No problems• 02 апреля 2025
Настроение начальницы меняется непредсказуемо
Честно говоря, порой работать очень сложно. Она человек настроения, может уже прийти в офис раздраженная. С како ноги встанет и ее реакция на любые события в офисе- непредсказуемые...меня недолюбливает, но делает вид, что все равны. Мне в целом пофиг. Но опасно получить что-то лучше, чем есть у нее - сразу негативная реакция. Очень дотошно смотрит на всю мою работу. Любая ошибка может стоить мне нервов...Моя инициатива игнорируется, любая. Не высовываться - вот моя задача(
Как вы бы справлялись?
Не кую, не мелю• 02 апреля 2025
Ответ дляДа будет так
Ні, погугліть стан ринку праці в Україні, різну статистику.
Зараз ринок кандидата, а не роботодавця.
Значить я недолугий кандидат зі своїми освітами, курсами, англійською…
No problems
• 02 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Напишіть приблизно чим ви займаєтесь, будь ласка. В який рівень англ.
добрий рівень, міжнародна компанія
No problems
• 02 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
ну можливо для некваліфікованої праці багато варіантів.
Для тих, хто працює на класних посадах у зв´язку зі скороченням фінансування USAID настали не дуже сприятливі часи
Не кую, не мелю• 02 апреля 2025
Ответ дляNo problems
добрий рівень, міжнародна компанія
Натякніть на вашу посаду
Не кую, не мелю• 02 апреля 2025
Ответ дляNo problems
так, великі гроші. І вона дуже скоро переводиться в інше місто та навіть іншу країну)
треба дотерпіти пару місяців
Так тому й прискипалась до вас, щоб рейтинг собі не занизити перед важливим переїздом. Нічого особистого. Що сказати, тримайтесь грошової роботи).
No problems
• 02 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Для відносного розуміння.
вважаю , що ця інформація не має відношення до суті питання) якщо у вас є питання про те, як потрапити - то дуже складно. Високий рівень мови та освіта не гарантують нічого. Дуже велика конкуренція
Не кую, не мелю• 02 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Мені дуже має. Ви фінансист? Юрист? Кошторисник? QA? Або адміністративний клерк? Просто в цих термінах, будь ласка.
No problems
• 02 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
все мимо