Миссис Буркул• 01 апреля 2025

що може змінити дитину?

чи можна щось зробити, щоб дитина змінилась кардинально?
перестала робити постійні істерики в 9 років, цінувала рідних, житло, майно.
елементарний послух (лягає спати о 23 і пізніше). послухати старших - взагалі не про неї. може виганяти батьків з кімнати чи взагалі дому.
дуже страшно, що буде в підлітковому віці.
Дайте згадаю• 01 апреля 2025
Ответ дляА я женатая
та ладно, у меня до 10 лет был золотой ребенок, как пошла в 5 класс, так ребенка как наизнанку вывернули. так что до 10 лет она вдалась в кого-то хорошего, а после такая как родилась или наоборот?
Не «вдалась» ни в кого. Она такая, как должна быть и есть. И наизнанку никто не выворачивался. Не вешайте вы эти недолугие ярлыки типа «золотой/плохой».
Капуста Маша• 01 апреля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
а тому, хто її розбалував, не треба різки?
може і треба, але таке життя...
Капуста Маша• 01 апреля 2025
Ответ дляДайте згадаю
Я вчора писала про ідею «цінувати» з боку дітей, мені тут такееее відповіли… що діти ж не просять їх народжувати, то й цінувати не треба.
цінувати треба всіх
Дайте згадаю• 01 апреля 2025
Ответ дляКапуста Маша
цінувати треба всіх
Я ж не заперечую. У матусів інше бачення.