Миссис Буркул• 03 сентября в 21:12
Дерматофіброма хто як видаляв?
Після невдалої депіляції на ногі вросло волосся, вже рік бугорок та ще червоний. Звернулась в лазерхаус, мені по фото сказали що це можлива дерматофіброма, типу треба щоб видалив хірург вони запропонували свої послуги за 5400 грн. Але хотілось би почути, може хтось таке лікував, до кого звертатися в місті Київ?
Ду да ду да ду• 03 сентября в 21:32
Ні, лише видаляти. Але шрам буде гірше за цю дерматофіброму. Я видаляла ту, яку я постійно зачіпала і яка почала боліти на холод (була на передпліччі). Дам фото шраму і дерматофіброми, яку не збираюся видаляти (теж на нозі).
Миссис Буркул
• 03 сентября в 21:38
Ответ дляДу да ду да ду
фото
Це якийсь звиздець оце бриття ніг. Через вросле волосся це все( рік не можу вже зайнятися, чешиться буває.
Ду да ду да ду• 03 сентября в 21:39
Бо 1) на ліктьовому згині, 2) вона була більша за інші, вирізали лоскут шкіри, така форма, як око. От тому так.
У вас на нозі таким великим не буде, але буле шрам все одно.
Миссис Буркул
• 03 сентября в 21:41
Ответ дляДу да ду да ду
Я думала якось проткнуть і витянуть врошше волосся і бугор сам пройде.
Ду да ду да ду• 03 сентября в 21:41
Ответ дляМиссис Буркул
Ну, лікті я не голила :) це схильність шкіри до капсулювання. Хірург вважає, що на лікті просто було щось подібне до прищика. Це може бути будь-де.
Ду да ду да ду• 03 сентября в 21:42
Ответ дляМиссис Буркул
Не знаю, може у вас і якась інша дерматофіброма, я пішла спочатку до дерматолога, мене послали до онколога, а потім хірург.
Миссис Буркул
• 03 сентября в 21:43
Ответ дляДу да ду да ду
Добре, а до якого ходили це в києві? Дерматолог
Ду да ду да ду• 03 сентября в 21:44
Ответ дляМиссис Буркул
Та в звичайний шкірвендиспансер, а потім в свою рідну державну поліклініку.
Миссис Буркул
• 03 сентября в 21:44
Ответ дляДу да ду да ду
Зрозуміла, дякую!
Миссис Буркул
• 03 сентября в 21:44
Ответ дляДу да ду да ду
А шви робили?
Ду да ду да ду• 03 сентября в 21:45
Ответ дляМиссис Буркул
А шви робили?
Так, на шрамі видно 4 шт
Миссис Буркул
• 03 сентября в 21:48
Ответ дляДу да ду да ду
Так, на шрамі видно 4 шт
Добре, дякую за обмін своїм досвідом.
Розбещена цяточка• 03 сентября в 23:34
Ответ дляДу да ду да ду
фото
То вам какой то неуч делал. Я после такого же, буду ппределывать у хирурга, тбещал, что останется тоненькая полосочка, косметический шов. А удаляла у дерматолога коагулятором, сделал круглый белый, некрасивый шрам, еще и красное всередине.
Розбещена цяточка• 03 сентября в 23:35
Ответ дляМиссис Буркул
Вообще то обычно так и происходит. Я вытягиваю и все проходит. А вот комар укусил, не прошло, жесть на руке была.
миссАрфография• 05 сентября в 15:29
У меня тоже коричневатая точка размером как во втором комментарии. Ходила к дерматохирургу, сказали удалим без проблем - только шрам может быть больше самой дерматофибромы. Сказали что удаление лазером более аккуратное. Я передумала и пока оставила как есть
Миссис Буркул
• 06 сентября в 00:49
Ответ длямиссАрфография
Оно меня бесит, что волос туда врос или хз.