Вмію заміряти найкраще• 31 марта в 12:34
бюджет в совместной жизни
должен ли мужчина вкладываться в свою женщину? зарабатывать больше чем она
или делить всё?
Журавлина38• 31 марта в 12:51
На самом деле никто, никому и ничего не должен. Если мужчина хочет 50/50 и Вам это подходит, то почему нет?! Мне допустим не понятно 50/50 на моменте декрета, как это будет работать.
Щепотка_совести• 31 марта в 12:51
Ответ дляВмію заміряти найкраще
якщо у нас все порівно,наприклад, то чого дівчина має готувати? кожен вечір, а він не хоче взагалі (дівчині)
Ну і чого у вас так?) Ви домовлялися, що буде інакше?
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я больше сторонник жена готовит муж убирает, жена греет насыпает муж моет посуду
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:52
Ответ дляЩепотка_совести
Ясно. Бажаю як найшвидше прийти до висновку, що чоловіки, які кохають , самі все дадуть. Не дають, значить ви не та жінка, і він шукатиме іншу. А обов´язки у чоловіка є перед родиною звісно, але і у жінки вони є. І це зовсім не ’должен’.
У відносинах то точно він вам нічого не должен. Але , як кохає і ви потрібні, буде робити все, щоб ви були щастливою.
Нифига не дадут надо говорить
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:52
Ответ дляГрамотний хвіст
Вступая в отношения с мужчиной, я ему должна и он мне должен
Кто и что должен - это как обоюдно решим
Да я считаю, что мужчина должен вкладываться в женщину, зарабатывать больше
Что в вашем посте значит ’делить все’ - делить все расходы?
да, делить, на еду, на квартиру, за свет, за газ
Журавлина38• 31 марта в 12:53
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Это больше похоже что он ищет соседа с регулярным интимом
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:54
Ответ дляЩепотка_совести
Це проблеми дівчини. Чекати вона може і хотіти, але і хлопець вільна людина живе, як йому комфортно. Дорослі люди перед тим, як зійтися домовляються про все. І кожен каже своє бачення. Не підходить вам його позиція, розходитесь. Але те, що ви очікуєте пропозицій, то ваші проблеми. Ви про це не домовлялися.
зрозуміла, дякую! дійсно, треба все обговорювати, а далі вирішувати і робити.
Грамотний хвіст• 31 марта в 12:54
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А зачем девушке жить с таким парнем?
Как временный вариант или для экономии - проще платить по 50, чем самой 100?
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:54
Мой бы хотел чтобы домашняя работа вся на женщине, а я нет.
Поэтому вместе работаем остальное тоже вместе , я тоже отдохнуть хочу после работы и т.д. или только ему отдых положен
Щепотка_совести• 31 марта в 12:55
Ответ дляМолода і нерозважлива
И мудростью женщины заключается получать все так чтобы он сам этого захотел .
Якщо у чоловіка немає почуттів, то мудруйте скільки влізе. Взагалі не хочу біля себе мужика, у якого мудрістю треба щось отримувати від нього. А як кохає, то і мудрувати не треба, бо поруч розумний чоловік.
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:55
Ответ дляЩепотка_совести
я з ним не домовлялася, відповіла,що якщо хочеш 50 на 50 шукай іншу, бо для мене 50 на 50 - це означає зовсім інше ’порівно’, в усьому,а він хоче,щоб я готувала і прибирала і при цьому він допомагати в хатніх справ не збирається
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:55
Ответ дляЩепотка_совести
Не встречала такого..
Щепотка_совести• 31 марта в 12:55
Ответ дляМолода і нерозважлива
Нифига не дадут надо говорить
В мене інший досвід.
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:56
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Готувати йому? А что он делать будет?
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:56
Ответ дляМолода і нерозважлива
Готувати йому? А что он делать будет?
їсти те,що приготувала йому
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:56
Ответ дляВмію заміряти найкраще
їсти те,що приготувала йому
В то время пока вы готовите?
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:57
Ответ дляЩепотка_совести
В мене інший досвід.
який?
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:57
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тогда он отдает вам зп
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 12:57
Ответ дляМолода і нерозважлива
В то время пока вы готовите?
да
сказал,ну иногда можно что-то приготовить, для тебя, когда ты устала
ЯНаПэПэ• 31 марта в 12:57
Ответ дляСвекруховна
Мне мужчина должен все: деньги, время, физическое участие, психологическую поддержку
Только Вы мужчине не нужна
Молода і нерозважлива• 31 марта в 12:58
Ответ дляВмію заміряти найкраще
да
Что он будет делать в то время пока вы готовите еду на двоих?
На нем уборка тогда и мойка посуды
Свекруховна• 31 марта в 12:58
Ответ дляЯНаПэПэ
Только Вы мужчине не нужна
Ну не знаю...
Была бы не нужна, он бы со мной не жил)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 31 марта в 13:00
Ответ дляВмію заміряти найкраще
чому для краси? наприклад, у мене є освіта,я працюю
’должен’ - це скоріше про обовязки
справа в тому,що коли дівчина ’сожительствует’ вона сприймає це як ’я дружина’ і чекає пропозицію,а хлопець просто живе собі, не факт що згодом одружиться
’должен’ - це скоріше про обовязки
Если вам 22 откуда эти постулаты 50-ти летней давности?
Щепотка_совести• 31 марта в 13:01
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не встречала такого..
Як зустріните, зрозумієте, що з люблячою людиною не треба напружуватись і мудрувати. Ото і буде справжі почуття.
Хоча в кожній родині все ж таки є риночні відносини. Жінка хоче забеспечення безпеки, щастя и пр. А чоловік взамін турботи, ласки, поваги. Побут не вставляємо сюди. Але якщо жінка хоче закрити свої потреби за рахунок чоловіка, то треба пам´ятати, що вона теж повинна закрити потреби чоловіка за свій рахунок. Так буде гармонія. Тому люди домовляються і дивляться підходить їм це, чи ні.
Вмію заміряти найкраще
• 31 марта в 13:01
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
какие?
Молода і нерозважлива• 31 марта в 13:01
Автор вот представьте он покупает 3 кг мяса, муку .
А вы лепите пельмени .
Как вам?
А вы лепите пельмени .
Как вам?
Щепотка_совести• 31 марта в 13:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
який?
Я не мудрую, щоб отримати від свого чоловіка щось. Він сам дає , що може. Все що в його силах. А вище голови , я зроду не попрошу його пригнути. Навіщо? Ви написали, чоловік винен більше заробляти. Ну от є потолок, більше не пригне, то що тут його за це пиляти? Ви ж бачили , що він такий, як є. Змінювати людей, погана затія. Але, заради вас , вони можуть самі змінитися, якщо бояться втратити. Не змінюється, значіть робіть висновки.