ОноВамнадо• 01 апреля 2025
Чи є тут ще такі невдахи як я, які все життя без авто?
Як дістало це і нічого не світить...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 апреля 2025
Особисто я майже не знаю людей, котрі придбали авто повністю самостійно (вибірка 18-35 років). Ну 1 хлопець, котрий все життя вдома сидить і за рахунок заощаджень і аскетичного способу життя відклав. Та не всі готові жити без подорожей і інших нав´язаних модних витребеньок. Якщо у вас немає заможних батьків або коханців, не дивно, що машини аналогічно немає
Кумедна• 01 апреля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Якщо така розумна, то може треба було шукати кращої долі, ніж просто вчитель в школі?
Тобто вчителі повинні бути тупі?
фан L.O.S.T.• 01 апреля 2025
А навіщо середньостатистичній людині, яка живе переважно в режимі робота-дім те авто? На метро добиратись швидше. Якщо в гості у вихідний, або ще куди можна на таксі, це буде в рази дешевше, ніж утримання авто.
Margaret Rose• 01 апреля 2025
Невдахою вас вважає не суспільство, а ви самі.
Можна мати 2 квартири+будинок+3 машини+подорожувати кілька разів на рік+ купувати брендовий одяг, хорошу їжу та взагалі всякі речі і все одно вважати себе невдахою в порівнянні з кимось багатшим.
Якщо ви себе комфортно почуваєте без авто і маєте можливість добиратися - то в чому проблема, якщо це не псує якість вашого життя?
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляMargaret Rose
Псує якість, тому що хочеться багато чого, чого не можеш зробити з таксі, і я терпіти не можу водіїв таксі
фан L.O.S.T.• 01 апреля 2025
Ответ дляОноВамнадо
А що такого не можна в таксі? Сексом займатись? Більш нічого на думку не спадає.
Я водіїв таксі люблю, щоб привітались і мовчали всю дорогу. Останнім часом таких все більше, майже всі, уклоном зазвичай користуюсь.