Дело было давно• 01 апреля в 18:20

Чи відрізняється менталітет жінки з Одеси наприклад та Львова?

Ananasprotivogaz• 01 апреля в 22:13
Ответ дляСтебель березы
Царьов?
Это ещё кто? Или ответить нечего?
Стебель березы• 01 апреля в 22:14
Ответ дляAnanasprotivogaz
Это ещё кто? Или ответить нечего?
Історію читайте. Я вам з якого дива зобов´язана відповідати
Ananasprotivogaz• 01 апреля в 22:15
Ответ дляСтебель березы
Ну ясно. Нечего. А я читала, не переживайте.
Масяня Я• 01 апреля в 22:15
Шо я помітила
- на західній жінки дуже закомплексовані церквою, проявляти сексуальність для них це гріх, всі намагаються бути як всі, прилічно, спідниця за коліно.
- обговорювати теми сексу чи жартувати для них табу
- немає легкості, всі тримають обличчя й дивляться оцінююче з під лоба
- в них в сімʼях більше патріархат, жінка=прибирає й миє посуд, бо то не діло мужика, чоловік командує, ХОЧА - часто жінка заробляє більше й тягне сімʼю
- люблять хизуватись, які вони хазяйки й як вони за сімʼю та за традиційні цінності, а насправді - страждають в нещасливих шлюбах, де чоловік пʼє й гуляє
Одеситки
- легкі, смішні, веселі
- сексуальні та спортивні
- чоловіки на півдні більш ’мужніші’та звикші важко працювати
- не намагаються здаватись кращими за всіх
- не так сильно зашорені церквою, що теж великий плюс
Стебель березы• 01 апреля в 22:16
Ответ дляAnanasprotivogaz
Вам, нічого.
Непозбувна Бентега• 01 апреля в 22:16
Ответ дляНоунэйм
поки Ви селили людей, Південь селив солдат і їм збирав одяг, ліки, їх годував, і це все під обстрілами чим тільки можна.
Ага, селив, а потім кацапам позиції здавав .
Ноунэйм• 01 апреля в 22:19
Ответ дляНепозбувна Бентега
У себе вдома позиції? Не придумуйте, вам же із Львова хіба видно ту війну.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 апреля в 22:25
Ответ дляМасяня Я
Шо я помітила
Одеситки
- легкі, смішні, веселі
- сексуальні та спортивні
Удалено автором
Як міряти?• 01 апреля в 22:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
с Западной типа больше хозяюшки и религиозные. такое мнение.
У меня такое же мнение. Кроме праздников, каждое воскресенье в церковь, постоянно крестятся, говорят слава Ису, готовят миллион всяких блюд на рождество, голубцы из картошки, мочалки какие-то, ушки.
Мааарковная• 01 апреля в 22:49
Ответ дляЯк міряти?
А мають жити як орчихи ?
Говорити «здрастєєє», зварити каструлю щі на цілий тиждень і боярою залитися?
Пс тримайте своє експертне мнєніє при собі
Адміни, зніміть анонімів 🤬
Веселуха Муха• 01 апреля в 22:54
Ответ дляЯк міряти?
У меня тоже такое впечатление. Есть друзья со Львова, семейная пара. Жена умничка много всего и вкусно готовит. Хотя и муж и посуду моет и тоже любит готовить ( у него одно из образований повар) семья в церковь ходит по вс, меня это приятно удивило, я с полесья у нас молодеж особо не ходит в церковь.
Не знаю, у меня хорошее впечатление о западенцах. Кто то писал, что они не трудолюивы, а я наоборот думаю ч о они очень тоудолюивы. Они постоянно везде по заработкам пытаются заработать, детям помочь, для семьи.
Вспомнила из юности одну женщину, у неё был любовник из западной Украины и вот она сказала классный мужик, все отремонтировал, такой рукастый. Плюс в мою область они ездили работать и их очень активно брали на работу потому что они не пьнствовали, ответственные.
Знакомая ещё одна вышла замуж за парня со Львова, очень классный, отличная семья. Зарабатывает много ( айти) но очень скромный и простой.
Вот про Одессу ничего не скажу, не была никогда и знакомых не было.
