KatyaKostive• Изменено 01 апреля в 10:23

Порадьте де закуповуєтесь продуктами в Києві?

Підкажіть в якому магазині продуктами і всім для дому? Живу в частині міста де не має великих магазинів і так як це відносно центр ціни всюди високі. Тому стало питання куди їздити на закупки на тиждень/ місяць, є машина. Правий берег.
Lady luck21• 01 апреля в 10:40
фоззи доставка
дякую аж підскакую• 01 апреля в 10:55
Столичный рынок (бакалея, сыры, колбасы точно дешевле)
Доставка Сильпо или метро
Малинка Алинка• 01 апреля в 11:04
мау дау доставка
сільпо
ОленаЯ• 01 апреля в 11:07
Де акції, там і купую - Сільпо, Фора, АТБ, Екомаркет, Метро.
Romashka5577• 01 апреля в 11:15
Фоззи, Сильпо, метро, рынок
Моpгана• 01 апреля в 13:56
Частина Києва, недалеко від центра, де немає великих магазинів??)))))
Не смішіть!
Кажіть, де це?