозможно.
Без тусовок Свети-Влас, может Константин и Елена, Созополь.
Самое дикое, поселок Элените. Жопа мира рядом с миром. Магазин летом какой-то один есть. Очень красивый лес, горы. Пляж будет хорошим, но нюанс - автобус стоит как межгород и от Свети-Власа за пару километров вы заплатите +3 лева ( 70 грн).
Медузы вопрос не предсказуемый, в том году было немножко, но например в части мест, было в один момент много водорослей.
Про «русский мир»- это бред.
Несу добро людям• 31 марта в 09:57
Якщо ніколи не були ніде за кордоном - так. Якщо бачили інші моря і країни - не варто!
Госпожа Белладонна• 31 марта в 09:59
Минулого року мала можливість безкоштовно два місяці жити в Болгарії.
Відмовилася.
Железобетон
• 31 марта в 10:00
Ответ дляНесу добро людям
Ну я ж кажу, були раніше егейське, іоніка, адріатика, середземномор´є. Вот думаю економіти чи ні..
Пампушечка• 31 марта в 10:05
Ответ дляЖелезобетон
Авторко, це вам вирішувати. Ми літаємо на Майорку останні роки, але в мене доросла дитина
Я Вас не боюся• 31 марта в 10:10
Я б поїхала в краще місце, але на менше. Смисл сидіти довго там, де погано?
Я Вас не боюся• 31 марта в 10:13
Ответ дляЖелезобетон
Ні) будете плюватися сильно
Херсон це Україна• 31 марта в 10:15
Була в Болгарії багато разів влітку. Через те, що є хороше житло в знайомих якраз в не дуже людному місці. Але без машини туди точно не доїдете. Отже... Щодо моря: це лотерея. Мабуть, в залежності від регіону, але всеодно це одне й те саме узбережжя, яке можна за півдня проїхати повністю - від початку до кінця:). Бувають водорості. Бувають медузи. Буває - штормить, буває - прохолодна вода. Тому однозначно: якщо їдете надовго, мають бути ’альтернативні’ водойми - типу, басейну (достатньо великого або достатньої кількості в готелі чи комплексі, де житимете). Без машини з дитиною буде важко: супермаркети типу лідл наче й є, але, як розумієте, вони всі знаходяться не на береговій лінії. Як мінімум доведеться або тягати все на собі, або їздити на таксі. Для цього бажано мати якогось знайомого. Бо по натурі болгари - цигани:).
Ціни, як і скрізь, виросли значно. Раніше було бюджетніше, але пару років вже точно ні. Тобто, дешевше, ніж Іспанія, Італія, Хорватія, але не дешево зовсім. Кухня проста наче, але орієнтуйтеся на київські ціни при гіршій якості. Навіть фрукти і овочі треба знати, де купувати. Останні роки спостерігали, що кавуни і дині, наприклад, дуже швидко псувалися - треба знати, де купувати. Таких базарів, як у нас (типу, фермерське, сільське, домашнє) немає в туристичних місцях. Такі самі овочеві розкладки, як і в нас - з оптових баз. Звісно, там багато турецького і грецького, бо ці країни - сусдіки Болгарії. Але раніше була краща якість. Раніше - це років 10-15 тому.
Скажу чесно: я з родиною відпочиваю там завжди в дуже комфортних умовах, в закритому комплексі, де росіян відносно небагато, вони дуже ’скромні і тихі’, раніше їх було більше, але поступово болгари їх звідти ’вичавили’. Тихе місце, туди мало хто сторонній потрапляє, всі один одного знають і т.д. Чисто, можна без страху купатися в басейнах, там чистенько і прибирають весь час. Але там реально більше нічого по місцю немає. Ні лікаря, ні аптеки, ні вибору продуктів (є невеликий магазинчик, але він зовсім маленький і там дійсно лише першої необхідності речі). Треба постійно кудись виїжджати - або поїсти, або за водою питною і харчами. Якщо їхати з чоловіком і дітьми, то прикольно. Самій з дитиною - то ні. Тобто, або в шумі на набережній якогось містечка жити, або усамітнено з усіма іншими ’мінусами’, Я б вперше так надовго туди їхати в невідомість не радила б. вибачте, що так багато тексту)
Железобетон
• 31 марта в 10:21
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую за такий обширну відповідь. В принципі, до того як створити тему, я вже знала,що не хочу Болгарію) досвід та відповіді дівчат підтвердили мою думку.
Да будет так• 31 марта в 10:29
Ответ дляРаз одела не бу
Много русского мира там…
Жодного росіянина минулого року не зустріла
Да будет так• 31 марта в 10:35
мистерЛяпсус• 31 марта в 10:42
Ответ дляДа будет так
Ми медуз не застали, але 2 рази в морі нам трапилася довга чорна змія
Чи були поруч прісні водойми? Перший раз чую про змію в морі(
Спілий баклажан• 31 марта в 10:51
Я была в солнечном береге, из-за людей это треш. Русских кстати нет, им туда сложно попадать, визы нужны, ехать через турцию, нужно сильно захотеть, чтобы попасть именно туда, а бороться там не за что абсолютно, турция им ближе и дешевле. Но от этого не легче, я с болгарией завязала. Допускаю что есть места где меньше людей и лучше, но экспериментировать не хочется
Несу добро людям• 31 марта в 10:52
Ответ дляЖелезобетон
Ну от я ж і кажу) Нема що робити в Болгарії
Бабайко• 31 марта в 11:45
Мне нравятся Приморско городок, молодежный. Белый песочек. Медуз не встречали. Людей в прошлом году было меньше обычного, все местные в Грецию ломанулись, сезон был не очень. Сейчас так на море.
ХвилювАллочка• 31 марта в 12:43
Ответ дляЯ Вас не боюся
А куди?Бо я тільки в Болгарії була років 8 підряд. Ми їздили туди бо малий спортсмен і варіантів інших не було.Тепер сама не знаю куди поїхати бо вже реально, їде дах від цього всього.
Я Вас не боюся• 31 марта в 12:46
Ответ дляХвилювАллочка
В мене більше 40 країн, тому важко виділити декілька.
Але якщо не сильно дорого, класно і з дитиною, то це Чорногорія чи Іспанія.
Адекватні ціни, приємні люди, нормальна їжа, хороше море.