Чу Ча• 01 апреля в 15:27
Не ношу трусики и нагибаюсь
Наконец-то тепло! Меня очень заводит не носить бельё, выбривать полностью киску и подбирая момент нагибаться перед молодыми парнями, они так вожделенно смотрят) Некоторые даже подходят знакомиться) А молодая была зажатая 😆
барабанщица• 01 апреля в 16:26
А зараз? ’Онучок, допоможи підняти пенсійне посвідчення’
і така наклонилась...
Я тут Живу• 01 апреля в 17:20
Нааерное, от возраста у автора уже матка выпадает, молодежь разбегается в ужасе.
TANYA 0 0 0 0• 01 апреля в 17:36
Ответ дляРоздратована шкіра
И вот ведь странность, девушки в юбках без трусов, норм, даже сексуально, а мужик голый в плаще, так сразу извращенец
Дискримінація !!!!)))))
Поліпривіт всім• 01 апреля в 17:53
Вы на чем ездите?
На метро? Тогда все инфекции в вашей писечке...
На машине? Тогда извините.... но сиденье вашей машины.... такое... как сказать.... как несвежие трусы.... вы ж не стираете сиденье машины каждый день.
Kulturnii_Izvrat• 02 апреля в 09:31
Як чоловік - до таких моментів ставлюся дуже позитивно, тому що:
- завжди цікаво зазирнути туди, де від тебе щось ховають! Навіть якщо ’там’ нічого нового і все вже давно ’вивчено’;
- якби сильно, суспільство не нав´язувало правила культури та пристойності – все одно, оголене тіло протилежної статі людей приваблює на рівні інстинктів. Та й через те, що оголене тіло, а тим паче інтимні зони ховаються – більшість людей до них не звичні та підсвідомо бажають ’добратися’. Саме тому ми (особливо чоловіки) ’п´ялимося’ та підглядуємо коли випадає можливість. Адже як не крути – оголене тіло протилежної статі – естетично красиве та сексуальне;
- хоч всі і кажуть що такі дії є збоченням, але ж всі люблять коли на них звертають увагу (він заглядувався на мене – значить я красива, вона пішла зі мною гуляти – я їй подобаюся), хтось бажає популярності, комусь подобається бути красивішим за інших, а комусь подобається бути бажаним і викликати збудження.