Кофе в лобби• 01 апреля в 18:41

Як же сумно наче й маєш гроші, а на них можна купити тільки маленьку гостінку

Ціни жах. Шукаю купити мамі житло поруч, за ті гроші що в мене є, це маленька гостінка в старому будинку, так шкода... Якби ж вона могла жити далеко від мене , можна було б обрати краще варіант. А так витрати гроші ще й в 0, на додачу власники всі меблі в техніку хочуть забрати. А в інших ремонту немає, або такий жах.
Вже думаю може купити , здавати а за ті гроші знімати ... Але ж теж там де куплю не факт що зможу здати щоб вистачило поруч зняти..
34тис Київ ні про що взагалі в плані купівлі квартири (((
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:18
Ответ дляКофе в лобби
Не за что снимать ...
У вас же 34 тыс $ есть
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:20
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У вас же 34 тыс $ есть
Так что? Их просрать все на сьем? И не будет ни денег ни жилья?
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:20
Ответ дляКофе в лобби
Потратить на комфорт мамы
Госпожа Белладонна• 01 апреля в 19:21
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Потратить на комфорт мамы
Це нерозумно, краще купити
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:21
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це нерозумно, краще купити
Чем?
Учитывая что жилье не особо ликвидное будет, и съем в Киеве сейчас довольно низкий
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:22
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Потратить на комфорт мамы
Так а в чем комфорт потратить все на сьем.. ? Я покупаю не только для нее , а и с перспективой чтобы ее потом или сдавать или продать можно было.
Да_Я_ТакаЯ_• 01 апреля в 19:23
Ответ дляПешеходик
Вибачте, а чим мамі не підходить гостінка? У неї ще троє дітей? Я б на місці Вашої мами щаслива була.
І менше прибирання
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:23
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Чем?
Ага низкий в моем районе меньше 10тыс за 1к нет. Гостинку такую как я смотрю на покупку 8тыс сдают, это дёшево? +Комуналка ещё.
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:23
Ответ дляКофе в лобби
Тогда живите с мамой и собирайте ещё
Да_Я_ТакаЯ_• 01 апреля в 19:24
Ответ дляКофе в лобби
Чого велика, якщо я б хотіла 35-40кв м щоб кухня трохи більше і кімната? А не гостінка це 27 в кращому випадку 31 кВ и вся квартира, де кухня 4м, кімната максимум 12. Стан такий собі бабушатнік ще й будинок 80х
років без ліфту. За таке такі гроші шкода давати. А вибору немає.
Да і перспективи в майбутньому її продати або сдавати , стан будинку і квартири не покращиться ж.
Ого, Ви вже й маму того...у білі тапки нарядили. Дійсно сумно
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:25
Ответ дляКофе в лобби
Да, довольно дёшево, меньше 200$, только цена квартиры будет 14 лет окупаться. А вам ещё и ремонт за это время будет предстоять за тысяч 15.
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:25
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Тогда живите с мамой и собирайте ещё
Не из чего собирать. Это я наследство ( два объекта) продала.
С мамой жить я не хочу. В 2к 5ро человек. Я еле терплю
Beile• 01 апреля в 19:26
Ответ дляДайте вподобайок
Цены на недвижимость взлетели. Мало того что у нас привязка к долл, да еще и в долл взлетели.
С чего взлетать цене на хрущевку, если ее полгода продают и желающих нет?
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:27
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це не сумно, її стан здоров´я а вона інвалід вже більше 30років такий, що вона може померти в будь-який день, я з цим живу не один рік.
І да треба думати і на майбутнє теж.
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:27
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Отож
Да_Я_ТакаЯ_• 01 апреля в 19:28
Ответ дляКофе в лобби
І да треба думати і на майбутнє теж.
То куди ж її в окреме житло відселяти. За нею догляд потрібен
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:29
От питання ви б на моєму місці як би вчинили, купили квартиру краще але в Борисполі, чи стару гостінку але поруч ?
Район купівлі по Києву ( я живу в дарницькому, дивлюся дарницький дніпровський та трохи деснянський). В Києві варіанти сумні. В Борисполі набагато краще. Але їздити туди часто не вийде. Тож мама буде там сам геть одна.
nennsi• 01 апреля в 19:30
Люба автор!У вас є житло ,і ще мамі купуєте.у інших і цього нема..
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:32
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Догляд не потрібен вона себе обходить. Діабет 1типу на інсуліні. За 30років купа ще супутніх. Померти вона може не через те що не може сама себе обходити, а просто не відчути вчасно гіпоклікемію, то так само вона і живучи зі мною може померти. Були випадки коли інсулін спутала, чи вколоти забула. Їй 63. Буває погано тиск чи голова болить. Вона війни жила за 100км від мене. Так доводилося іноді і вночі до неї їхати.
Подвійна веселка• 01 апреля в 19:32
Ответ дляКофе в лобби
В Днепровском районе полно хрущей (не гостинок) - полноценные квартиры, не гостинки. Нормально они и сдаются и продаются и всегда будут продаваться просто потому, что всегда будут богатые и бедные. Я бы купила хрущ в нормальном состоянии, невысокий этаж.
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:33
Ответ дляКофе в лобби
У вас слишком большие запросы для вашего фин состоянии
Тут либо менять фин состояние либо запросы)
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 19:34
Ответ дляПодвійна веселка
Он стоить будет больше 34
автор Кофе в лобби • 01 апреля в 19:34
Ответ дляПодвійна веселка
Немає варіантів на мій бюджет в житловому стані. Мені б підійшли березняки ідеально...
Гостінку яку придивилася від мене Пішки 10хв.
Фізик-ядерщик заочно• 01 апреля в 19:35
Ответ дляКофе в лобби
автор, может есть у кого немного дозанять?
Мамзелькіна• 01 апреля в 19:36
Ответ дляКофе в лобби
Та я з минулого року моніторю, особливо ціни не змінилися, таке житло що я можу придбати навіть знижується ціна
Тогда еще ждите.
Танцепесенная• 01 апреля в 19:45
Якщо квартира з часом буде ваша всеодно і ви хочете щось краще, подумайте про кредит взяти стільки, скільки вам не вистачає до чуть більшої квартири. Можливо 10т$ вам змінять погоду при виборі квартири, а з часом його виплатите і квартира залишиться ваша.
Біле пальто• 01 апреля в 19:53
брала бы хрущевку без ремонта с хорошей локацией. Чем убитей, тем лучше (дешевле). Любой так называемый ремонт в хрущевке подлежит переделыванию. Поклеить обои под покраску и выкрасить всю квартиру (стены, окна, пол, двери) в бело-серый цвет много денег не надо. Шторы-коврик-покрывала натуральные из секонда. Если решитесь на ремонт - обязательно панорамное окно на открытый балкон.
Кундалина• 01 апреля в 19:58
автор возьмите и правда кредит В ГРИВНЕ на 5+ тис дол если есть за 40 +-норм варианті квартир

п.с. какие нафик панорамніе окна в войну..
БезникаяЯ• 01 апреля в 20:00
Ответ дляКундалина

Тоже резануло про окно)
НаливайКа• 01 апреля в 20:00
Купите что-то маме в Ирпене , будете ездить