Кофе в лобби• 01 апреля 2025

Як же сумно наче й маєш гроші, а на них можна купити тільки маленьку гостінку

Ціни жах. Шукаю купити мамі житло поруч, за ті гроші що в мене є, це маленька гостінка в старому будинку, так шкода... Якби ж вона могла жити далеко від мене , можна було б обрати краще варіант. А так витрати гроші ще й в 0, на додачу власники всі меблі в техніку хочуть забрати. А в інших ремонту немає, або такий жах.
Вже думаю може купити , здавати а за ті гроші знімати ... Але ж теж там де куплю не факт що зможу здати щоб вистачило поруч зняти..
34тис Київ ні про що взагалі в плані купівлі квартири (((
Без комплексів• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
В неї немає житла, і вона півроку вже живе з нами, і це найгірший варіант... Так хоч окремо буде. Просто шкода гроші, якби ж квартира а не норка
Можливо не варто прив´язуватися до ’поряд’, квартира, це все ж інвестиція, а Київ - місто де нормально ходить транспорт.
Ms. Искренность• 01 апреля 2025
Троещина ваш выход
Подвійна веселка• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Немає варіантів на мій бюджет в житловому стані. Мені б підійшли березняки ідеально...
Гостінку яку придивилася від мене Пішки 10хв.
Ну и норм. Для Березняков нормальная цена и нормальный вариант.
ЛолитаНеРазлита• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Так что? Их просрать все на сьем? И не будет ни денег ни жилья?
ну зато будет комфорт
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Якщо квартира з часом буде ваша всеодно і ви хочете щось краще, подумайте про кредит взяти стільки, скільки вам не вистачає до чуть більшої квартири. Можливо 10т$ вам змінять погоду при виборі квартири, а з часом його виплатите і квартира залишиться ваша.
Вона буде моя одразу, оформлення на мене. Мама там буде жити а не вона власник. Немає чим віддавати нажаль.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляБіле пальто
брала бы хрущевку без ремонта с хорошей локацией. Чем убитей, тем лучше (дешевле). Любой так называемый ремонт в хрущевке подлежит переделыванию. Поклеить обои под покраску и выкрасить всю квартиру (стены, окна, пол, двери) в бело-серый цвет много денег не надо. Шторы-коврик-покрывала натуральные из секонда. Если решитесь на ремонт - обязательно панорамное окно на открытый балкон.
А меблі а техніку за що купувати? Кухня меблі, пральна машина за що? Та навіть на фарби шпалери теж гроші треба. Продають на мій бюджет пусті стіни.
Наша взяла• 01 апреля 2025
Автор,я б на вашому місці побоялась би створювати цю тему в наш час і в нашій країні. Нащо вам той негатив,при тому ,що грошей у вас дійсно мало. Співробітниця зі Старобєльска місяць тому купила Троєщину ,будинку 10 років, ремонту стільки ж 43 метри за 43 тис. Задоволена
ТаПрямТам• 01 апреля 2025
Автор,покупайте рядом гостинку для мамы.А потом со временем,продадите ее и деньги вернете,доложите и купите детям нормальную квартиру.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляНаливайКа
Купите что-то маме в Ирпене , будете ездить
Мне в Бориспіль ближче і зручніше. Вона жила в напрямку недалеко від ірпеня мені з Дарницького району через все місто не зручно. Я там продала спадок ( співвласник). Щоб купити в іншому місці.
Beile• 01 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Троещина ваш выход
Нет таких цен на Троещине.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Троещина ваш выход
Я дивилася там теж саме...
ТаПрямТам• 01 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Троещина ваш выход
А вы видели цены не Троещине,прежде,чем писать.
ТаПрямТам• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Посмотрите жилье в Чубинском,Горе,Счастливом.Это поселки,по бориспольской трассе.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Знаю дивилася там теж немає варіантів норм. В мене поряд с чубинським дача родичів чоловіка. Тож думали там взяти. Але щось нічого . Бориспіль все таки місто де є і лікарнч, і школи ( мама працює репетитором) бо на малу пенсію в 3тис не проживеш. Тож треба щоб була можливість мати учнів.
Ms. Искренность• 01 апреля 2025
Ответ дляBeile
Нет таких цен на Троещине.
Есть, конечно. Например, девятый девяти и под ремонт. Но это полноценная однушка 37 метров. А не гостиную. И таких объявлений не одно отнюдь.
ТаПрямТам• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Автор,купляйте поруч гостінку і вам буде легше і мама поруч.Потім продасте і вернете гроші.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Мабуть так і доведеться зробити...
Великий сатирик• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ну так добавьте денег и купите больше норку, в чем проблема? Ой, нет, а давайте вы мне свою квартиру тыщ за 20 продадите?)
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Я знаю як воно продається, з липня чекала коли нарешті в області продам. І то продали менше ніж хотілося б. Просто як Київ так одразу космос...
Ms. Искренность• 01 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Я видела как раз. А вы?
Великий сатирик• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не за что снимать ...
Вы не работаете?
Усатая полосатая• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Догляд не потрібен вона себе обходить. Діабет 1типу на інсуліні. За 30років купа ще супутніх. Померти вона може не через те що не може сама себе обходити, а просто не відчути вчасно гіпоклікемію, то так само вона і живучи зі мною може померти. Були випадки коли інсулін спутала, чи вколоти забула. Їй 63. Буває погано тиск чи голова болить. Вона війни жила за 100км від мене. Так доводилося іноді і вночі до неї їхати.
Если у мамы так плохо со здоровьем, то лучше чтоб поближе жила. В Борисполь не наездитесь.
Танцепесенная• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Тоді я б дивилась в сторону квартир все ж ближче біля себе. Тому що діло йде до старості, мама буде щораз старша і як не зараз то потім може бути потрібна їй допомога в той чи інший момент, і близькість до неї буде грати важливу роль. По факту вона одна, старша особа , їй цілком вистачить. Зрештою сім´ями по кілька чоловік живуть в однокімнатній квартирі , плюс комунальні платежі , опалення теж буде коштувати, тому я б радила зараз обирати те, що найбільш підходить по зручності для мами , виходячи з тої суми, що у вас є на руках.

