Регионщица• Изменено 01 апреля в 14:06
Бустрикс чи бустрикс полио?
Всі прививки по графіку, скоро треба вакцинуватись (6 р), що краще зробити? І я так розумію що вакцина КПК є в державній поліклініці? І як взагалі переносяться ці вакцини?
Инста_Богиня• 01 апреля в 14:11
Робила дитині ревакцинацію в 6 років, купувала Тетраксим. Кпк була в поліклініці ММR виробництва США. Вам краще в педіатра запитати, яку вакцину купити.
Калинові вуста• 01 апреля в 14:26
Не понятен вопрос. Почему в полио сомневаетесь? Полиомиелит по графику в 6 лет. Значит его нужно делать, как и КПК. Производителя КПК узнайте на месте.
Регионщица
• 01 апреля в 14:30
Ответ дляКалинові вуста
Є безкоштовні прививки, але вирішила , що краще платні
Регионщица
• 01 апреля в 15:15
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ми робили Бустрикс поліо
Добре дитина перенесла ?
Папина дочка• 01 апреля в 16:40
у нас в клініці пропонують тільки Бустрікс Поліо 1800 грн. чи безкоштовну Тетадіф (вона без поліо) і Пріорікс ціна 1300 грн. Теж треба йти вакцинуватися, 6 років
Проня_Прокоповна• 01 апреля в 19:25
Ответ дляРегионщица
Добре дитина перенесла ?
Абсолютно ніяких реакцій не було.
Проня_Прокоповна• 01 апреля в 19:29
Ответ дляПапина дочка
Я купила сама в аптеці. Попередньо домовилась з сімейним, замовила її на таблетках, взяла в поліклініці термобокс в маніпуляційній і пішла в аптеку. Медсестра вколола.
Видна міленіалка• 02 апреля в 00:07
Робили і з поліо і без. З поліо була напухша рука, тиждень набряк не проходив. Купували в аптеці.