66сезон666серия• 31 марта 2025
Зняли квартиру тиждень тому
А ріелтор досі не видалила оголошення про цю квартиру
Що це може означати?
Задолбулька• 31 марта 2025
Може, «ловить» клієнтів на гарну приманку: цієї квартири вже нема, є інша трохи дорожча
ОбережнаЯ• 31 марта 2025
я когда искала тоже звонила а там мы уже сдана. зачем не знаю. они не пытались предлагать другую
Смажена полуничка• 31 марта 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Реклама не вышла , висит для привлечения клиентов
66сезон666серия
• 31 марта 2025
Ответ дляКундалина
Какую цель вы преследуете, отслеживая объявы риелтора?
Я зайшла на сайт із іншої причини і побачила
А у нас макарошки• 31 марта 2025
Элементарно, мне звонят, я говорю, что эта уже снята, но есть другие варианты. Объявление проплачено.
Ms. Iphone• 31 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
И что, к Вам приводят на просмотр ? Что Вас конкретно напрягает ?
66сезон666серия
• 31 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Так оголошення вже не актуальне, навіщо його тримати навіть, якщо воно проплачене?
66сезон666серия
• 31 марта 2025
Ответ дляMs. Iphone
Що не видалили оголошення
А у нас макарошки• 31 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
Перечитайте ещё раз то, что я написала.
Ms. Iphone• 31 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
Що не видалили оголошення
Вам приводят на просмотр ? Вас беспокоит риелтор ? Нет.
Пост 9 все подробно объяснено.
Угги в горошек• 31 марта 2025
Ответ дляКундалина
Ви і є той самий рієлтор?
Угги в горошек• 31 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ви витрачаєте чужий час
Ms. Iphone• 31 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
Вы невнимательно прочитали пост.
Угги в горошек• 31 марта 2025
Ответ длявре_Динка
На випадок якщо ви вирішите зʼїхати, бо щось не сподобалось, як варіант
Що конкретно може не сподобатись? Рієлтор мав все розповісти і показати ще при перегляді житла.
Угги в горошек• 31 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Ну, наприклад сусіди роблять ремонт чи по іншому шумлять, багато недоліків знаходиться в процесі життя, які не розказують.
А мали б розказати і про ремонт сусідів і про шум. За що орендарі платять ріелтору 50-100% комісії?
Ответ дляУгги в горошек
Мали б, але не розказують👻
За те що вони прокладка між орендодавцем і орендарем, в більшості випадків.
Нам якось рієлтор навіть ляпнула- ви не для книжок орендуєте житло, коли треба було установити шафу ( свою ж) книжкову)
ХвилювАллочка• 31 марта 2025
Або забула зняти, або - що імовірніше - висить як реклама, бо вона платна.