Потринділиця• 02 апреля 2025
Вот, страна у нас корумпированая. за деньги можно решить все...
А вот эти экзамены, что после 11 класса сдают, тоже умудряются "порешать"? Кто-то слышал о купленных результатах ЗНО, или как оно там называется...
Жинси на дитину• 02 апреля 2025
Так, в невеликих містечках, де всі свої (куми, сусіди, родичі) можна за все домовитися.
Подвійна веселка• 02 апреля 2025
сами балы может и нет - но кто знает кого берут, а кого нет
или там все прозрачно чисто?
Не рахую, а вважаю• 02 апреля 2025
нет, не слышала. сын готовился и сдавал на общих основаниях. все было норм. потом поступил по своим баллам на бюджет
Анонім Секретар• 02 апреля 2025
я не слышала о таких случаях. но мне было бы абсолютно все равно, что там у чужих детей
Сизоока бестія• 02 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
И у депутатов все дети отличники и сразу в КИМО и Шевченка поступают.
Пошаманю• 02 апреля 2025
О, ще такого не було, давайте ще це роздуємо-розкачаємо...
Сьогодні за зрадоньку зп виплатили?
Блондинка в Шоколаде• 02 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Шевченка - місцями не найкраща альтернатива для вступу нині. Та й КіМО вже не те, як то кажуть). Хоча, звичайно, там своя бульбашка як була, так і є. Хоча вступити з високим балом туди можуть і інші.
Сизоока бестія• 02 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А толку? Сколько выпускников КИМО ’інші’ работают по специальности? 0?
Блондинка в Шоколаде• 02 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
В цьому інституті багато спеціальностей з прикметником ’міжнародний’. І з ними не лише у МЗС йдуть працювати. Є купа міжнародних організацій (що тоді, що зараз), іноземних представництв, банків, видань, компаній тощо, куди можна піти ’іншим’. Наразі не та ситуація, що була 30 років тому, коли такої роботи було обмаль. Будь ласка, вчіться добре, проходьте практику, волонтерте під час навчання і подавайтеся на вакансії. До речі, дуже багато організацій беруть навіть студентів старших курсів саме на роботу.
Неробименінерви• 02 апреля 2025
В 90х роках в 11 кл. після кожного іспиту треба було стіл накривати на перевіряючу комісію, з осіб 12. Виставлявся райдер на страви, ковбаси, сири, тощо. Батьки все це готували і каструляками таскали. Плюс подарунки обов´язково. Такий соромний треш був.
А вступні іспити в універ теж можна було купити. Це були ну дуже заможні «кафедрачі». Сподіваюсь, з ЗНО хоч трохи прозоріше.
миссДавеча• 02 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
як ви собі це уявляєте?
діти реєструються на НМТ в системі і там же в системі реєструються школи на базі, яких будуть проходити іспити і цих шкіл декілька.
і проводиться розподіл учнів по цим школам і інформування хто де буде проходити (мені здається за 2-3 дні до іспиту, тому мало часу домовитись).
домовитись же можна, щоб дозволили підглядати в мобільний (бо списати не має з чого, ви є не знаєте завдання).
але ж дитина пише не одна в аудиторії, а за компами сидять 10-15 дітей і одній аудиторії і боком один до одного. тобто бачать використання мобільних.
і сусід списувальщика може заявити про недотримання правил проведення. тоді інструктору не отримають зарплату, начальник пункту НМТ отримує скаргу, результати всіх дітей в аудиторії можуть бути скасовані.
кому це з інструкторів і директорів школи потрібно?!
підробити результати НМТ зараз можливо тільки тим, хто має вихід на систему розподілу дітей по центрам тестування. і всіх дітей, кому потрібно списати зібрати в одному місці. щоб списували всі.
і звісно вихід на розподіл вчителів по центрам тестування.
це не пересічні громадяни.
Умничка-помощничка• 02 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
їх дітям до.. результати тих тестів, їх діти навчаються за межами України, максимум що їм потрібно це виписка оцінок за 10-11 кл, а в ній можна намалювати що завгодно.
Жинси на дитину• 02 апреля 2025
Ответ длямиссДавеча
як ви собі це уявляєте?
це не пересічні громадяни.
Три школи в маленькому місті, вчителі із однієї в іншу переходять перевіряючим, діти спокійно виходять в туалети, ніхто їх там не перевіряє особливо. Знайома дівчинка виходила маючт на листочку 5 завдань , які вона не змогла вирішити, писала з туалету вчительці і та їй підказувала. В один із днів , коли серед здаючих були дітки поважних батьків в середині ЗНО вімкнулася тривога ( по Україні нігде не було в цей час), потім виправдовуватися, що це було тестування системи по місту. Всі дітки тоді написали чудово - ніхто претензій не мав.
Сизоока бестія• 02 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
ну это сейчас. до войны все в том же Подольском лицее (или как там его) говорили, что поголовно пойдут в КИМО. потому что все туда идут )))
Черпак_для_фантазий• 02 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
В великих теж можна. Просто питання в ціні.