Джавеліна• 31 марта в 15:47
Навчання в Німеччині
Син розглядає варіант отримання освіти в Німеччині.
Зараз навчається в Польщі, на наступний рік матиме середню спеціальну освіту, тоді і планує вступ.
Трохи інформації маю - напряму в виш він не вступить, спочатку підготовчий коледж. Мовний і профільний іспити. Потім можливий вступ в виш.
Буду вдячна знаючим за інформацію щодо приблизної вартості гуртожитку, способів харчування (столовка чи самі готують), і загалом бюджет на місяць.
Джавеліна
• 31 марта в 16:01
Ответ дляКрасота неземная
Який в нього рівень німецької? Є сертифікат?
А2 наразі. німецька була в нього і в Укрраїні другою іноземною, і зараз в технікумі теж є.
Рік попереду, якщо вирішуємо пробувати Німеччину (він - мозком, я- фінансами) йде вчити з репетитором
Джавеліна
• 31 марта в 16:02
Ответ дляДжем Шакіри
по грошам +- 1000 євро в місяць (це усі витрати, якщо бюджетно)
почула, дякую
Джавеліна
• 31 марта в 16:02
Ответ дляДжем Шакіри
+ мовні курси при інституті коштують не менше 3000 євро
можна утолчнення, будь ласка: йдеться про мовні курси уже вступивши в інститут чи перед вступом?
Красота неземная• 31 марта в 16:04
Ответ дляДжавеліна
Вас скоріше за все оформлять як біженця і нададуть мовні курси, скоріш за все так і буде
Якщо нічого не зміниться
Джавеліна
• 31 марта в 16:08
Ответ дляКрасота неземная
Якщо нічого не зміниться
наскільки я розумію, захист сину треба буде оформлювати.
зараз в Польщі він на статусі укр.
багато питань маю, поки воно якось все сумбурно, треба розкласти по полицях...
зараз в Польщі він на статусі укр.
Красота неземная• 31 марта в 16:10
Ответ дляДжавеліна
зараз в Польщі він на статусі укр.
Захист , потім мовні курси , екзамен з німецької і потім вступ
Можливо є інші варіанти
Джавеліна
• 31 марта в 16:10
Ответ дляКрасота неземная
Можливо є інші варіанти
дякую
Красота неземная• 31 марта в 16:15
Ответ дляДжавеліна
дякую
Мені здається, краще спитати вам в телеграм групах
І їхати зразу після закінчення навчання в Польщі, і не втрачати час
Джавеліна
• 31 марта в 16:22
Ответ дляКрасота неземная
Так і плануємо, на наступний рік, відразу після екзаменів в Польщі.
Але в направденні Німеччини я геть нуль. Це вже з Польщею і навчанням там зуби з’їла)) - тут все просто було, мову до рівня В1 вивчив зв півроку, конкурс атестатів, співбесіда - прийнятий.
А німці - це, чомусь мені здається, так серйозно, що аж трохи страшно...
Красота неземная• 31 марта в 16:25
Ответ дляДжавеліна
Та ну, не переймайтесь так, головне почати )
Джавеліна
• 31 марта в 16:36
Ответ дляКрасота неземная
дякую за підтримку)
Садоводница• 31 марта в 16:59
Ответ дляДжавеліна
У меня дети поступали в UNI в Германии ещё до войны- закончили бакалавриат два года назад
Вы собираетесь подавать документы с польским аттестатом или украинским ?
Тогда при подаче документов в College ( это подготовительное отделение для иностранцев , а не « Колледж», как у нас часто пишут ) нужен был
1. сертификат немецкого B2
2. Наличие опекуна из числа резидентов Германии до 18 лет
3. Потом сдача комплексного экзамена ( немецкий плюс математика для всех « нефилологических « специальностей на месте в Германии
Без обид _ А2_ это вообще ни о чем
После успешной сдачи вступительного экзамена подаёте документы в университеты
Для получения студенческой визы нужен был или блокированный счёт в немецком банке на 10.000 евро в год , или финансовая гарантия резидента
1. сертификат немецкого B2
Без обид _ А2_ это вообще ни о чем
Садоводница• 31 марта в 17:01
Ответ дляДжавеліна
зараз в Польщі він на статусі укр.
Есть сайт для поступающих Uniassist.de , там вся официальная актуальная информация для поступающих
from Ukraine• 31 марта в 17:06
Ответ дляДжавеліна
Автор,а на основі чого він там легально буде знаходитися, Німеччину йому параграф не надасть після Польщі
from Ukraine• 31 марта в 17:07
Діло навіть не в тому що в нього немає статус ukr,на основі чого йому повинна Німеччина надати біженця,це ж не початок 22-23 року,зараз всіх завертають і відмовляють
Садоводница• 31 марта в 17:18
Ответ дляДжавеліна
Правильно боитесь
Там столько проблем, которых даже спрогнозировать трудно
Конкурс при поступлении _ это только цветочки
_ общагу он скорее всего сразу не получит, зачастую надо в очереди полгода ждать. Где жить будет все это время?
_ обучение в College нелегкое, есть, например существенная разница в схемах преподавания по математике между украинский и немецкой_ даже обозначения разные
У меня сын был призером республиканской олимпиады, но пришлось многое заново на подготовительном осваивать
_ если несовершеннолетний, то туча бюрократических мытарств _даже проездной и SIM карту сам купить не может - только через опекуна
Вообще я бы советовала сыну зарегиться в целевые группы обучающихся в тот университет, куда метит _ там будет реальная актуальная информация
Джем Шакіри• 31 марта в 19:17
Ответ дляДжавеліна
перед вступом, якщо у вас немає С1
Джавеліна
• 01 апреля в 09:02
Ответ дляСадоводница
1. сертификат немецкого B2
Без обид _ А2_ это вообще ни о чем
1. сертификат немецкого B2
Без обид _ А2_ это вообще ни о чем
Дякую що поділилися.
На руках буде і укр.атестат, і польський сертифікат (чи як там його) про спец.освіту. Не знаю з яким будемо пожаватися. дізнаватимемося, який документ, скажео так - дієвіший.
Розумію ризики, розумію потрібний обсяг знань.
А2 - так, це дійсно бе-ме порівняно з тим рівнем, який має бути. Але, я думаю, рік попереду, гарно візьметься - довчить до потрібного рівня.