Аноним НаВсеГда• 01 апреля 2025
Имя Ксения. Насколько популярно? И нравится ли лично вам?
Ліплю вареники• 01 апреля 2025
Домініка, Вайфалія, Авестіна, Стефанія, Аріадна, Келлі, Бенедікта. То у вас фантазії не вистачило)
аромат Жука• 01 апреля 2025
Ответ дляMriya__
На рахунок тані - не згодна. А взагалі он хтось прочитає і образиться на вас😅
То я ж не про Таню, а про Танюху
Шальная коклетка• 01 апреля 2025
Ксенія має грецьке походження і означає “гостинна” або “чужинка”.
Оксана — це українська форма грецького імені Ксенія, але вони закріпилися як окремі імена