Правильно_Валерчик• 01 апреля в 16:08

Які для вас головні дії в стосунках?

Наприклад тільки познайомитись, Нащо звертаєте увагу ? Що головне в стосунках, Чи потрібно щоб вкладався? Розкажіть будь ласка
Місячне Сяйво• 01 апреля в 16:10
Походы на свиданиях за его счёт
Залетна Я тут• 01 апреля в 16:11
Чтоб не пополамщик. Это прям фуууу, ред флаг
Дама_с_коготками• 01 апреля в 16:11
подарки, гроши, и шоб був не потасканный кобель, не гуляка
Бутербродница• 01 апреля в 16:12
Если только познакомились то на траты на меня обращаю внимание. У меня, по началу, одно правило ’ мы делаем то, что хочу я или не делаем ничего’
автор Правильно_Валерчик • 01 апреля в 16:13
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую , А на якій зустрічі повинен зробити подарок?
Країна мрій• 01 апреля в 16:13
Найважливіший критерій для мене - взаємність. Без цього все інше нафіг не здалося.
Шиворот Навыворот• 01 апреля в 16:22
Основное, когда мужчина прислушивается и слышит о моих желаниях, сказанных невзначай, и делает это. Ибо дарить букеты и приглашать в Париж он может каждую и это его о стандартная программа, не вникая
Дама_с_коготками• 01 апреля в 16:33
Ответ дляПравильно_Валерчик
Коли схоче

На жаль так дуже подобався хлопець, тож я чекала знаходила йому виправдання, але на жодне свято не було подарунку та привітання. Тож більше я з такими не ведуся
Журавлина38• 01 апреля в 16:52
Я всегда на первом свидании доставала кошелек, если позволит оплатить, то максимум как друг. И действия! Если заболела, то это не смс с пожеланием выздороветь, а как минимум вопрос все ли лекарства у тебя есть с намерением если чебе что-то нужно, то он привезет. Обязательно обращала внимание любит ли животных. Все трудно перечислить.....
Я не в теме• 01 апреля в 17:06
Ответ дляПравильно_Валерчик
Тобто ні з того ні з сього ви чекати будете, що вам на 3-5зустрічі принесуть подарунок?))) Ну і який подарунок вас задовільнить?)
Я не в теме• 01 апреля в 17:08
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви приречені на самотність) не подарунків треба очікувати на побаченнях, а його ставлення до вас, чи однакові у вас погляди на речі. Звички, про що розмовляє, чим живе, що цікаво.
Піна• 01 апреля в 20:55
Якщо ми говоримо зараз не про почуття, а про дії, то звертала увагу - 1. Сказав - зробив. Надійність. 2. Відкритість. Мій дім - твій дім. Почувайся як вдома, бери, що хочеш. 3. Увага, чуйність. Що ти любиш, як любиш. Як краще. У всьому. 4. Потреби. Чим я можу допомогти? 5. Спільні плани, мрії, майбутнє. 6. Бажання зробити тебе щасливішою, сюрпризи. 7. Завжди на зв´язку. 8. Готовніть до діалогу у вирішенні проблем.