Куколка-мяуколка• 21 марта в 10:49
Порадьте відпочинок у Греції
Планую відпочинок вдвох з донькою 16 років у Греції в липні. Все можу забронювати сама - потяг, літак, проживання на букінгу. Ніколи в Греції не була і головне питання - куди саме їхати - купа островів, материкова частина, розгубилася. Хочеться чистого красивого моря, чистого пляжу. Але щоб і була можливість щось подивитися - екскурсії, або самостійно на транспорті (машину в прокат не варіант, малий стаж водіння). Хотіли б апартаменти з кухнею. Дивилася Родос, саме місто Родос, але сумніваюсь що там будуть чисті пляжі.
Куколка-мяуколка
• 21 марта в 10:52
Можемо лише в липні. У доньки канікули на тренуваннях, у мене відпустка лише в липні
Все знаю від і до• 21 марта в 10:52
Послухаю. Розглядаю Крит в серпні, сину 8 років, переживаю, щоб йому нудно не було. Бо в Туреччині розваги з ранку до вечора. А Крит все-таки про інший тип відпочинку.
3@йk@• 21 марта в 10:53
Была в Перее возле Салоников, худшего места отдыха у меня никогда не было. Ещё и море там фу фу фу.
Ленивица-красавица• 21 марта в 10:58
Ответ дляБабка_в_кедах
Була в липні на Криті.
Здохнути можна було від жари.
Цікаво, а яке море в кінці червня, не холодно? Ми минулого року були з донькою в Чорногорії, нам море було тепле
Папина дочка• 21 марта в 10:59
В липні дуже жарко
Майте на увазі, що ніяких екскурсій вам не захочеться, тягатися по сонцю в 45 температури ( на сонці )
На пляж - ранок і вечір
5 місяців жили в Греції ( туристами )
На пляж - ранок і вечір
5 місяців жили в Греції ( туристами )
Папина дочка• 21 марта в 11:01
Ответ дляЛенивица-красавица
Не холодне море
Бабка_в_кедах• 21 марта в 11:04
Ответ дляЛенивица-красавица
Я була десь 25 км від Геракліона. Вода в сумі тепла, але вітер дуже сильний і пронизливий. І сильні хвилі.
Виходиш з моря і зуб на зуб не попадає. Навіть в обід.
Якщо вийти з пляжу, то жара , в тіні було +35.
Зато було, що подивитися, хоть гірські серпантини там вражають.
Були екскурсії і від готелю.
Бабка_в_кедах• 21 марта в 11:06
Ответ дляПапина дочка
В липні дуже жарко
На пляж - ранок і вечір
5 місяців жили в Греції ( туристами )
На пляж - ранок і вечір
5 місяців жили в Греції ( туристами )
Я Їздила:)))
Правда, не зрозуміла Кноський палац: черга на 3 години на жарі,а дивитись фактично нема що. Не розумію тотального захвату ним.
Папина дочка• 21 марта в 11:12
Ответ дляБабка_в_кедах
Я Їздила:)))
Може вам ок переносити жару, всі ж люди різні
Мені -ні, хоча вік ще не старий -38 і нема проблем з вагою чи здоров’ям
Але, навіть на пляжі біля моря, дуже жарко
Десь стояти в чергах на екскурсії- то тортури були б
Роздратована шкіра• 21 марта в 11:25
Ответ дляВсе знаю від і до
Там не так весело як в Туреччині
Форточка• 21 марта в 11:31
була в серпні на криті містечко Балі- дуже гарне море, пляжі,аеропорт поруч
Все знаю від і до• 21 марта в 11:32
Ответ дляРоздратована шкіра
Там не так весело як в Туреччині
От саме через це і вагаюсь. Дала собі час визначитись до кінця квітня, щоб встигнути забронювати ще по більш менш адекватній ціні.
Куколка-мяуколка
• 21 марта в 11:33
Нас спека не лякає. Минулого року в серпні були у Валенсії - зранку пляж, море, ми жайворонки з нею, в 8 уже на пляжі до обіду, потім обід, годинку в номері - і гуляти до вечора по місту. До цього в Чорногорії в той же час з таким же графіком
Скіфська пектораль• 21 марта в 12:13
Так, на Родосі чудові пляжі, і в місті в тому числі. І саме місто дуже гарне. Якщо любите спокійне море без хвиль, шукайте варіанти зі східної частини, бо на західній сильні вітри і то рай для серферів. А взагалі це мій улюблений грецький острів
Скіфська пектораль• 21 марта в 12:18
Ще можете подивитись в бік Корфу. Там більш комфортна температура, море теж дуже класне, багато зелені. Столиця острова Керкіра чудове містечко, яке мало великий італійський вплив. І звідти можна зʼїздити на екскурсію в Метеори, теж дуже цікаво і гарно, хоч і виснажливо
Куколка-мяуколка
• 21 марта в 12:25
Ответ дляСкіфська пектораль
Чи варто зупинятися в самому місті? Чи краще десь в селищі подалі, а сюди приїхати погуляти?
Куколка-мяуколка
• 21 марта в 12:42
Ответ дляСкіфська пектораль
По фото поки що дуже подобається Корфу. Дякую
Скіфська пектораль• 21 марта в 13:22
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ми жили і так, і так, в кожного варіанту є свої плюси. Але якщо хочеться менше народу на пляжі, то краще десь трохи далі. До міста там дістатись можна без проблем, автобуси їздять постійно до пізньої ночі
Роздратована шкіра• 21 марта в 14:54
Ответ дляВсе знаю від і до
Я сегодня глянула турцию и поняла что это треш а не цена
Mariia_touragent• 21 марта в 17:38
Обирала собі проживання саме в місті Родос- вся інфраструктура під рукою, є чим зайнятись і вдень, і вночі, красиве старе місто, хороший пляж - чистий берег, чисте море, сміття не було, охайно і доглянуто. Хоч був високий сезон, не було відчуття великої скупченості людей на пляжі - достатньо комфортно. Що класно (люблю таке)- 2 моря: Егейське з нереальним кольором води і своїм ’бурхливим’ характером, спокійне і більш лагідне Середземне- можна обирати ’під настрій’ і особисті вподобання. Крім цього, у місті великий порт- відпочинок на суші легко можна розбавити морськими і поїздками. А інші пляжі та знакові місця острова завжди можна відвідати без проблем з екскурсіями, ще краще- по своїй індивідуальній програмі, без прив´язки до групи і черг. Острів достатньо компактний- навіть за тижневий відпочинок можна встигнути багато побачити.
Зупка_цем• 21 марта в 18:40
Ответ дляMariia_touragent
Підкажіть будь ласка в якому готелі зупинялись ? Дуже гарне море
Mariia_touragent• 21 марта в 20:38
Ответ дляЗупка_цем
Mitsis Petit Palais.