Одна_на_всей_планете• 01 апреля в 14:04
Ви жили колись “не своє життя”? Як ви це зрозуміли?
Добрая свекровь• 01 апреля в 14:06
Зараз живу таке життя.
Я мала б зараз висаджувати огірки в Херсонській області, а не волнадатись по чужим хаткам на заході країни
из_под_тишка• 01 апреля в 14:07
Ответ дляДобрая свекровь
Зараз живу таке життя.
От хіба що ваш випадок.
Заела_пластинка• 01 апреля в 14:07
Да, было такое. Это был тяжёлый период,когда я делала не то,что хотела,а то что должна была.
Закусенец• 01 апреля в 14:08
Це завжди ваше життя. Значить, ось таке у вас ваше життя. Беріть час для себе, без нікого, та розберіться, чого не вистачає вам для наповнення.
Крию матом страшно• 01 апреля в 14:08
Так, з 27 до 33 жила своє життя,потім заміжжя,потім дитина і своє життя жити все важче. А от в той період робила все що хотіла тільки я і ні з ким не рахувалася.
Закусенец• 01 апреля в 14:10
Ответ дляКрию матом страшно
Ну якщо вам заміжжя й дитина - тягар важкий, навіщо ви творили їх в своєму житті?
Крию матом страшно• 01 апреля в 14:12
Ответ дляЗакусенец
Де я писала про тягар,просто це вже інше. Я не можу кинути моїх хлопців і проводити півдня у спортзалі кожен день, іти об 11 вечора пішки додому 3 км під музику,поїхати на тиждень з подругою на море, спати у вихідні до обіду. Бо відчуваю відповідальність,а може вже й не хочу.
Закусенец• 01 апреля в 14:14
Ответ дляКрию матом страшно
Ви так написали, що відокремили «своє життя» окремо від них. Поміркуйте, може є причина чому.
Крию матом страшно• 01 апреля в 14:16
Ответ дляЗакусенец
Бо то було тільки моє життя,а це наше,сімейне. І немає чого міркувати. Якщо у вас сім´я,а ви живете тільки своє життя,то навіщо ця сім´я. Я майже не бувала вдома тоді,приходила тільки поспати.
Вам телефонограмма• 01 апреля в 14:17
Нет. Все живут свою жизнь какую сами делают из того что имеется под рукой. А то есть такие красавицы что вышла замуж родила двоих детей а потом оказывается что на самом деле хотела быть примабалериной. Но делала противоположное
Khmelnichanka• 01 апреля в 14:18
В мене зараз таке стійке відчуття.
Живу не своє життя.
Це мій вибір і моя відповідальність, але від цього не легше.
Живу не своє життя.
Закусенец• 01 апреля в 14:19
Ответ дляКрию матом страшно
Ви скоріше не розумієте питання цієї теми. Може це й добре.
Закусенец• 01 апреля в 14:20
Ответ дляБутерброд и я
Да. Я это поняла когда начала жить ’свою’ жизнь.
Яка подія чи рішення до цього призвели?
Крию матом страшно• 01 апреля в 14:20
Ответ дляЗакусенец
Ви скоріше не розумієте поняття своє життя.
Булку Дай• 01 апреля в 14:22
Зараз багато хто живе не своє життя,бо ніколи не думали,що в їхньому житті з’явится війна. Я теж не виняток,війна не пройшла повз,чоловік в ЗСУ вже півтора роки,і невідомо яке далі в нас буде життя у кожного.
Закусенец• 01 апреля в 14:23
Ответ дляБулку Дай
Так це і є ваше життя. Ось таке воно і є. І моє.
Журавлина38• 01 апреля в 14:24
У меня такое ощущение уже практически 11 лет(ВПО). Были планы, друзья, жилье. У меня все было, и в один момент жизнь рухнула. Вышла из депрессии через 1,5 года как случилось, но все равно есть ощущение, что жизнь которой я живу, она не моя. У меня должно было быть все по другому.....
Закусенец• 01 апреля в 14:25
Ответ дляКрию матом страшно
))
Закусенец• 01 апреля в 14:25
Ответ дляKhmelnichanka
В мене зараз таке стійке відчуття.
Живу не своє життя.
Ви можете зробити інший вибір?
Khmelnichanka• 01 апреля в 14:30
Ответ дляЗакусенец
Ви можете зробити інший вибір?
Напевно, можу.
Але це буде вибір без вибору, і значно погіршить ситуацію в сім»і, тому - ні ((((
Закусенец• 01 апреля в 14:32
Ответ дляKhmelnichanka
Напевно, можу.
Ви не можете розлучитись, про добробут сім´ї думаєте?
Khmelnichanka• 01 апреля в 14:33
Ответ дляЗакусенец
Ні. Інше. Та я не скаржуся :). Я просто констатую факт.
Крию матом страшно• 01 апреля в 14:43
Ответ дляЗакусенец
Ви точно щось не розумієте. Можете не відповідати. По філософії і психології трійки були? Питання риторичне.