Як ухурделю• 01 апреля в 22:59
Ответ дляGvenna
Західним областям. Від нас Польща далеко. Та й підприємств у нас більше було, нашо кудись їхати.
Стереотипи у вас якісь. Я родом з Кременчука, то повно тих хто їздив на полуницю.
Невидимка Майя• 01 апреля в 23:00
Ответ дляЯк ухурделю
А я з Харкова й не знаю нікого , хто б їздив на полуницю й взагалі на заробітки
Мааарковная• 01 апреля в 23:01
Ответ дляНоунэйм
не знаю, але я по заходу України не їздила, то мені ніхто з тих країв не допомагав, тільки враження від знайомих чула за ціну житла...
А я чула за вартість житла у прифронтових містах для воїнів ЗСУ. Три шкіри здирали 😡
Нічим не брезгували.
А про морги Дніпра і що там коїться ,ви випадково,не чули ?
Мааарковная• 01 апреля в 23:01
Ответ дляЯк_наготую...
А що не хочете в ЄС ?
У тайожний союз хочете ?
ЛісАпетная• 01 апреля в 23:02
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Люди про Львів знають з російського інфополя...що від них хотіти.
Вже згадували про портрет Бандери у кожній хаті і ніззя у Львові розмовляти російською бо поб´ють...яка ж зарошена думка у них про захід, жах...
Зверхність та зневага до жінок з заходу через речення.
Мааарковная• 01 апреля в 23:03
Ответ дляЯк ухурделю
Кацапська методичка дала позитивні плоди .
Мааарковная• 01 апреля в 23:03
Адміни, зніміть анонімів!!!
Як_наготую...• 01 апреля в 23:04
Ответ дляМааарковная
У тайожний союз хочете ?
У Львові хочуть в тайожний союз? Оце новина, я думала там всі патріоти
Як ухурделю• 01 апреля в 23:04
Ответ дляНевидимка Майя
Звісно, бо в Харкові завжли робота була. Де це ви бачили щоб з мійльйонників на поля їздили?
Їздять з малих міст та містечок по всй Україні. А не лише зі Львова.
Мааарковная• 01 апреля в 23:05
Ответ дляЯк_наготую...
Ви знак питання у кінці речення принципово не побачили ?
Як_наготую...• 01 апреля в 23:05
Ответ дляМааарковная
Так і я питання ставила. Мова нагадаю про Львів, там що не хочуть в Польщу і в ЄС?
Невидимка Майя• 01 апреля в 23:06
Ответ дляЯк ухурделю
Так Львів не маленьке містечко. Я зараз у Чернівцях й тут на заробітках просто всі. Також не сказала б , що місто маленьке
Дайте вподобайок• 01 апреля в 23:07
Ответ дляМааарковная
Так як і вас ніколи москалі не будуть вважати своїми . Хоч і язиком їхнім лепечете .
нафиг они мне? у вас все в порядке?)) я дома в Киеве живу. а язык им не принадлежит, им вообще ничего не принадлежит
Як ухурделю• 01 апреля в 23:09
Ответ дляНевидимка Майя
А яке це місто?) Мільйонник може? Львів ніколи багатим не був, не мав серйозних ЗП та підприємств. Так само як і Чернівці, Світловодськ, Олександрія, Комсомольск і безліч інших.
Взагалі не зрозуміла що саме ви намагаєется зараз довести.
Дайте вподобайок• 01 апреля в 23:09
Ответ дляНоунэйм
она в германии на пособиях, не видно ей)
Стебель березы• 01 апреля в 23:09
Ответ дляДайте вподобайок
А кому ’принадлежит’ російський ’язык’, яким ви тут пишите?
Дайте вподобайок• 01 апреля в 23:11
Ответ дляСтебель березы
язык принадлежит людям вообще, вне зависимости от того, где они живут, запомните!
Невидимка Майя• 01 апреля в 23:12
Ответ дляЯк ухурделю
700000 до війни, зараз , певно , що мільйонник. Про небагатий Львів й Чернівці смішно читати
Як ухурделю• 01 апреля в 23:13
Ответ дляНевидимка Майя
Не смішіть. До самісінької війни різниця в рази була у вартості таксі, ресторанів, сфери послуг.
Що саме його робило багатим? ВУЗи, підприємства? Та там прибуток був виключно з туристів.