No problems• 02 апреля в 14:42
Настроение начальницы меняется непредсказуемо
Честно говоря, порой работать очень сложно. Она человек настроения, может уже прийти в офис раздраженная. С како ноги встанет и ее реакция на любые события в офисе- непредсказуемые...меня недолюбливает, но делает вид, что все равны. Мне в целом пофиг. Но опасно получить что-то лучше, чем есть у нее - сразу негативная реакция. Очень дотошно смотрит на всю мою работу. Любая ошибка может стоить мне нервов...Моя инициатива игнорируется, любая. Не высовываться - вот моя задача(
Как вы бы справлялись?
Не кую, не мелю• 02 апреля в 15:15
Ответ дляДа будет так
Ні, погугліть стан ринку праці в Україні, різну статистику.
Зараз ринок кандидата, а не роботодавця.
Значить я недолугий кандидат зі своїми освітами, курсами, англійською…
No problems
• 02 апреля в 15:18
Ответ дляНе кую, не мелю
Напишіть приблизно чим ви займаєтесь, будь ласка. В який рівень англ.
добрий рівень, міжнародна компанія
No problems
• 02 апреля в 15:19
Ответ дляНе кую, не мелю
ну можливо для некваліфікованої праці багато варіантів.
Для тих, хто працює на класних посадах у зв´язку зі скороченням фінансування USAID настали не дуже сприятливі часи
Не кую, не мелю• 02 апреля в 15:28
Ответ дляNo problems
добрий рівень, міжнародна компанія
Натякніть на вашу посаду
No problems
• 02 апреля в 15:30
Ответ дляНе кую, не мелю
Натякніть на вашу посаду
вам навіщо?
Не кую, не мелю• 02 апреля в 15:30
Ответ дляNo problems
так, великі гроші. І вона дуже скоро переводиться в інше місто та навіть іншу країну)
треба дотерпіти пару місяців
Так тому й прискипалась до вас, щоб рейтинг собі не занизити перед важливим переїздом. Нічого особистого. Що сказати, тримайтесь грошової роботи).
No problems
• 02 апреля в 15:39
Ответ дляНе кую, не мелю
Для відносного розуміння.
вважаю , що ця інформація не має відношення до суті питання) якщо у вас є питання про те, як потрапити - то дуже складно. Високий рівень мови та освіта не гарантують нічого. Дуже велика конкуренція
Не кую, не мелю• 02 апреля в 15:46
Ответ дляNo problems
Мені дуже має. Ви фінансист? Юрист? Кошторисник? QA? Або адміністративний клерк? Просто в цих термінах, будь ласка.
No problems
• 02 апреля в 15:47
Ответ дляНе кую, не мелю
все мимо