Варена цибуля• 01 апреля 2025
Алкогольний цироз.
Дівчатка, підкажіть, хто вже мав знайомих зі схожим діагнозом? Саме гепатит від алкоголю.
Близька людина любить випивати все життя. Стала залежною. Плюс курить. Пару раз по швидкій була в лікарні. Ставили гепатит, саме через алкоголь.
Вже орієнтовно рік із збільшеним животом.
Рік назад був невеликий, візуально наче просто вздуття. Півроку назад я приїхала до них на 3дні і бачу, що вже живіт як 6ий місяць вагітності, худюще тіло. Вона, звісно, старалася ховати живіт в халат, але це вже ніяким одягом не приховати.
А це місяць назад стався інфаркт і одразу вся пожовтіла страшно: шкіра, очі.. наче мрець. Зціпило щелепи, трясло, нікого не впізнавала. Встигли привезти в лікарню, три дні в реанімації. Пролікували 3тижні і відправили додому далі продовжувати лікування. Незважаючи, що довго була в лікарні, додому приїхала з жовтою шкірою та насичено жовтими плямами на очах. Потім посвітлішала.
Наразі очі все ще жовтуваті, апетит "з´їсть і слона" (заборонили курити, може через це), живіт великий, метеоризм сильний і чую що каже "треба памперс одягати, бо під ранок просинаюся від того, що вже не можу терпіти" . Коли добіжить, а буває що і ні, до туалету. Іноді буває діарея.
Пальці на руках при навантаженні хватає судома, а самі мають вигляд барабанних паличок. На одній щиколоткі набряк. На животі видно вени. Сам живіт наче ще збільшився, вже як 8ий місяць вагітності.
Скільки орієнтовно їй залишилося ?(
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Може тут є медичні працівники, які на практиці стикаються з такими хворими..
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Так уже асцит начался, плохи дела... До полугода без адекватной поддержки. Не совсем понятно диагноз цирроз есть или только гепатит?
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Сказал её муж что цирроз уже. Но они люди недалёкие и вся семья считает, что её полечат и твердят что асцита нет, а это так печень увеличилась
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ну вы же понимаете, что это рак? К сожалению прогноз неблагоприятный...
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Я понимаю, но я не врач и уже сама себе не верю. Поэтому ищу ответы на форуме.
Просто она настолько сейчас активная и такой зверский аппетит. Поэтому, у меня уже сомнения, что я правильно думаю
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляУма Палата
На жаль...в мене так мама померла, втратила всі шанси на життя.
Прийміть щирі співчуття. Втрачати батьків важко, які б вони не були.(
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Вы всё верно думаете. Активность не показатель выздоровления.
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Готовьте могилку и гробик. Не шучу
Ну я боюсь даже сказать, чтобы везли умирать в Украину. Её муж, видно, не готов к такому совету. Они заграницей, а здесь холодильник и ждать кремацию. Ещё и заплатить кучу денег придётся. (
Трое детей, один с инвалидностью у них((
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Готовьте могилку и гробик. Не шучу
А у вас были знакомые с подобным концом ?
Ласунка• 01 апреля 2025
Почитайте про симптомы цирроза печени, почитайте про цирроз с асцитом, про портальную гипертензию. Увы. Это билет в один конец.
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Я просто не розумію, чому їм сказали лікарі, що 2га стадія ?
Хіба така симптоматика при 2гій?
Я прочитала, що так збільшується живіт при декомпенсованій стадії, а це вже незворотній процес.
Хіба така симптоматика при 2гій?
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛасунка
Та читала.. тільки ніхто не пише скільки триває ця подорож коли вже таке робиться.
Вона на таблетках. Цукор підвищений, перепади настрою..
Ласунка• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Несколько лет, максимум. А минимум- зависит от конкретного организма.
Варена цибуля
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛасунка
Спасибо. Поняла.
Само состояние требует безприкословного исполнения назначений врачей и постоянно сдавать анализы. А это надо оставаться заграницей. В Украине они просто так не смогут следить за ней и не потянут терапию. А здесь страховка.
Ну и понимаю, что это все телодвижения, чтобы улучшить качество жизни, что осталась? О выздоровлении, речи уже не ведётся?
Ужгород• 01 апреля 2025
Мій тато від цього помер, але набагато швидше, ніж рік. Він поїхав доглядати матір на окуповану територію. Вивезти її було нереально - лежача. В звичайну машину відмовлялась категорично, щоб її клали. Тато почав випивати, бо в матері ще й характер важкий. Алкоголь брав ’домашнього виробництва’ так би мовити. Вистачило кілька місяців. Спочатку живіт, потім набряки на ногах, кривавий понос і сильні болі, кома, смерть. Все це по дуже пришвидшеному сценарію. У вас, я так розумію, процес довший і є нормальне лікування, тому можливо витягнуть. Я не знаю...
Пургену мне• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
по всем признакам цирроз 4 степени
прогноз не утешительный
Пургену мне• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Спасибо. Поняла.
там печени 20-30 процентов осталось, пересадка только, но не всегда помогает
Сиреневая цапля• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Хіба така симптоматика при 2гій?
Стадія залежить від наявності метастазів і враження лімфовузлів.
Я не лікар, але асцит можливо від стадії не щалежить
Сиреневая цапля• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ніхто не знає.
У мами був рак печінки. Без цирозу, гепатиту. Ніколи не пила.
Діагноз поставили на 3 стадії. Асциту не було. Прожила рік.
Коли сказали, що лікування вже не діє і не допоможе, і лишилось пару тижнів, призначили морфін від болів - вона на ньому три місяці ще протягла. Правда вже лежачою. Це вже була 4 стадія. Серце сильне було. Померла від рідини в легенях, задихнулась.
Айпишница• 01 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
У меня был коллега. При том не буйный алкаш. Выпивал на работе регулярно, 2я смена, в глаза не бросалось. Встретила через несколько лет. Весь жёлтый. Цирроз печени. Умер.