hrystia• 01 апреля в 15:10

Навчання в Любліні

Дівчата, можливо, у когось діти навчаються у університеті Марії Склодовської-Кюрі в Любліні ?
Цікавлять відгуки про цей заклад. Спеціальність графіка або логістика.
Весела бджілка• 01 апреля в 15:49
А можна я в вашій темі поцікавлюся теж, скільки взагалі в місяць обходиться навчання дитини в Польщі. Проживання, кишенькові, оплата за навчання. Хочу зрозуміти чи є сенс милити туди лижі чи не потягну. Донька закінчує 9 клас
автор hrystia • 01 апреля в 16:06
Ответ дляВесела бджілка
Можна)
автор hrystia • 01 апреля в 16:12
Ответ дляВесела бджілка
Можете в цій групі пошукати інформацію
Весела бджілка• 01 апреля в 16:37
Ответ дляhrystia
Можете в цій групі пошукати інформацію
Дякую :)
мама 2 лапушек• 01 апреля в 16:40
Ответ дляВесела бджілка
Краків. Университет. Дівчинка 2 курс. 24 тис гривень на місяць- це гуртожиток 12 тис + 1 тис проїзний на місяць і телефон, решта 11 харчування (раз в тиждень мак, 1 раз в місяць кото- кафе). Навчання 9 тис злотих на рік. Манікюр не робить. Перукарня - коли вдома буває(в неї довге волося)
автор hrystia • 01 апреля в 17:03
Ответ длямама 2 лапушек
Приватний чи державний університет? На стипендію не подавались?
мама 2 лапушек• 01 апреля в 17:50
Ответ дляhrystia
Приватний. Стипендія є в держаних на бюджеті і то не завжди. Інколи стипендія є у 1-2 людей зі 100 студентів на потоці.
автор hrystia • 01 апреля в 18:35
Ответ длямама 2 лапушек
Я мала на увазі соціальну стипендію. Вона дається відповідно до доходів на сімʼю. . У державних точно є, в приватних не знаю. Задоволені вибором університету?