Дело было давно• 01 апреля 2025

Чи відрізняється менталітет жінки з Одеси наприклад та Львова?

Дайте вподобайок• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
А де саме їздите, якщо не секрет? В область?
Дуже хочу Чорне море дітям показати. Але щось ссикотно.
в саму Одессу
Як_наготую...• 01 апреля 2025
Ответ дляБрюльтик
Ну как. Все, кроме зу
Я ж уже писала, что моей сестре во Львове высказывали, что Киев ждал путина.
А потім Хмельницький чекав путіна потім цей неоднозначний Тернопіль чекав путіна...і т д і т п
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляБрюльтик
Ну как. Все, кроме зу
Перебивати їх треба і всьо. Вони як бачать аналогічну харизму, напір, а особливо як чують аргументи, стухають.
ЛісАпетная• 01 апреля 2025
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...
А ви напевне коли почалась війна, в ці затуркані західно-українські села втікали від ракет, так? Така ’обізнаність’...
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Ви забули уточнити, шо у складі Польщі Львів був всього 19 років.
А чого я забула? Цього часу достатньо, щоб залишити слід в історії міста.
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Ви і про родини писали. Звісно що Польща поруч і в багатьох родинах є польське коріння. Але далеко не в усіх.
Gvenna• 01 апреля 2025
Треба Стебель берези на каву запросити з тортиком. Шось вона якась незадоволена життям) хтось ризикне?)
Gvenna• 01 апреля 2025
Я би запросила її в Харків на паску. Але ж не поїде .
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Я написала в кожні другій.
Погодьтеся, що тільки недолугі можуть порівнювати чи ганьбити когось за так званий ’менталітет ’.
Ставити на комусь клеймо через те, що місцевість його народження і проживання має протилежно іншу історію ніж опонента.
Це вже не змінити. В будь якому регіоні України, а тим більше прикордонню
Це всеодно, що ганьбити когось через зовнішність, яку змінити не можна.
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Я написала в кожні другій.
Хм. Ну ви от хизуєтесь тим що в тилу вся така красава а східняки лошари.
Це недолуго чи ще ні?)
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Далі Києва ніколи не мала бажання їхати.
Ноунэйм• 01 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
с Западной типа больше хозяюшки и религиозные. такое мнение.
Що в церкву бігають - це да. Одеситки легкі в спілкуванні, відкриті
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Це недолуго чи ще ні?)
Не дарма ви в мене давно були в блоці.
Таки я ніколи не помиляюсь в людях.
Ноунэйм• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Не в місті розташування справа, ви ж розумієте, я сподіваюсь
Саме і ньому. Були би ви, пані, ближче до кацапстану, відчули би. А так, чужими руками....
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
Вже як є, нічого не змінити
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Не дарма ви в мене давно були в блоці.
Таки я ніколи не помиляюсь в людях.
Оце так поворот)
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Оце так поворот)
Але ви так відчайдушно коментарі писали під моїми, що думаю прочитаю
Але ні. Таке мене читати таки не хочеться.
Мудробаба• 01 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
Может пани географию не учила))
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Нехай кожен хвилюйтеся про задоволення від свого життя.
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Я й живу відчайдушно, не тільки пишу. То є фірмовий стиль)
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
младокошкина• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
В смысле?
Ноунэйм• 01 апреля 2025
Ответ дляСтебель березы
Вже як є, нічого не змінити
Не зарікайтесь.
Стебель березы• 01 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
Не зарікайтесь.
Я точно знаю
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
В смысле?
В новітні часи.
Як ухурделю• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
З одної сторони так, з іншої місцеві жінки часто шуршать на заробітки а їхні мужики дома тихо бухають.
Ви хочете сказати, що таке явище притаманне якийсь одній конкретній області?
Лагшмивара• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Ви зі Львова?)
Там у вас є таксист один місцевий, який любить розказувати як він відкупився від армії
А я сама ВПО Шептицький район, з місцевими спілкуюсь, думаєте я не знаю що ваші так само як і наші, відкупаються аж гай шумить? Або шукають інвалідів в родині, щоб терміново опіку зробити. Або по хатах никаються.
Шептицький- це шахтарське містечко, де багато завезених людей з усієї України і навіть з рашки, маю там родичів. Це саме відстійне місто для життя по екології та рівню кримінального життя.
Лагшмивара• 01 апреля 2025
Ответ дляНаодинцi
Слышат украинскую речь и называют ’колхозниками’ ’селюкаии’ и многие другими уничижительным словами. Не так важно откуда человек, а то, что он не по-русски говорит. И так было и в Крыму до 2014.
І не тільки в Криму, мені в Маріуполі такі траплялись і в Затоці, а в трамваї, почувши що з друзями українською розмовляли, то обзивали нас бандеровцамі
Gvenna• 01 апреля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Саме так. Тут від Шептицького до Ковеля десь приблизно такі міста промислові, прям домашня атмосфера.
В Володимир ще хотілось би з´їздити. Стародавнє місто.
Лагшмивара• 01 апреля 2025
Ответ дляGvenna
Головне, щоб вам подобалось)