Затишне кубло• 05 марта в 11:23

Пенсія по інвалідності

Доброго дня. Отримала інвалідність ще рік тому , у мсек казали , що вони повинні якісь бумаги видправити на пфу, щоб нарахувати пенсію. Але пройшов рік , ніякого сповіщення не має. Чи варто самій йти у пенсійний та подаватись?
Ростки жимолости• 05 марта в 11:23
Звичайно
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:24
Ответ дляРостки жимолости
Звичайно
Тобто, мсек ніяких документів не відправляє, самому потрібно подаватись на виплати та до всіх баз даних повʼязані з інвалідністю?
Замріяна• 05 марта в 11:25
Звичайно. Мсек передає виписки у пфу, але вам для нарахування пенсії потрібно особисто писати заяву.
Луковая• 05 марта в 11:25
У вас стада хватает на пенсию по инвалидности? Сейчас есть нюансы по начислению.
100%• 05 марта в 11:25
Ответ дляЗатишне кубло
Так
То все займає не один день навіть
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:26
Ответ дляЗамріяна
Я цікавилась , вони нічого не передавали до пенсійного. А вже рік пройшов.
Ростки жимолости• 05 марта в 11:26
Ответ дляЗатишне кубло
Ну звичайно! Треба все самій
А як ви рік сиділи і не думали...
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:27
Ответ для100%
Так
То все займає не один день навіть
Я думала , що воно щось передають у пенсійний.
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:27
Ответ дляЛуковая
Так , є.
ЛюбимаЯНЬ• 05 марта в 11:27
Ответ дляЗатишне кубло
в пенсійний вони передають справку з мсека.
А ви повині самі далі подавати на посвідчення та виплати.
Замріяна• 05 марта в 11:28
Ответ дляЗатишне кубло
Де цікавились? Ви йдете в пфу і пишете заяву на нарахування пенсії, в пфу на цей момент мають бути документи від мсек.
Попельшка• 05 марта в 11:28
Ответ дляЛуковая
Какие нюансы?
Стаж всегда нужен был для начисления пенсии по инвалидности
Весёлая морковка• 05 марта в 11:28
Ответ дляЗатишне кубло
МСЕК передає підтвердження довідки про інвалідність. Я подавала на наступний день після комісії, у них вже було підтвердження в електронному вигляді. Збирайте документи, пенсія буде нараховуватися з дня подачі.
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:28
Ответ дляЗамріяна
В пенсійному. Від мсека саме їм нічого не приходило.
Попельшка• 05 марта в 11:30
Ответ для100%
Так
То все займає не один день навіть
Я в 14-ом делала
2 дня
В первый подала документы и оформила досье и потом, через месяца два пришла за пенсионным
Весёлая морковка• 05 марта в 11:30
Ответ дляЗатишне кубло
Ви йдете з оригіналом довідки, а їм надходить друга частина (корінець). У вас термін інвалідності ще не закінчився, дали довічно?
Замріяна• 05 марта в 11:30
Ответ дляЗатишне кубло
На гарячу лінію телефонуйте. Чоловіка з грудня футболили в пфу бо в них не було довідки з мсеку. Після дзвінка на гарячу лінію все з´явилось в базі на наступний день.
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:31
Ответ дляВесёлая морковка
Довічно.
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:33
Ответ дляЗамріяна
Мені дали основну довідку мсек та копію , казали , що це потрібно буде віддати у пенсійний при зверненні.
ЛюбимаЯНЬ• 05 марта в 11:33
Ответ дляЗатишне кубло
Довічно.
беріть свою довідку, всі документи, трудову, паспорт, код і йдіть в пенсійний
ЛюбимаЯНЬ• 05 марта в 11:33
Ответ дляЗатишне кубло
що ви бажаєте? далі тут сидіти?
Весёлая морковка• 05 марта в 11:34
Ответ дляЗатишне кубло
Довічно.
Йдіть в ПФУ з документами і подавайтеся, вже рік могли пенсію отримувати. У мене на другий день не хотіли приймати документи, я сказала, щоб прийняли і чекали довідку, а виявилося, що довідка вже була на іншому робочому місці (доступ до бази, напевно).
Попельшка• 05 марта в 11:34
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
що ви бажаєте? далі тут сидіти?
+100
Странные люди
Все им принеси, подай
Успокойся_Успокойся• 05 марта в 11:35
Ну ви даєте....коли МСЕК дав вам довідку...через місяць треба було йти у пенсійний....йдіть вже ...то вам за всі ці місяці потім за раз прийде
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:36
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мені сказали , чекати коли документи прийдуть з мсека.
Успокойся_Успокойся• 05 марта в 11:36
Ответ дляЛуковая
Если и нет то минимальную всеравно дадут
Попельшка• 05 марта в 11:36
Ответ дляЗатишне кубло
Ну ок, ждите
Тема к чему тогда?
Успокойся_Успокойся• 05 марта в 11:37
Ответ дляЗатишне кубло
То малося на увазі щоб ви не завтра йшли а через декілька тижнів
автор Затишне кубло • 05 марта в 11:38
Ответ дляПопельшка
Ну ок, ждите
Тема к чему тогда?
В мене дві копії довідки мсек, я так зрозуміла, що вони хотіли , щоб я особисто їм віддала , щоб вони не посилали. Я зовсім заплуталась…
Попельшка• 05 марта в 11:38
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не прийдёт
Оформить пенсию надо в 3-х месячный срок, тогда за все 3 месяца будет выплата
У автора выплаты начнутся с дня подачи документов