Тільки не про гроші• 01 апреля в 13:26
Пенсія по інвалідності
Добрий день. У жовтні отримала 2 групу інвалідності, пожиттєво. Зараз хочу оформити пенсію. На руках дві довідки 157-1о , мені сказали тоді у мсек, що одну треба віддати у пенсійний , іншу залишаю собі. Хтось стикався з цим?
Доль Чекомбана• 01 апреля в 13:31
Це ваша тема була нещодавно?
Так, стикалися, ще в довтні-листопаді вам потрібно було занести цю довідку в пенсійний, а ще оформити рахунок доя виплат, подати документи та фото доя пенсійного посвідчення. Автоматично вам ніхто цього не зробить і кошти за попередні місяці теж втрачені.
Тільки не про гроші
• 01 апреля в 13:32
Ответ дляДоль Чекомбана
Це ваша тема була нещодавно?
Ні, я питаю перший раз.
Червона рута• 01 апреля в 13:38
Вы в пенсионном уже были?
Отдали второй экземпляр?
В чем конкретно ваш вопрос?
Отдали второй экземпляр?
В чем конкретно ваш вопрос?
Червона рута• 01 апреля в 13:40
Ответ дляДоль Чекомбана
Це ваша тема була нещодавно?
Тоже вспомнила ту тему.
Кстати как-то одновременно активны два профиля
И стиль одинаковый
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3686445?utm...
И стиль одинаковый
Майор Медуза• 01 апреля в 14:06
Ответ дляДоль Чекомбана
Це ваша тема була нещодавно?
Там автор рік не могла дійти до ПФ. У МСЕК якась мода видавати людям обидві довідки...
Червона рута• 01 апреля в 14:07
Ответ дляМайор Медуза
И что?
Выдали.
Сказали куда отнести.
Чего люди сидят и ждут непонятно чего?
Выдали.
Сказали куда отнести.
Чего люди сидят и ждут непонятно чего?
Майор Медуза• 01 апреля в 14:08
Беріть ці 2 довідки, паспорт, код, трудову, диплом, якщо є, фото для посвідчення, свідоцтва про народження дітей і йдіть до Пенсійного фонду.
Майор Медуза• 01 апреля в 14:10
Ответ дляЧервона рута
И что?
Выдали.
Сказали куда отнести.
Чего люди сидят и ждут непонятно чего?
Выдали.
Сказали куда отнести.
Чего люди сидят и ждут непонятно чего?
Так, це вже другий раз таке читаю і мені дивно. А чого чекають - я не знаю.
Кусачая Я• 01 апреля в 14:29
Ідіть в пенсійний фонд вам все розкажуть, чи ви гадаєте тут краще знають, що вам треба
АгатаХристя• 01 апреля в 15:39
Я взаглі через кабінет ПФУ все оформила за 30 хвилин, нікуди не ходила.
Червона рута• 01 апреля в 16:32
Ответ дляМайор Медуза
Я не помню что, но в когда оформляла выплаты в 14-ом году, то точно что-то относила в ПФ из МСЕКа.
И вопросов когда, зачем, как было у других не задавала; собрала пакет докуиентов и пошла в ПФ.
Люди странные, сидят и думают что инвалидность подразумевает под собой все действия относительно них априори и без их инициативы и участия
Майор Медуза• 02 апреля в 10:06
Ответ дляЧервона рута
Я оформлювала у 2014, 2015, 2017. Після МСЕК відразу поїхала у ПФ, сфотографувала список документів і на наступний день все подала. Довідку МСЕК дали 1 екземпляр, її я показала і вони шукали по номеру у себе своє. Були деякі нюанси, але все прийняли.
Тільки не про гроші
• 02 апреля в 14:44
Ходила сьогодні у пенсійний. Мені відповили , що мсек міг відправити копію 157-1о, а були ситуації , коли люди самі приносили. Така ситуація виникає , коли немає достатнього стажу для пенсії по інвалідності. Тому з цією довідкою у соц захист. Але дали бумагу , що від пенсійного нічого не отримую.