Зяблик протестант• 31 марта в 14:04

Рубцева алопеція: червоний плоский лишай. Прошу поради

Рубцева алопеція: червоний плоский лишай волосистої частини шкіри голови.
Можливо хтось зтикався з цим? Буду вдячна за поради...ну і просто за підтримку, бо дуже важко сприйняла цю хворобу, ніби як вирок((

Можливо хтось порадить лікаря дерматолога, який точно здатен вести паціента з таким діагнозом? Бажано онлайн

На жаль, в моєму місті суттєво ніхто не може допомогти мені, окрім ін´єкції нічого не пропонують... ( вже три роки хожу по дерматологам/трихологам і тільки місяць, як поставили діагноз по біопсії).
Свій варік• 31 марта в 14:07
Хобзей Кузьма Іванович. Київ
ПАЦАНКА О• 31 марта в 14:09
моим знакомым помогает иммунолог.
ПодругаМужа• 31 марта в 14:10
Это не смертельный диагноз.На коже в первое время убирали гормональной мазью,сейчас само проходит.Лет 15 диагноз у мужа.Это неизлечимо,но были и случаи самоизлечения,так сказал профессор Глухенький,мы к нему обращались в начале болезни.Со стрессами нужно бороться. И принять.
Коленная ложечка• 31 марта в 14:11
Катерина Бакико в Инстаграм или Фб
автор Зяблик протестант • 31 марта в 14:21
Ответ дляПодругаМужа
я знаю, що від цього не вмирають... але це просто знищує волосся назавжди, прийняти це важко.
Дякую за пораду)
автор Зяблик протестант • 31 марта в 14:22
Ответ дляКоленная ложечка
Катерина Бакико в Инстаграм или Фб
Дякую)
чула про неї теж.
автор Зяблик протестант • 31 марта в 14:23
Ответ дляПАЦАНКА О
моим знакомым помогает иммунолог.
у ваших знайомих теж такий діагноз?
Дякую за пораду, звернуся до імунолога (де б ще гарного знайти...)
ПАЦАНКА О• 31 марта в 16:59
Ответ дляЗяблик протестант
у ваших знайомих теж такий діагноз?
у них гнездная, тоже аутоимунное.
ПодругаМужа• 31 марта в 22:35
Ответ дляЗяблик протестант
Дякую за пораду)
Обратитесь может быть к Кузьме Хобзею,раз у вас в волосах.У мужа во рту и на теле.
У меня из без КПЛ уже год катастрофически выпадают волосы,сейчас это очень частое явление,к сожалению.