Вмію заміряти найкраще• 31 марта в 12:34
бюджет в совместной жизни
должен ли мужчина вкладываться в свою женщину? зарабатывать больше чем она
или делить всё?
Бентливуман• 31 марта в 12:35
Кому должен ?
Почему если вы женщина, то вам кто то что то должен ?
Щепотка_совести• 31 марта в 12:35
Долга у него такого нет , но он это может делать по собственному желанию.
Щепотка_совести• 31 марта в 12:37
Ответ дляБентливуман
Кому должен ?
Вот странная постановка у многих женщин, правда? Кто это им внушил, что им должны что то. Интересно, какие долги перед мужчиной автор себе нарезала.
ЯНаПэПэ• 31 марта в 12:37
Ответ дляЩепотка_совести
Шкарпетки в машинку закладає
Свекруховна• 31 марта в 12:38
Мне мужчина должен.
Что там у остальных- я не в курсе и даже не интересно
Хвець-тець• 31 марта в 12:39
Никто никому ничего не должен, есть только желание либо его отсутствие
ВсеЧетко• 31 марта в 12:39
Ответ дляСвекруховна
Мне мужчина должен.
Ну если нечем больше взять,то должен
Щепотка_совести• 31 марта в 12:39
Ответ дляЯНаПэПэ
Шкарпетки в машинку закладає
Почитайте теми тут))) ’ще чого, щоб я йому прала, готувала..’. Кожна друга таке пише, що вона не наймичка, і все робить, щоб їй гарно було.і залишається зі своєю політикою самв таки. Потім тема: мєня бросілі.
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:40
Ответ дляСвекруховна
Мне мужчина должен.
а что вам должен мужчина? интересно))
Щепотка_совести• 31 марта в 12:41
Ответ дляСвекруховна
Мне мужчина должен.
Головне , щоб і він так рахував. Бо його думки ви точно ніколи знати не будете.
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:41
Ответ дляЩепотка_совести
то есть девушку бросают, потому что она не готова стирать и убирать или что?
Щепотка_совести• 31 марта в 12:43
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та ні, то образний приклад був. Чому ви все буквально сприймаєте. Писала я про інше. Що політика жінок, що їй щось винні, а вона для краси не дуже приваблює чоловіків. Партнери , це равенство і все робиться потбажанню, а не: ти должен, а я ні.
Які долги ви собі нарізали перед чоловіком?
ЯНаПэПэ• 31 марта в 12:43
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Скільки Вам років?
ЯНаПэПэ• 31 марта в 12:45
Ответ дляВмію заміряти найкраще
автору 22
То автор має розуміти,що побутові справи нікуди не лінується незалежно від того хто скільки платить в сім´ї і заробляє
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:45
Ответ дляЩепотка_совести
чому для краси? наприклад, у мене є освіта,я працюю
’должен’ - це скоріше про обовязки
справа в тому,що коли дівчина ’сожительствует’ вона сприймає це як ’я дружина’ і чекає пропозицію,а хлопець просто живе собі, не факт що згодом одружиться
’должен’ - це скоріше про обовязки
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:46
Ответ дляЯНаПэПэ
якщо у нас все порівно,наприклад, то чого дівчина має готувати? кожен вечір, а він не хоче взагалі (дівчині)
Бентливуман• 31 марта в 12:47
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Скидывайтесь и покупайте / заказывайте готовую еду. Или готовьте по очереди.
Свекруховна• 31 марта в 12:48
Ответ дляЩепотка_совести
Меня его мысли в принципе мало интересуют. Интересуют исключительно действия
Щепотка_совести• 31 марта в 12:48
Ответ дляВмію заміряти найкраще
автору 22
Ясно. Бажаю як найшвидше прийти до висновку, що чоловіки, які кохають , самі все дадуть. Не дають, значить ви не та жінка, і він шукатиме іншу. А обов´язки у чоловіка є перед родиною звісно, але і у жінки вони є. І це зовсім не ’должен’.
У відносинах то точно він вам нічого не должен. Але , як кохає і ви потрібні, буде робити все, щоб ви були щастливою.
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:48
По идее должен, но тут вопрос воспитан ли он так?
И захочет ли он и т.д.
Каждый сам решает что должен а что не должен
И захочет ли он и т.д.
Грамотний хвіст• 31 марта в 12:48
Вступая в отношения с мужчиной, я ему должна и он мне должен
Кто и что должен - это как обоюдно решим
Да я считаю, что мужчина должен вкладываться в женщину, зарабатывать больше
Что в вашем посте значит ’делить все’ - делить все расходы?
Свекруховна• 31 марта в 12:48
Ответ дляВмію заміряти найкраще
а что вам должен мужчина? интересно))
Мне мужчина должен все: деньги, время, физическое участие, психологическую поддержку
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:49
Ответ дляЩепотка_совести
И мудростью женщины заключается получать все так чтобы он сам этого захотел .
Яичница с беконом• 31 марта в 12:50
Як вирішать у парі, так і буде. Коли ми були бідні аспіранти, все складалось до купи і жили від зарплати до зарплати. Тоді я знайшла хорошу роботу і 80% бюджету були мої. Поступово чоловік наздоганяв, а я сходила у декрет і після не хотіла вже бути білкою у колесі. Тепер його зарплата - це загальний бюджет, моя зарплата - то моя, що хочу те роблю.
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:50
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Кому кто нужен. Если нужен обслуживающий персонал а его нет то может и не нужна
Щепотка_совести• 31 марта в 12:51
Ответ дляВмію заміряти найкраще
’должен’ - це скоріше про обовязки
Це проблеми дівчини. Чекати вона може і хотіти, але і хлопець вільна людина живе, як йому комфортно. Дорослі люди перед тим, як зійтися домовляються про все. І кожен каже своє бачення. Не підходить вам його позиція, розходитесь. Але те, що ви очікуєте пропозицій, то ваші проблеми. Ви про це не домовлялися.
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:51
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Попробуйте настроить чтобы все поровну