Допишу ще що техніку найважливішу можна взяти в оплату частинами, щоб не так напряжно все на раз було
Великий сатирик• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ага низкий в моем районе меньше 10тыс за 1к нет. Гостинку такую как я смотрю на покупку 8тыс сдают, это дёшево? +Комуналка ещё.
А разве дорого? Вы цены на все видели? ЗП кассира 20+, разве 10 т это дорого для аренды?
ЯспАкойнаЯ• 01 апреля 2025
Ответ дляPORKA
Я б за останні гроші не купила б мамі житло, може я й не дуже донька, але ось так
До себе б забрали?
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Вы не работаете?
Працюю але в мене ж є ще двоє підлітків і чоловік, але доходи не дозволяють знімати . 40-50тис на сім´ю ледве вистачає на місяць.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная

З техніки треба тільки пральна машина. І обов´язково кухонні меблі. Це те якщо в квартирі немає треба купувати а це дорого навіть бу
Великий сатирик• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ага, т.е. в области вы хотели продать выше рыночной, а в Киеве хотите купить ниже рыночной цены? ХитрО 🤣
Великий сатирик• 01 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ну 40-50 это очень гуд, мы на 3 тратим до 20, хотя доход больше значительно. Ну незнаю, я бы снимала гостинку маме, сейчас покупать недвижимость в Украине так себе идея, как по мне.
автор Кофе в лобби • 01 апреля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Ні хотіла продати хоча б по ринковій а довелося нижче віддати. А в Києві ціни на старі квартири не адекватні. 1000 доларів за метр вбитої старої квартири в будинку якому 40-50років? З ремонтом тих же часів або взагалі вбите обідране, це по вашому нормально?