бЭйбА• 20 марта в 09:40
лікар дитині
в неділю почала дочка кашляти.
в понеділок ввечері скосило її трохи, не було сили. температури не було, але кашель сильний.
у вівторок весь день ломота, нема сил, кашель. температура максимум була 37"5.
вчора вже майже без температури і кашель став мокріший.
ввечері вже не кашляла і сьогодні також не кашляє, але коли я попросила кашлянути - то чути, що там не чисто.
Сьогодні ввечері записані до лікаря (приватно). Підкажіть, взагалі варто йти до лікаря послухатись? Чи якщо стає легше то і не треба?
Тому що якщо відмінити то мушу відміняти зараз.
Ну і питання з школою також, коли вже можна йти. Дитина хотіла сьогодні...
Копирайторша• 20 марта в 09:46
Я в таких случаях не вожу к врачу, просто вечером на ночь пропарила бы ноги. В школу бы отпустила
бЭйбА
• 20 марта в 09:52
Ответ дляП´яна вишня
каникулы на носу - какая школа, Боже
ми не в Україні
бЭйбА
• 20 марта в 09:52
Ответ дляМамин тріль
Звичайно, варто іти
Школа почекає
навіть якщо дитині краще?
бЭйбА
• 20 марта в 09:58
Ответ дляАльфред Шнитке
Ви не можете вирішити ,чи йти вам до лікаря?
мабуть це зрозуміло з теми
Мамин тріль• 20 марта в 11:05
Ответ длябЭйбА
навіть якщо дитині краще?
Так. Ви ж чуєте, що не все там гаразд.