КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта в 16:58
Вам подобається вірш?
Результат:
вже голосів:
26 (65%)
Так
14 (35%)
Ні
Слобожаночка• 31 марта в 17:01
О вкусах не спорят, всегда найдутся те, кому не нравится Костенко или Байрон. И это нормально.
Звожу з розуму• 31 марта в 17:16
Ні не подобається. Крила Ліни Костенко це вірш. У вас автор порнографія.
Сусановна• 31 марта в 17:19
Дуже
Як завжди вражає, скільки людей тут не знають того, що для тебе знайоме з дитинства
Синиця у спідниці• 31 марта в 17:20
Да, мой ребенок, который вообще ненавидит учить стихи, этот выучил и рассказывал прямо с трагизмом и надрывом. Мне даже учительница потом рассказывала, хвалила
КАПСЛОЧНИЦА
• 31 марта в 17:21
Ответ дляЗвожу з розуму
Даремно ви так.
Це Ліна Костенко
Оксана_Поэтесса• 31 марта в 19:28
Гарний вірш. Досить образний, спрямований на розвиток емоційного інтелекту. Може бентежити хіба останній рядок, але інверсія тут виправдана.
Танцепесенная• 31 марта в 21:18
Ответ дляСлобожаночка
Или Пушкин